אליאס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  401 לייקים

שחר כתב: 26 אפריל 2022, 14:11 מזל שאתה לא ...אחרת שחקנים כמו ווין רוני וסוארס היו משתחררים בחינם לקבוצות אחרות. אפילו קאנטונה חזר מהרחקה של שנה על מעשה הרבה יותר חמור מיריקה ולקח עם יונייטד אליפות.

סבבה, אליאס עשה טעות..השתחרר לו בורג. זה לא מתאים ולא מצופה משחקן מקצוען. אבל ככה ישר כבר לזרוק, לשרוף לשחרר?

כמה היד קלה על ההדק והזכרון קצר.
יש ויש.אם אליאס היה סוארס והיה יורק,זה היה נסלח.
הבעיה הוא שהוא יורק והוא מקסימום סולי צמח.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

שחר כתב: 26 אפריל 2022, 14:11 מזל שאתה לא ...אחרת שחקנים כמו ווין רוני וסוארס היו משתחררים בחינם לקבוצות אחרות. אפילו קאנטונה חזר מהרחקה של שנה על מעשה הרבה יותר חמור מיריקה ולקח עם יונייטד אליפות.

סבבה, אליאס עשה טעות..השתחרר לו בורג. זה לא מתאים ולא מצופה משחקן מקצוען. אבל ככה ישר כבר לזרוק, לשרוף לשחרר?

הזכרון קצר כי השווית עכשיו את התרומה של אליאס להפועל לזו של ויין רוני ואריק קנטונה ליונייטד?
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

בז'רנו כתב: 26 אפריל 2022, 14:29

אליאס לא סוארס, אבל הפועל לא ברצלונה או ליברפול.
אפשר לחשוב איזה קאדר של קשרים אחוריים שחקני בית צעירים יש לנו.
dino
קיבל.ה  2030 לייקים

בכל אופן, בין לא לטפל ללזרוק מהמועדון, יש עוד דברים באמצע שאפשר לעשות ולנסות להפיק מאליאס את המיטב ולשפר את בעיית הרייכרטיזם שהוא סובל ממנה
הוא על הספקטרום הרייכרטיסטי
נערך לאחרונה על ידי dino ב 26 אפריל 2022, 14:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

שחר כתב: 26 אפריל 2022, 14:31
בז'רנו כתב: 26 אפריל 2022, 14:29

אליאס לא סוארס, אבל הפועל לא ברצלונה או ליברפול.
אפשר לחשוב איזה קאדר של קשרים אחוריים שחקני בית צעירים יש לנו.
זה עדיין לא עושה אותו לאחד שתרם להפועל בכזו רמה שאני אחשוש מהשחרור שלו. הוא שחקן בינוני והעלות גדולה מהתועלת (בעיניי כמובן).
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

dino כתב: 26 אפריל 2022, 14:34 בכל אופן, בין לא לטפל ללזרוק מהמועדון, יש עוד דברים באמצע שאפשר לעשות ולנסות להפיק מאליאס את המיטב ולשפר את בעיית הרייכרטיזם שהוא סובל ממנה
רייכרטיזם היא מחלה ללא מזור. אם מזה אליאס סובל אז אין שאלה בכלל. אני חושב שהוא לא רייכרט, אבל הגישה שלו מחורבנת
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

redrony כתב: 26 אפריל 2022, 14:31

הזכרון קצר כי השווית עכשיו את התרומה של אליאס להפועל לזו של ויין רוני ואריק קנטונה ליונייטד?
לא, הזכרון קצר כי בתחילת העונה כולם היו מאוהבים באליאס אחרי משחקים.
ומה קשורה התרומה? הדיון פה על התנהגות וענישה. אתה החלטת לשחרר שחקן בית מרכזי מהבולטים בקבוצה בגלל שהוא ירק במחי יד.
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

