אודליה היקרה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

עכשיו שיש מאמן ואנחנו על הגל בפן המקצועי (תזרמו..), אנחנו צריכים לדבר איתך.
בבדיקה קצרה בפורום, יש פה נושאים על מחירי הכרטיסים, על החנות מרצנדייז, על מערך הדוברות, 2 נושאים על הפאקינג כרוז, נושא CAS ואירופה (שאין לנו מושג מה קורה עם זה) ועוד..
לא יכול להיות שמועדון ענק כזה עם קהל ענק כזה מתנהל בצורה כזאת, כמה דברים אפשר לעשות לא נכון? כמה ההתנהלות מול הקהל תמשיך להיות ביזיונית? למה אנחנו לא מעודכנים על מה שקורה במועדון שלנו (פציעות, רוכש וכו'..) ??
לכם יש מוצר ואנחנו הלקוחות, וזה לא לעיניין להמשיך לזרוק עלינו ככה, בואי תפתחי איזה ערוץ התקשרות, או איזה פגישת זום עם נציגי אוהדים או אפילו משהו פרונטלי סטייל הפועל אוסישקין בכפר הירוק. רק טוב יצא לכם מדבר כזה ונזק זה לא יכול לעשות.
ברור לי שזאת רק עוד הודעה שאני כותב פה אבל יאללה הלוואי ומישהו יזיז פה עיניינים.

:hapoel:
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל 8 לייקיםshaharotRed WolfCharmanderBengershonיפתח16Tenacious DHaunter
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

תמשיכו לפנות לכל מיני בובות על חוט, ואל תתרכזו בבעיה האמיתית - מועדון שנלקח כבן ערובה ולא עומד למכירה.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

תאמין לי אני לא מחבב אותם בדיוק כמוך, אבל אם נגיע לשיחות מול ההנהלה נוכל לדרוש הבהרות על איפה נושא מציאת רוכש עומד. ואולי זו גם הסיבה שאף אחד לא רוצה לדבר איתנו באמת
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

הפועל
ת״א
לא
למכירה
הפוסט קיבל 3 לייקיםRaiziTenacious DHaunter
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

ועוד לאודליה אתה רוצה לפנות היא בג'וב חלום רוכש שולח אותה הביתה בדקה הראשונה שלו, אין ספק שהמועדון לא למכירה אז נשאר שיעדכנו אותנו מה עם החוב ומה הם מתכוונים לעשות אי אפשר שמועדון בגודל הזה יהיה ככה חולה
שליחת תגובה