לוזוניה, שבת ב15:00

פורום אוהדי הפועל תל אביב
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

Frenzy כתב: 01 ינואר 2022, 16:31
Frenzy כתב: 01 ינואר 2022, 16:21 דוידה רע מאוד היום ואזולאי איטי מהרגיל
השתיק אותי יפה
נכון אבל זה לא הסיפור.
הסיפור הוא שמדובר בשחקן שככל שהוא בריא צריך להישאר על הדשא 90 דק בנוהל.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

מי חשב שננצח כשבמצב של שוויון ההתקפה שלנו הייתה בנויה על יואב תומר ועידן ורד?
תודה ענקית לך על עוד גול חשוב יואב תומר, אבל עדיין בעיני זה לא שחקן שראוי לחולצה שלנו!
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  859 לייקים

אני עדיין לא מאמין שניצחנו את זה. קלינגר תתפטרררר
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

מה שכן, הפועל חייבים להביא קשר התקפי וחלוץ. עם כל זה שיש פצועים, שחקן ההתקפה הרלוונטי היחידי שפצוע זה רוסה. נכון שגם שלומי אזולאי הקשר יתרום להתקפה אבל זה לא מספיק.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

קצת מוזר לי שקובי אמר במחצית שנייה הפועל שיחקו טוב, היו כמה דקות לא רעות של לחץ אבל אחריי הגול הפועל ממש הפסיקה לשחק.
אין ספק שלפציעות פה יש השפעה ענקית כי בלי אזולאי ורוסה שהם שני השחקנים הכי יצירתיים אצלנו בסגל קשה מאוד להגיע למצבים.
אבל לפחות עם קובי אני יודע שהוא רוצה לראות כדורגל יותר התקפי ולוחץ, לעומת קלינגר שהיה מסתפק בכל 1:0 מסריח.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  831 לייקים

קצת נתונים
בשנה שעברה הגענו ל 26 נקודות במחזור ה 24 וכבשנו 24 שערים בכל העונה (36 מחזורים, כן?)
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

אנחנו תקועים בלי תקציר עכשיו עד שער השבת? מה אנחנו בניינטיז?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  859 לייקים

לא מובן הסיפור הזה של התקצירים 2022 ובן אדם צריך לחכות 8 שעות כדי לראות תקציר שלא משנה איזה משחק שוחק הוא גם ככה לא יעלה על 3 דקות
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדGur
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3701 לייקים

redrony כתב: 01 ינואר 2022, 17:58 מה שכן, הפועל חייבים להביא קשר התקפי וחלוץ. עם כל זה שיש פצועים, שחקן ההתקפה הרלוונטי היחידי שפצוע זה רוסה. נכון שגם שלומי אזולאי הקשר יתרום להתקפה אבל זה לא מספיק.
חלוץ, בלם וקשר התקפי. בסדר הזה.
כל השאר מותרות.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

רדפוקס כתב: 01 ינואר 2022, 19:43
redrony כתב: 01 ינואר 2022, 17:58 מה שכן, הפועל חייבים להביא קשר התקפי וחלוץ. עם כל זה שיש פצועים, שחקן ההתקפה הרלוונטי היחידי שפצוע זה רוסה. נכון שגם שלומי אזולאי הקשר יתרום להתקפה אבל זה לא מספיק.
חלוץ, בלם וקשר התקפי. בסדר הזה.
כל השאר מותרות.
בלם לא יגיע.
בגדול מה שצריך זה לשחרר ורד ולוסיו ולהביא עליהם שני שחקנים טובים יותר.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 01 ינואר 2022, 18:14 קצת מוזר לי שקובי אמר במחצית שנייה הפועל שיחקו טוב, היו כמה דקות לא רעות של לחץ אבל אחריי הגול הפועל ממש הפסיקה לשחק.
אין ספק שלפציעות פה יש השפעה ענקית כי בלי אזולאי ורוסה שהם שני השחקנים הכי יצירתיים אצלנו בסגל קשה מאוד להגיע למצבים.
אבל לפחות עם קובי אני יודע שהוא רוצה לראות כדורגל יותר התקפי ולוחץ, לעומת קלינגר שהיה מסתפק בכל 1:0 מסריח.
לא מוזר.
קובי ידוע ביציאה מפרופורציות בראיונות שלו אחרי משחק.
מצד אחד אני יכול להעריך את הגישה של אנחנו צריכים ויכולים לשחק טוב בהרבה ברמת מסר לשחקנים,
מצד שני התקרה מאד ברורה,לכן תמיד יש הרגשה של דיסוננס כשהוא מתראיין.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