ואגב, נזכרתי עכשיו שהיה איזה אחד במכבי שחשב שג'ון פנטסיל עובר עבירות משמעת רבות מידי ולכן צריך לשחרר אותו במיידית מהמועדון, הוא חתם בהפועל תל אביב והשאר היסטוריה.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

שחר כתב: 26 אפריל 2022, 14:36
redrony כתב: 26 אפריל 2022, 14:31

לא, הזכרון קצר כי בתחילת העונה כולם היו מאוהבים באליאס אחרי משחקים.
ומה קשורה התרומה? הדיון פה על התנהגות וענישה. אתה החלטת לשחרר שחקן בית מרכזי מהבולטים בקבוצה בגלל שהוא ירק במחי יד.
לא יודע מי זה כולם...
אני לא החלטתי כלום, מה שהוא עשה אתמול עבורי היה הקש לגביו. אם הוא היה שחקן שמתנהג בצורה מופתית, סמל למקצוענות ויש לו תרומה מקצועית גדולה לקבוצה, אפשר להעניש ולהחזיר. שחקן שמתנהג פעם אחרי פעם כמו עארס בשכונה ולא מביא ערך מקצועי יוצא דופן אני אישית לא הייתי רוצה אותו בקבוצה.
דבר אחד אמרת נכון, מזל שאני לא מנהל את הקבוצה. שבוקסה ישבור את הראש איתו
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

שחר כתב: 26 אפריל 2022, 14:40 ואגב, נזכרתי עכשיו שהיה איזה אחד במכבי שחשב שג'ון פנטסיל עובר עבירות משמעת רבות מידי ולכן צריך לשחרר אותו במיידית מהמועדון, הוא חתם בהפועל תל אביב והשאר היסטוריה.
מה הקשר בין מחט לתחת
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אפשר לחשוב איזו היסטוריה ג׳ון השאיר, אם יכנס לפה מישהו שלא נולד אז הוא יחשוב שג׳ון פנטסיל זה אותו אחד שהביא לנו דאבל.

מקווה שישחררו את אליאס מיידית.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  767 לייקים

שחר כתב: 26 אפריל 2022, 14:40 ואגב, נזכרתי עכשיו שהיה איזה אחד במכבי שחשב שג'ון פנטסיל עובר עבירות משמעת רבות מידי ולכן צריך לשחרר אותו במיידית מהמועדון, הוא חתם בהפועל תל אביב והשאר היסטוריה.
השוואה תלושה. פנסטיל עזב בעיקר בגלל ההתבטאויות שלו בתקשורת. הוא הוציא את כל הכביסה המלוכלכת החוצה.
זכור לי איזה ראיון שהוא ייחס לאבי סטרול איזו אמירה, זכור לי גם שהוא יצא נגד שחקנים בפומבי ואמר שהשחקנים לא משחקים עבור המאמן (קלינגר).
dino
קיבל.ה  2030 לייקים

אבל אז זה מאבד מערך החינוך כשמול כולם והמצלמות כן להעיף וכעוברים עבירות משמעת אחרות, אין דין ואין דיין במועדון
זה כמו שאתה בא למקום עם הילד שרגיל לדבר לא יפה בבית ואז כשהוא מדבר לא יפה מול זרים, אז אתה מעיר לו שהוא לא מתנהג יפה

צריך להיות מדיניות ברורה ועקבית מראש הדג עד אחרון העובדים
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

אני חולם שהוא יעזוב את הפועל. אבל זה לא מאתמול ולא (רק) בגלל אתמול.
רואה שחורות המקורי
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

הקשר הוא שבזמנו היה במערכת של מכבי , מישהו שחשב כמוך ואחרי עבירת משמעת החליט שהוא אמור להיות משוחרר מיידית מהמועדו בזכותו הרווחנו את אחד הזרים הכי טובים בליגה.

