אליאס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מה יותר מבזה ולא מכבד
שחקן שירק לכיוון שחקן אחר, או שחקן שיוריד את הנעל ויזרוק על שחקן אחר?
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

Shacham כתב:
כרובית כתב: 03 מאי 2022, 16:47 הסכימו על עסקת טיעון שיורחק משלושה משחקים
לא יודעת מי אחראי לעסקת הטיעון הזו אבל היא מביכה והזויה
הוא גם ככה היה מורחק ל2 משחקים, כי זה אדום ישיר שני שלו העונה. אז למעשה עסקת הטיעון מוסיפה לו עוד משחק אחד בחוץ. עונש די סביר.
אבל שלושת המזחקים מתחילים מהמשחק הקרוב אז בעצם הוא מורחק משני משחקים נוספים ולא רק אחד, בכל מקרה שני משחקים זה מספיק ולא היה צורך בעוד
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

כרובית כתב: 04 מאי 2022, 15:36
Shacham כתב:
כרובית כתב: 03 מאי 2022, 16:47 הסכימו על עסקת טיעון שיורחק משלושה משחקים
לא יודעת מי אחראי לעסקת הטיעון הזו אבל היא מביכה והזויה
הוא גם ככה היה מורחק ל2 משחקים, כי זה אדום ישיר שני שלו העונה. אז למעשה עסקת הטיעון מוסיפה לו עוד משחק אחד בחוץ. עונש די סביר.
אבל שלושת המזחקים מתחילים מהמשחק הקרוב אז בעצם הוא מורחק משני משחקים נוספים ולא רק אחד, בכל מקרה שני משחקים זה מספיק ולא היה צורך בעוד
הוא מורחק משני משחקים נוספים מעכשיו.
אבל הכוונה היא שמהעונש הבסיסי הוא מורחק משחק אחד נוסף (כי זה אדום שני העונה וזה אוטומטית שני משחקים בחוץ).
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

הלך המומנטום כתב: 04 מאי 2022, 17:54
כרובית כתב: 04 מאי 2022, 15:36
Shacham כתב: הוא גם ככה היה מורחק ל2 משחקים, כי זה אדום ישיר שני שלו העונה. אז למעשה עסקת הטיעון מוסיפה לו עוד משחק אחד בחוץ. עונש די סביר.
אבל הכוונה היא שמהעונש הבסיסי הוא מורחק משחק אחד נוסף (כי זה אדום שני העונה וזה אוטומטית שני משחקים בחוץ).
אני הבנתי מה הכוונה, אמרו שהוא לא ישחק נגד סכנין, באר שבע ונתניה, אמרו שזה בנוסף לשחק שבו הוא כבר לא שיחק בגלל האדום
זה מה שאני ראיתי, אם זה לא נכון אז כן זה כאילו משחק נוסף ואני עדיין בדעתי שזה יותר מדי והוא בכלל לא היה צריך לעמוד לדין
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

כרובית כתב: 04 מאי 2022, 18:50
כרובית כתב: 04 מאי 2022, 15:36 אבל שלושת המזחקים מתחילים מהמשחק הקרוב אז בעצם הוא מורחק משני משחקים נוספים ולא רק אחד, בכל מקרה שני משחקים זה מספיק ולא היה צורך בעוד
אני הבנתי מה הכוונה, אמרו שהוא לא ישחק נגד סכנין, באר שבע ונתניה, אמרו שזה בנוסף לשחק שבו הוא כבר לא שיחק בגלל האדום
זה מה שאני ראיתי, אם זה לא נכון אז כן זה כאילו משחק נוסף ואני עדיין בדעתי שזה יותר מדי והוא בכלל לא היה צריך לעמוד לדין
בקיצור שלושה משחקים:
חיפה
סכנין
באר שבע

לגבי העמדה לדין, אנחנו יודעים שהשיקול העיקרי הוא כמה מפמפמים את זה בתקשורת, הפכו אותו לפושע מלחמה ולכן עסקת טיעון במקרה הזה הוא רעיון לא רע בכלל.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

הלך המומנטום כתב: 04 מאי 2022, 20:28
כרובית כתב: 04 מאי 2022, 18:50
בקיצור שלושה משחקים:
חיפה
סכנין
באר שבע

לגבי העמדה לדין, אנחנו יודעים שהשיקול העיקרי הוא כמה מפמפמים את זה בתקשורת, הפכו אותו לפושע מלחמה ולכן עסקת טיעון במקרה הזה הוא רעיון לא רע בכלל.
קיצר לספורט חמש אין מושג כמו תמיד אה
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=401030
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