BRUNO CONTI כתב:
Yalla Hapoel כתב: 01 ינואר 2022, 18:14 קצת מוזר לי שקובי אמר במחצית שנייה הפועל שיחקו טוב, היו כמה דקות לא רעות של לחץ אבל אחריי הגול הפועל ממש הפסיקה לשחק.
לא מוזר.
קובי ידוע ביציאה מפרופורציות בראיונות שלו אחרי משחק.
מצד אחד אני יכול להעריך את הגישה של אנחנו צריכים ויכולים לשחק טוב בהרבה ברמת מסר לשחקנים,
מצד שני התקרה מאד ברורה,לכן תמיד יש הרגשה של דיסוננס כשהוא מתראיין.
לדעתי , זה מסר לשחקנים ולצוות.תמיד לשאוף ליותר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  359 לייקים

אישית נהניתי גם מהמחצית הראשונה. עשו לא מעט טעויות אבל היו מסודרים על המגרש. אצל רפואה יש תבנית ברורה והשחקנים נכנסים לתוכה. מה שנשאר זו איכות הביצוע. אני מודה שחשבתי לעצמי בשלב מסוים שאולי ברמת השחקנים שלנו זה לא משנה ורמת אימון כמו של קלינגר מספיקה כי הם פשוט חסרי כישרון וזה בולט יותר כשמבקשים מהם לשחק כדורגל. מחצית שנייה התעודדתי, זה השתפר.

מוטי חביב בקשקושי טרום משחק דיבר על זה שקלינגר דיבר על כמה הוא אוהב כדורגל והרגיש חולה בבית לעומת רפואה שאמר שזה לא חסר לו. זה הזכיר לי שיר של מאיר אריאל: "אדם צועק את שחסר לו - לא חסר לו - לא צועק". אצל קלינגר חסרה אהבה - צועק "אהבה!".

קל לזהות שרפואה אוהב כדורגל יפה ומנסה לגרום לשחקנים לשחק מהר וקדימה והם כולם מוציאים יותר מעצמם. התחושה היא שאצל רפואה השחקנים מתבקשים להוציא יותר מעצמם. ככה מתקדמים.

אזוגי היה במשחק לא טוב היום וגם טוויזר היה לא יציב - מצד אחד מגביה יפה כדורים חופשיים אך מצד שני שוגה בקבלת החלטות ברחבה. אבל הם עשו תנועה נכונה והגיעו למצבי הגבהה ובעיטה שאצל קלינגר הם לא יכלו לחלום על.

בהקבלה לבישול: קלינגר לקח חומר שחקנים וניסה להכין את אותה פשטידה בחושה שהוא תמיד מכין. רפואה לוקח אותם ומנסה להכין טארט ירקות שורש.

אני מעדיף שיקחו פטריות שמפיניון כמו טויזר ואזוגי וינסו לשכנע אותן שהן כמהין במקום להפוך את דוידה וליידנר מצ'ילי האבנרו לפלפל ירוק.

שורה תחתונה אני נהנה לראות שוב את הפועל משחקת התקפי ויצירתי וככה אנחנו צריכים להיראות לטעמי - אפילו על חשבון תוצאות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonכפיר אדום
הוקיץ'
קיבל.ה  3887 לייקים

בעיני שיחקנו אחלה במחצית השניה. לא שזה היה כדורגל גדול (ובוא נודה על האמת, אנחנו בסגל חסר מאוד שמקשה על פעולות איכותיות בהתקפה), אבל בהחלט כדורגל נכון עם גישה טובה.
בסופו של דבר גם יצרנו לא מעט הזדמנויות להכריע את המשחק ואלמלא סיומת ברמה נמוכה של כמה שחקנים ובראשם ורד, כנראה שזה גם היה קורה הרבה קודם. אין ספק שהיינו שווים 3 נקודות במשחק הזה.
כשיחזרו רוסה ושלומי אזולאי זה יקל מאוד ובתקווה שיגיע גם חלוץ נורמלי בינואר.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
bigi37
קיבל.ה  14 לייקים

SickleCell כתב: 01 ינואר 2022, 22:00 בהקבלה לבישול: קלינגר לקח חומר שחקנים וניסה להכין את אותה פשטידה בחושה שהוא תמיד מכין. רפואה לוקח אותם ומנסה להכין טארט ירקות שורש.