ותוך כדי שאני מתכתב איתך, אני מנסה להבין על מי אנחנו מדברים, אפשר לחשוב כמה עבירות משמעת יש לאליאס שזה דורש מהלך קיצוני, לא כלכלי לקבוצה ענייה ובטח מקצועי.
dino
קיבל.ה  2030 לייקים

המועדון הזה הוא שכונה שמנסה להראות נורמלי מבחינת המעטפת
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

dino כתב: 26 אפריל 2022, 14:48 אבל אז זה מאבד מערך החינוך כשמול כולם והמצלמות כן להעיף וכעוברים עבירות משמעת אחרות, אין דין ואין דיין במועדון
זה כמו שאתה בא למקום עם הילד שרגיל לדבר לא יפה בבית ואז כשהוא מדבר לא יפה מול זרים, אז אתה מעיר לו שהוא לא מתנהג יפה

בגדול אני מסכים, אבל קודם כל מקרה כזה לא קורה הרבה. זה לא אדום ששחקן מקבל סתם. יש קונטקסט. הבמה, הפעולה, המצב במשחק.
לדוגמא, אם אתמול שחקן בדקה 90 שמכבי עשו אולה היה נכנס בשחקן שלהם ושובר לו רגל בכוונה הייתי מקבל את זה אחרת. משחק גמור, משפילים אותך, כבוד המועדון, שכונה, אבל מובן.
מה היה לאליאס אתמול דחוף לירוק לעבר שחקן בצורה כזו, שהוא יודע כמה המשחק חשוב לאוהדים, שהמשחק מאוזן לגמרי גם בתוצאה וגם ברמה. זה אפילו לא בורג שהתשחרר, זה שחקן שחושב שמותר לו
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

שחר כתב: 26 אפריל 2022, 14:49 הקשר הוא שבזמנו היה במערכת של מכבי , מישהו שחשב כמוך ואחרי עבירת משמעת החליט שהוא אמור להיות משוחרר מיידית מהמועדו בזכותו הרווחנו את אחד הזרים הכי טובים בליגה.

ותוך כדי שאני מתכתב איתך, אני מנסה להבין על מי אנחנו מדברים, אפשר לחשוב כמה עבירות משמעת יש לאליאס שזה דורש מהלך קיצוני, לא כלכלי לקבוצה ענייה ובטח מקצועי.
אין לי מושג מה קרה במכבי. הם גם זרקו את אצילי ״והשאר היסטוריה״, אז מה, זה אומר שהשחרור שלו לא היה נכון?
העניין הוא לא עבירות משמעת אלא ההתנהלות של השחקן על המגרש ואני אסכים איתך לגמרי אם תגיד שלצוות המקצועי יש אחריות בנושא הזה. איך לא תפסו אותו באוזן ובעטו לו בתחת עד היום אני לא ממש מבין. אם היו עושים את זה המקרה של אתמול היה נמנע בוודאות
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  767 לייקים

שחר כתב: 26 אפריל 2022, 14:49 הקשר הוא שבזמנו היה במערכת של מכבי , מישהו שחשב כמוך ואחרי עבירת משמעת החליט שהוא אמור להיות משוחרר מיידית מהמועדו בזכותו הרווחנו את אחד הזרים הכי טובים בליגה.

אני מצטער אבל אני לא מצליח להבין את ההשוואה. אתה לוקח עבירת משמעת של שחקן זר, ברמה מקצועית גבוה יותרֿ שנזרק ממועדון ועבר למועדון אחר בזמן אחר והצליח בו לבין אליאס שכרגע יש כאלה שממליצים לעשות איתו דבר דומה (אני לא ביניהם).
העובדה שפנסטיל הצליח בהפועל אומרת בהכרח שאם נזרוק את אליאס לאשדוד הוא ייפרח שם ?
אבל הלכתי איתך, נגיד ז׳סוואה בכדורגל או רייס בכדורסל היו עושים דבר דומה בהפועלֿ, נשארים ומצליחים אבל בעונה שלאחר מכן רז טוויזר היה עושה את אותו דבר. האם היית משאיר אותו גם?!
ככל וכן, האם זה החומר האנושי שאתה רוצה במועדון שלך?
dino
קיבל.ה  2030 לייקים

redrony כתב: 26 אפריל 2022, 14:52
dino כתב: 26 אפריל 2022, 14:48 אבל אז זה מאבד מערך החינוך כשמול כולם והמצלמות כן להעיף וכעוברים עבירות משמעת אחרות, אין דין ואין דיין במועדון