הרשתות עדיין לא נרגעות, המוני אוהדי מכבי חיפה דורשים שאצילי לא ימשיך יותר במועדון בגלל היריקה לכיוון הקהל של ב"ש. אנשים שם בטירוף.
הפוסט קיבל 2 לייקיםHaunterלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

jonati כתב: 09 מאי 2022, 17:55 הרשתות עדיין לא נרגעות, המוני אוהדי מכבי חיפה דורשים שאצילי לא ימשיך יותר במועדון בגלל היריקה לכיוון הקהל של ב"ש. אנשים שם בטירוף.
לא שאני מאלה שחשבו שאליאס צריך לסיים את דרכו בהפועל בגלל השטות הזאת, אבל אין מה להשוות שחקן שיורק מורחק באדום והקבוצה שלו חוטפת תבוסה לאחר מכן לבין אצילי שהוחלף וירק על אוהדי ב"ש שהוא כבר בספסל.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
אבי בניהו
קיבל.ה  26 לייקים

רדפוקס כתב: 09 מאי 2022, 18:36
jonati כתב: 09 מאי 2022, 17:55 הרשתות עדיין לא נרגעות, המוני אוהדי מכבי חיפה דורשים שאצילי לא ימשיך יותר במועדון בגלל היריקה לכיוון הקהל של ב"ש. אנשים שם בטירוף.
לא שאני מאלה שחשבו שאליאס צריך לסיים את דרכו בהפועל בגלל השטות הזאת, אבל אין מה להשוות שחקן שיורק מורחק באדום והקבוצה שלו חוטפת תבוסה לאחר מכן לבין אצילי שהוחלף וירק על אוהדי ב"ש שהוא כבר בספסל.
!!!!
ועוד איזה תבוסה ולמי……
לא גרם להפסד נגד איזה אשדוד או הפועל חיפה.
שיישרף בגיהינום חתיכת טינופת.
חובב תספורות חביתה וחובב הלוואה וחסכון.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

אבי בניהו כתב: 09 מאי 2022, 19:03
!!!!
ועוד איזה תבוסה ולמי……
כמו שהוואר והשופט לא ראו את היריקה של אצילי על הקהל שבעיני זה פי אלף יותר גרוע מיריקה על הדשא, ככה היו יכולים לדלג מעל היריקה של אליאס על הדשא, אבל לחיפה לא רוצים להרחיק את השחקן הכי חשוב ואותנו תמיד רוצים לפרק.
ויותר גרוע, כל מיני אויבים מבית שחושבים שבגלל יריקה על הדשא צריך להעיף שחקן בית מהקבוצה. עכשיו בטח יבוא מישהו ויגיד משהו על מה שאצילי תורם לחיפה לעומת שי להפועל.
אבל בתכלס פה שופטים את שחקני הבית שלנו תמיד בצורה קשה מדי, ואצלינו יש הלקאה עצמית שאתה לא רואה בקבוצות אחרות.
אצילי התעסק עם ילדות וירק על קהל, שני הדברים האלה דוחים בהרבה ממה שאליאס עשה.
הביקורת שלי היא על כל האוהדים שלא רואים את האיפה ואיפה שעושים פה כל הזמן. מעניין שגלזר יכול לקפוץ על ברכיים כאילו הם מקפצות ולגעת ביד ברחבה מתי שבא לו, לאצילי מותר לירוק על הקהל ושאף אחד במגרש ובוואר לא יעשה כלום אבל ברגע שזה הפועל, השופט והוואר לא נחים עד שהם לא דופקים את הפועל. ואז הקהל בבית עוד מצדיק אותם.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

כן כי זה אותו דבר
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

jonati כתב: 09 מאי 2022, 19:12
אבי בניהו כתב: 09 מאי 2022, 19:03
!!!!
ועוד איזה תבוסה ולמי……
כמו שהוואר והשופט לא ראו את היריקה של אצילי על הקהל שבעיני זה פי אלף יותר גרוע מיריקה על הדשא, ככה היו יכולים לדלג מעל היריקה של אליאס על הדשא, אבל לחיפה לא רוצים להרחיק את השחקן הכי חשוב ואותנו תמיד רוצים לפרק.
ויותר גרוע, כל מיני אויבים מבית שחושבים שבגלל יריקה על הדשא צריך להעיף שחקן בית מהקבוצה. עכשיו בטח יבוא מישהו ויגיד משהו על מה שאצילי תורם לחיפה לעומת שי להפועל.
אבל בתכלס פה שופטים את שחקני הבית שלנו תמיד בצורה קשה מדי, ואצלינו יש הלקאה עצמית שאתה לא רואה בקבוצות אחרות.
הביקורת שלי היא על כל האוהדים שלא רואים את האיפה ואיפה שעושים פה כל הזמן. מעניין שגלזר יכול לקפוץ על ברכיים כאילו הם מקפצות ולגעת ביד ברחבה מתי שבא לו, לאצילי מותר לירוק על הקהל ושאף אחד במגרש ובוואר לא יעשה כלום אבל ברגע שזה הפועל, השופט והוואר לא נחים עד שהם לא דופקים את הפועל. ואז הקהל בבית עוד מצדיק אותם.
אבל אצילי כן יעמוד לדין על זה לא הבנתי מה אתה רוצה
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