אני מעדיף שיקחו פטריות שמפיניון כמו טויזר ואזוגי וינסו לשכנע אותן שהן כמהין במקום להפוך את דוידה וליידנר מצ'ילי האבנרו לפלפל ירוק.
:bow:
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

מחצית שניה הכי טובה שלנו העונה לדעתי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

למרות הסגל החסר והפציעות מחצית לא רעה.
היתי רוצה לראות קצב משחק הרבה יותר מהיר מהפועל, ולמשך זמן ממושך יותר.
שבוע שעבר ק' שיחקו טוב יותר מאיתנו בעיקר בפן שלקצב משחק ואינטנסיביוץ אין סיבה שאנחנו לא נשתפר משבוע לשבוע בהיבט הזה.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
michaelm
קיבל.ה  46 לייקים

יש סיבה שמאז שאני זוכר את הפועל יש תמיד את ההוראה המטומטת לחכות למגן שיוציא חוץ?
לפעמים זה פשוט תוקע את המשחק והקבוצה השנייה מתארגנת.. זה לא שיש לנו איזה מגן שמוציא חוץ לרחבה או משהו.
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

dino כתב: 01 ינואר 2022, 16:33 קולו חזר לעצמו
גול בגלל טעות של גוטליב, אבל אל תתנו לזה להפריע לשנאת הזרים
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

michaelm כתב:יש סיבה שמאז שאני זוכר את הפועל יש תמיד את ההוראה המטומטת לחכות למגן שיוציא חוץ?
לפעמים זה פשוט תוקע את המשחק והקבוצה השנייה מתארגנת.. זה לא שיש לנו איזה מגן שמוציא חוץ לרחבה או משהו.
הסיבה זה דרור קשטן.
יש דברים שהם בטאבו בהפועל תמונה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

dino
קיבל.ה  2025 לייקים

jonati כתב: 02 ינואר 2022, 16:39
כן, זה כי הוא זר
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אני די בטוח שבכל העולם פחות או יותר מגינים מוציאים כדורי חוץ (למעט מקרים ספציפיים)
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

dino כתב: 02 ינואר 2022, 16:59
jonati כתב: 02 ינואר 2022, 16:39
כן, זה כי הוא זר
לא זה בגלל שאתה מגזין אובייקטיבי. גול של גוטליב, ישר התחלת לקלל את קולו באוטומט שעשה כל מה שיכל אחרי החור של גוטליב
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

משהו שאף אחד לא ציין פה.
אבל אני חושב שבהפועל יש בעיה של כושר קשה מאוד, מבחינת כושר משחק.
ה-15 דקות הראשונות היו מעולות מבחינת לחץ וקצב משחק.
בכללי הפועל פותחת את המחציות בלחץ דיי טוב, אבל ככל שהמחציות מתקדמות מבחינת זמן, ככה הרמה של הפועל דועכת ודועכת והלחץ לא קיים.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
דוגיס
קיבל.ה  384 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 02 ינואר 2022, 22:43 משהו שאף אחד לא ציין פה.
בכללי הפועל פותחת את המחציות בלחץ דיי טוב, אבל ככל שהמחציות מתקדמות מבחינת זמן, ככה הרמה של הפועל דועכת ודועכת והלחץ לא קיים.
כן עד שאתה רואה שהבקענו רק שלושה שערים במחצית הראשונה העונה וכל השאר מחצית שנייה יש לנו יותר שערים בדקה התשעים מאשר במחצית הראשונה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

דוגיס כתב: 02 ינואר 2022, 23:05
כן עד שאתה רואה שהבקענו רק שלושה שערים במחצית הראשונה העונה וכל השאר מחצית שנייה יש לנו יותר שערים בדקה התשעים מאשר במחצית הראשונה
...
יהיה טוב הפועל!
האדס
קיבל.ה  2943 לייקים

באופן טבעי תחילת משחק ותחילת מחצית יתאפיינו בקצב גבוה יותר, לא חושב שזה מה שמעיד על הכשור הרע שיש לנו, לדבריך.
דווקא השנה אני מרגיש שהחבר׳ה הצעירים מרימים את הרמה, בתוספת של כמה שחקנים שפשוט מתאבדים על הדשא.
סה״כ אני יכול להצביע על כמה שחקנים בודדים שהדקות עושות להן רע - בן ביטון, עידן ורד, קולו, שלומי אזולאי ואולי קצת דווידה.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אני לא באמת יודע, אבל לדעתי הבעיה היתה יותר מנטאלית (אני לא רואה בעיה של כושר בשלושה משחקים האחרונים לדוגמא)
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

לדעתי, נגעת בנקודה נכונה.
אבל זה לא רק כושר גופני, זה גם אימון והצבת השחקנים כך שהלחץ יהיה אפקטיבי ולא רק התרוצצות שניראית לעיתים לא מאורגנת.
גם במשחק עם אשדוד ראינו מספר דקות של לחץ שאחר כך נפסק.
המודל שאליו צריך לשאוף זה ליברפול או הלחץ שעשו מנצסטר סיטי על PSG , כמובן שאין לנו את אותה רמה של שחקנים אבל באימון נכון אפשר להגיע לתוצאות טובות מאד יחסית לליגה הישראלית!
בכל מקרה היתי מאד רוצה לראות שיפור משבוע לשבוע בהיבט הלחץ על היריב.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
שליחת תגובה