בגדול אני מסכים, אבל קודם כל מקרה כזה לא קורה הרבה. זה לא אדום ששחקן מקבל סתם. יש קונטקסט. הבמה, הפעולה, המצב במשחק.
לדוגמא, אם אתמול שחקן בדקה 90 שמכבי עשו אולה היה נכנס בשחקן שלהם ושובר לו רגל בכוונה הייתי מקבל את זה אחרת. משחק גמור, משפילים אותך, כבוד המועדון, שכונה, אבל מובן.
מה היה לאליאס אתמול דחוף לירוק לעבר שחקן בצורה כזו, שהוא יודע כמה המשחק חשוב לאוהדים, שהמשחק מאוזן לגמרי גם בתוצאה וגם ברמה. זה אפילו לא בורג שהתשחרר, זה שחקן שחושב שמותר לו
אז ספציפית לגבי אליאס, זה בדיוק העניין
הבנאדם כמעט בכל משחק עושה דברים שמסכנים את הקבוצה מבחינת עבירות בלי כדור, עימותים מול שחקנים, הוא עושה עבירות טיפשיות לא מחוייבות כמעט בכל משחק, מקבל צהובים כמו שהיה פעם מקבל יוסי בלס מצפרירים חולון, זה אדום ישיר שני שלו העונה
כשנותנים לך להרגיש שהכל בסדר ואין על זה מענה, אז אני לא מתפלא שהוא יעשה את זה גם בדרבי ובתצורת יריקה
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

redrony כתב: 26 אפריל 2022, 14:20
BRUNO CONTI כתב: 26 אפריל 2022, 14:13
redrony כתב: 26 אפריל 2022, 13:55 אליאס שחקן שאני עוקב אחריו מאוד קרוב. הוא פשוט מתעסק בהמון דברים חוץ מהמשחק. כל הזמן מחפש פאולים, נופל, ראשון לכל קטטה. שאתה מתעסק כל הזמן לא בכדורגל זה מה שקורה. אני מצפה גם מצוות מקצועי שישים לב לדברים האלה.
מה שעשה אתמול אליאס זו אשכרה יריקה בפנים של כל אוהדי הפועל. דרבי, הקבוצה מתפקדת, אז עשו עליך פאול קשה, אוי ואבוי. בוא נתנהג כמו ילד בן חמש בשכונה, ושלא תטעה, לתוצאה הסופית אין קשר למה שאני כותב. כתבתי את זה אתמול במחצית והייתי כותב את זה גם עכשיו אפילו אם הפועל בדרך נס היו מצליחים גם לנצח אתמול ב-10 שחקנים ואפילו אם השופט היה מרחם עליו ולא מרחיק אותו. מי אתה בכלל יא חתיכת סמרטוט שאתה מרשה לעצמך להתנהג ככה? מה עשית בכדורגל בקריירה שלך? מה עשית בשביל הפועל?
אני אכתוב את זה בפעם החמישית, אם אני בעלים/מנהל מקצועי/מאמן בהפועל השחקן הזה גמר אצלי את הסיפור
אותו כן אבל את קובי לא אה?
הבנתי אותך
או התעוררת...
מניח שנהנית אתמול
תמשיך להספין זה מה שנשאר
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