אצילי לא הועמד לדין פנימי, אצילי לא מתנצל, האוהדים של חיפה לא מאשימים אותו. אצילי גם בחור נורמטיבי , לא פרחח כמו אליאס..
הפוסט קיבל 2 לייקיםjonatiסומך
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

InFlames כתב: 09 מאי 2022, 20:47
jonati כתב: 09 מאי 2022, 19:12
אבי בניהו כתב: 09 מאי 2022, 19:03 !!!!
ועוד איזה תבוסה ולמי……
אבל אצילי כן יעמוד לדין על זה לא הבנתי מה אתה רוצה
קודם כל אצילי לא הורחק באדום במגרש והוואר לא קרא לשופט, אצילי ישחק במשחק נגד מכבי. מראה שכשרוצים אפשר להתעלם מיריקה ולהפעיל שיקול דעת ולא להרוס משחק.
דבר שני, התגובה של אוהדי הפועל והתגובה של אוהדי חיפה שונה לגמרי.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אבי בניהו כתב:
!!!!
ועוד איזה תבוסה ולמי……
שמע יש לך פה ג'ורה לדבר ככה על שחקן כמו אליאס

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

לירון האדום כתב:
אבי בניהו כתב:
רדפוקס כתב: 09 מאי 2022, 18:36 לא שאני מאלה שחשבו שאליאס צריך לסיים את דרכו בהפועל בגלל השטות הזאת, אבל אין מה להשוות שחקן שיורק מורחק באדום והקבוצה שלו חוטפת תבוסה לאחר מכן לבין אצילי שהוחלף וירק על אוהדי ב"ש שהוא כבר בספסל.
!!!!
ועוד איזה תבוסה ולמי……
שמע יש לך פה ג'ורה לדבר ככה על שחקן כמו אליאס

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
אתה מתפלא?בפורום הזה הכול מותר.אפילו להתפלל להפסד של הפועל.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-2 ... tml?ref=hp

בהסדר התובע ניר רשף מעוניין להרחיק את אצילי ממשחק אחד, זאת בהסתמך על צילומי הטלוויזיה שבהם נראה שאצילי מבצע תנועת יריקה לאוהדי באר שבע
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

עכשיו שהאליפות הוכרעה, לא חושב שלמישהו זה יזיז.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה מזיז קצת להבדלים בין הסדרי הטיעון
במקרה אחד שלושה משחקים ובמקרה האחר משחק אחד

בכללי נראה לי שהם בוחרים את העונשים לפי הבדלי צבע החולצה
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אני חושב שבמקרה של אליאס הוא היה מורחק אוטומטית לשני משחקים (אדום שני) והעונש הנוסף היה משחק אחד.
היופי זה שחיפה הצליחה למשוך זמן כדי שאצילי כן ישחק מול מכבי (אתמול) ועכשיו זה כבר לא מעסיק אותם.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

האדס כתב: 11 מאי 2022, 11:18 אני חושב שבמקרה של אליאס הוא היה מורחק אוטומטית לשני משחקים (אדום שני) והעונש הנוסף היה משחק אחד.
היופי זה שחיפה הצליחה למשוך זמן כדי שאצילי כן ישחק מול מכבי (אתמול) ועכשיו זה כבר לא מעסיק אותם.
זה לא תירוץ, אם במקרה אליאס היה חומק מאדום בדרבי אין סיכוי שהוא היה מקבל רק משחק אחד בחוץ.
שיקללו את ההרחקה שכבר הייתה לו כשנתנו את העונש, אבל במקרים כמו של ג'וסוואה שבכלל לא הורחק, זה גם נגמר עם כמות משחקים דומה בחוץ(4).
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אני האחרון שצריך לשכנע שיש פה חוסר אחידות. רק עניתי על ההשוואה בין 3 ל-1.
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

האדס כתב: 11 מאי 2022, 11:04 עכשיו שהאליפות הוכרעה, לא חושב שלמישהו זה יזיז.
בהתחשב שיש גמר גביע נראה לי זה די יזיז לבאר שבע.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הגיעו לפשרה:
אצילי קיבל קנס 1,000 ש,ח
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-2 ... tml?ref=hp