dino כתב: 26 אפריל 2022, 14:59

הבנאדם כמעט בכל משחק עושה דברים שמסכנים את הקבוצה מבחינת עבירות בלי כדור, עימותים מול שחקנים, הוא עושה עבירות טיפשיות לא מחוייבות כמעט בכל משחק, מקבל צהובים כמו שהיה פעם מקבל יוסי בלס מצפרירים חולון, זה אדום ישיר שני שלו העונה
כשנותנים לך להרגיש שהכל בסדר ואין על זה מענה, אז אני לא מתפלא שהוא יעשה את זה גם בדרבי ובתצורת יריקה
נכון. אם אתה טוען שהבעיה היא בצוות המקצועי וצריך בגלל זה למחול לו, אני זורם איתך. זה פשוט מייאש אותי הרבה יותר, כי זה בדיוק מצדיק את ההנחה שלי שאליאס הוא תמונת מראה של המועדון
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

הסאבטקסט שלי פשוט מאוד ואני אומר שיש מקרים שצריך להכיל עבירות משמעת.
וכדי להמחיש את הדוגמא הזכרתי את פנטסיל. אם מסתכלים על פרופורציות, חומרת העבירות של אליאס היא בכלל לא קרובה למגן הגנאי והתרומה שלו אפילו גדולה יותר .וברור שבדיעבד מכבי עשתה טעות גדולה.
חומר אנושי? כדורגל זה משחק אמוציונלי...אני ממש לא הייתי רוצה שבמועדון שלי יהיו רק שחקנים חייכנים ומנומסים, אפשר לחשוב שאליאס שחקן עם רקורד של בעיות משמעת אין סופיות שפוגע במערכת.
dino
קיבל.ה  2030 לייקים

redrony כתב: 26 אפריל 2022, 15:04

נכון. אם אתה טוען שהבעיה היא בצוות המקצועי וצריך בגלל זה למחול לו, אני זורם איתך. זה פשוט מייאש אותי הרבה יותר, כי זה בדיוק מצדיק את ההנחה שלי שאליאס הוא תמונת מראה של המועדון
אליאס הוא אכן תמונת מראה של המועדון
צריך לטפל בו, אבל לא להעיף פתאום 0 ל100
אם לנסות להתנהל נכון כשיש את הניסנובים וכשהכל מסריח, אם בוקסה יכול לנסות ליצור סביבה יותר מקצועית גם בהנתן הסירחון מסביב, אז אולי אפשר לטפל באופן יותר רציני בבעיות התנהגות ובכלל גם לדעתי בפציעות שרובן קשורות להתנהלות הזו
נערך לאחרונה על ידי dino ב 26 אפריל 2022, 15:11, נערך פעם 1 בסך הכל.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

jonati כתב: 26 אפריל 2022, 12:00
עידן סרור כתב: 26 אפריל 2022, 02:53 ילד זין
היה צריך לסחוט מהטראש טוק צהוב לסבוריט

הדרבי הזה עליו חד משמעית ולא רק הדרבי, כל ההשלכות העתידיות הנלוות שיקרו בין הקהל לשחקנים.

האצבע הראשונה שמופנית היא לאחים ניסנוב
ואליהם צריכה להיות מכוונת האש.
כוס אמא שלכם בני זונות שונאי הפועל
איך שחררתם לעזאזל את אלטמן
ומה קשור עכשיו אלטמן? שחקן שהרג אותנו התקפית. יואב תומר הוא מחליף נהדר לאלטמן, הבקיע יותר ממנו בעשירית מהדקות. רוסה תרם לנו יותר, פלומן ואזולאי תרמו לנו יותר. עד שנפטרנו מאלטמן הבינוני הזה יש פה אנשים שעוד מתלוננים על זה?
יואב תומר מחליף ראוי לאלטמן ?
אתה רואה כדורגל חוץ מלקרוא סטטיסטיקות?
גם אחלה עומר סניור לא?
dino
קיבל.ה  2030 לייקים