אמרו לו שהחולצה האדומה היא לא מציאה(בהתאחדות לכדורגל)
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

האדס כתב: 11 מאי 2022, 11:18 אני חושב שבמקרה של אליאס הוא היה מורחק אוטומטית לשני משחקים (אדום שני) והעונש הנוסף היה משחק אחד.
לא שאני באה להגן על משהו פה אבל העמדות לדין הן ביום רביעי אז זה לא משהו שהם עשו
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

אם למישהו היה ספק למה יעקב שחר וחבורתו זה מכבי סל 2, מקווה שהעונש של אצילי ביחס לזוסוואה ואליאס מבהיר את העניין. מקווה שההונדה של חברי ההתאחדות רואה הרבה מוסך.

דיסקליימר : לא, אני לא רואה במכבי חיפה כשלעצמה יריב יותר גדול שלנו ממכבי תא או ביתר י-ם. אם לא שחר, כנראה שהיחס שלי אליהם היה כמו לנתניה או באר שבע וכיוב. אבל שחר וחבורתו ומעלליהם שם.
נערך לאחרונה על ידי תא מרבוטא ב 11 מאי 2022, 16:38, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

תא מרבוטא כתב: 11 מאי 2022, 16:26 אם למישהו היה ספק למה יעקב שחר וחבורתו זה מכבי סל 2, מקווה שהעונש של אצילי ביחס לזוסוואה ואליאס מבהיר את העניין. מקווה שההונדה של חברי ההתאחדות ראה הרבה מוסך.
הזוי, זה פשוט חוסר בושה
הפוסט קיבל 2 לייקיםתא מרבוטאסומך
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

כמו שאמרתי אוהדי הפועל וההלקאה העצמית המטופשת שלנו רק עוזרים לאויבינו להמשיך ולחבוט בנו כמה ומתי שבא להם.
אם אליאס היה יורד לספסל ויורק על אוהד מכבי הוואר היה מתערב, אליאס היה מורחק ומקבל עשרה משחקים בחוץ והיינו שומעים בערוץ רקנאטי על הקבוצה הקטנה והמגעילה שלנו ועל האלימות הנוראית של אוהדינו ושחקנינו.
השוטרים, השופטים, הוואר, ההתאחדות, ההנהלה, כולם גיבורים על הפועל והקהל שלנו ממשיך לחפש אויבים מבית ולהרוג עוד שחקן בית כמו שעשו לנאתכו וספורי.
ומה שמצחיק זה שמתרצים את זה בתוצאה שאחרי ההרחקה, ה-5-0 שכאילו באשמתו של אליאס, במקום להבין שההרחקה ההזויה של אליאס הביאה לחמש אפס, כי השחקנים איבדו כל תקווה שנגד מכבי עם שופט וואר אפשר לנצח.
אני יודע שפערי הרמות עצומים, אני לא משקר לעצמי, אבל מהרגע שהוואר בארץ הפועל לא ניצחה דרבי. ובכמה דרבים בתקופה האחרונה היינו שווים להם אם לא טובים מהם.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

dino כתב: 11 מאי 2022, 13:00 https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-2 ... tml?ref=hp

"בהסדר נכתב כי גיליון העבירות של השחקן נקי ואף צוין שבמשך שנתיים הוא לא הגיע לבית הדין ובמהלך הקריירה לא ספג כרטיס אדום ישיר"

מביך מאוד כי הוא הורחק לפני חצי שנה נגד בש באדום ישיר!!!
הועמד לדין לפני פחות משנתיים על התנהגות בלתי הולמת כשהיה במכבי.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךכפיר אדוםSickleCellתא מרבוטא
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

shaharot כתב: 11 מאי 2022, 22:55
dino כתב: 11 מאי 2022, 13:00 https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-2 ... tml?ref=hp

"בהסדר נכתב כי גיליון העבירות של השחקן נקי ואף צוין שבמשך שנתיים הוא לא הגיע לבית הדין ובמהלך הקריירה לא ספג כרטיס אדום ישיר"

לא נראה שהם מנסים להסתיר שהם שונאי הפועל
כנראה זה קל להם מידי
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

shaharot כתב:

הוא היה צריך לקבל לפחות 5 משחקים בחוץ.
לגביי העובדות- הוא הורחק באדום ישיר על נגיעת יד, והועמד לדין כשהיה במכבי לפני 3 עונות.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

זוכרים את דמארי שעשה זין לקהל של חיפה? משחק אחד בחוץ. כנראה שזה יותר חריף מתנועת יריקה.
שליחת תגובה