שחר כתב: 26 אפריל 2022, 15:10 הסאבטקסט שלי פשוט מאוד ואני אומר שיש מקרים שצריך להכיל עבירות משמעת.
וכדי להמחיש את הדוגמא הזכרתי את פנטסיל. אם מסתכלים על פרופורציות, חומרת העבירות של אליאס היא בכלל לא קרובה למגן הגנאי והתרומה שלו אפילו גדולה יותר .וברור שבדיעבד מכבי עשתה טעות גדולה.
חומר אנושי? כדורגל זה משחק אמוציונלי...אני ממש לא הייתי רוצה שבמועדון שלי יהיו רק שחקנים חייכנים ומנומסים, אפשר לחשוב שאליאס שחקן עם רקורד של בעיות משמעת אין סופיות שפוגע במערכת.
לא יודע מה קורה איתו באימונים, במשמעת אחרי האימונים, אבל ממה שכן אפשר לראות, במשחקים, הוא אחד שהיה מקבל בראש הרבה ממאמנים כמו קשטן, לא על סגירות לקויות, על אותן עבירות וקטנות.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

שחר כתב: 26 אפריל 2022, 15:10 הסאבטקסט שלי פשוט מאוד ואני אומר שיש מקרים שצריך להכיל עבירות משמעת.
אני מסכים לגמרי, כל מקרה לגופו. אני לא מחפש שחקנים חייכנים ומנוסים, אני מחפש שחקנים עם מח ויכולת. אתה שוב הולך על הבעיות משמעת, אבל זה לא העניין במקרה שלו. אצלו זו הגישה במשחק. הקטע הזה שהוא כל הזמן מחפש ליפול, מחפש לריב, גליצ׳ים מסוכנים. לא מתעסק בכדורגל.
ברור שצריך להכיל עבירות משמעת ולא על כל עבירת משמעת הייתי מגיב ככה.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

dino כתב: 26 אפריל 2022, 15:10
redrony כתב: 26 אפריל 2022, 15:04

אליאס הוא אכן תמונת מראה של המועדון
צריך לטפל בו, אבל לא להעיף פתאום 0 ל100
אם לנסות להתנהל נכון כשיש את הניסנובים וכשהכל מסריח, אם בוקסה יכול לנסות ליצור סביבה יותר מקצועית גם בהנתן הסירחון מסביב, אז אולי אפשר לטפל באופן יותר רציני בבעיות התנהגות ובכלל גם לדעתי בפציעות שרובן קשורות להתנהלות הזו
אני מקבל את זה. אני אישית לא מסוגל לראות אותו עוד דקה, הוא גם כמובן שחקן שמעצבן אותי מקצועית. חסר אינטלגנציה (אבל עם הרבה כשרון). אז כמו שאמרתי, מגיע מנהל מקצועי, שיטפל בזה. לי לא תהיה שום בעיה אם יחליט להעיף אותו
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  467 לייקים

עשה טעות ששילמנו עליה ביוקר. לא צריך לגמור לו את הקריירה בהפועל בגלל זה, אבל אפשר להוריד אותו לספסל עד סוף העונה.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 3 לייקיםעידן סרורסומךלירון האדום
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

חוסר אחריות אבל שחקנים גדולים ממנו ומנוסים ממנו טעו ובגדול ממני
פרופורציות
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

טיפש גדול.
לא אדום.
לדעתי גמר את העונה.

העיקר שגלזר נשאר לשחק.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

אמרתי את זה לפניי כמה שבועות, יש לו פוטנציאל להיות קשר אחורי בין הטובים בליגה אם יסדר את הראש.
ההפסד בדרבי עליו חד משמעית, לתת לו קנס ולהחזיר אותו לעניינים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

שמעתי דיון נכון היום ברדיו. האם באמת יש מקום לשחקני "אוהדים" כדוגמתו בכדורגל.

כנראה שמעבר לריגוש, זה עושה יותר נזק מתועלת. צריך להיות משהו מאוד מיוחד כדי להצליח להתגבר על הרגש בתור שחקן מקצועי (דוגמה אמסלם בכדורסל).

אני חושב שאליאס הופך את העובר מוטיבציה לחיסרון, ואני מת עליו והלוואי וילמד מזה ונרוויח אותו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

Chegi כתב:שמעתי דיון נכון היום ברדיו. האם באמת יש מקום לשחקני "אוהדים" כדוגמתו בכדורגל.

כנראה שמעבר לריגוש, זה עושה יותר נזק מתועלת. צריך להיות משהו מאוד מיוחד כדי להצליח להתגבר על הרגש בתור שחקן מקצועי (דוגמה אמסלם בכדורסל).

אני חושב שאליאס הופך את העובר מוטיבציה לחיסרון, ואני מת עליו והלוואי וילמד מזה ונרוויח אותו.
יריקה היא לא אובר מוטיבציה.
אובר מוטיבציה אתה יכול להגיד על זה שאייזן מפרק שחקן בדרבי לא על יריקה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםHapoloאבי בניהו
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  569 לייקים

החוסר אחריות שלו קיבלה משמעות גרנדיוזית לאור התוצאה ואני כועס עליו בטירוף על זה,
אבל מרגיש שנפגעתי יותר מהאקט לכשעצמו תראו איך זה נראה, דוחה אפילו ביחס לרמה המילא נמוכה של ההתנהגות של שחקנים פה. וזה לא עידן ורד לצורך העניין זה שחקן בית שהשם שלו נמצא כנראה על הכי הרבה חולצות של אוהדים. הכעס יירגע עם הזמן אבל הסלידה ממנו אני לא בטוח
אבי בניהו
קיבל.ה  26 לייקים

אגיד שוב אם התפספס בטעות - אליאס אתה חתיכת
מזדיין, ואתה השחקן שגרם להכי הרבה נזק מכל הדרבים שאני זוכר בקרוב ל30 השנים האחרונות.
רק אלוהים יודע כמה קיללתי אותו היום.
חובב תספורות חביתה וחובב הלוואה וחסכון.
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

תמונה
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךHaunterTenacious Ddino
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

עשה מעשה שלא יעשה (עצם היריקה), בנוסף להכל הוא גם סוג של דמות הערצה לילדים.
שיענש וילמד מזה.
מעבר לזה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךkruvi
dino
קיבל.ה  2030 לייקים

גם הזמן כנראה יעשה את שלו מבחינת הבגרות שלו ואם יעבדו איתו גם על קבלת ההחלטות, הוא יכול להיות הקשר האחורי/מרכזי בין הטובים בארץ(כבר היום באספקטים מסויימים הוא בטופ)
הפוסט קיבל 2 לייקיםkruviChegi
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  767 לייקים

מסמך אנושי מרגש ומצמרר.
בגלל שהוא רוצה שנתייחס אליו ברצינות, נתעכב ברצינות על משפט אחד:
״יש לי משימה נוספת שלא הייתה קיימת עד היום והיא לכפר על המעשה הזה״

ראשית, איך הוא הולך לכפר?! הוא יקבל יותר צהובים?! ישחק טוב יותר?! יבקיע בדרבי הבא?! איך נדע שהוא החזיר לנו?!
שנית, מאיפה הבושה למסגר את זה כאילו למעשה הרווחנו עכשיו את המאמץ שלו. כאילו עכשיו יש לכוכב משימה גדולה יותר והיא לא פחות מלכפר על העוול.
שלישית, וזה המשמעותי, אליאס הרי יטוס מכאן בהזדמנות הראשונה שתהיה לו. אם חיפה/ב״ש/ כל קבוצה בלגית פונה אליו, הוא לא פה (לא שזה ייקרה). אז לפחות שלא יבוא עלינו בפוזה של הסמל מבית.
שליחת תגובה