שלישי 19:45. הפועל באשדוד

פורום אוהדי הפועל תל אביב
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

התישו אותי בקנסו דחוף.
התעוררתי רק בדקה ה-60.
הגול של דוידה יחד עם המהלך הקבוצתי שקדם לשער זה כבר מועמד בכיר להיות שער העונה.
סאחי הוא אויב
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

רק הפועל כתב: 21 דצמבר 2021, 21:40 תאכלס מגיעו שאפו ענק גם לשחקנים שהצליחו לצאת מהמצב הלא פשוט הזה ... אני לא יודע עד כמה המשחק הזה הוא "אפקט המאמן החדש" או באמת עבודת אימון טובה יותר (אני מאמין ברפואה בלי קשר פשוט בשביל לשפר דברים בצורה משמעותית צריך זמן) מה שכן עם קלינגר בקווים אני משוכנע שהיינו מפסידים פה דיי בגדול
מסתמן שקלינגר ביאס וייאש את השחקנים, בדיוק כמו שהוא ביאס וייאש את האוהדים.
נראה כאילו הם יצאו היום לחופשי.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 21 דצמבר 2021, 21:33 לא להאמין
ורפואה נראה מאוכזב כי בפעם האחרונה שהוא אימן נגד אשדוד ניצחנו 6-1?
זה מה שאני אוהב בו
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

redrony כתב: 21 דצמבר 2021, 21:44
רק הפועל כתב: 21 דצמבר 2021, 21:40 תאכלס מגיעו שאפו ענק גם לשחקנים שהצליחו לצאת מהמצב הלא פשוט הזה ... אני לא יודע עד כמה המשחק הזה הוא "אפקט המאמן החדש" או באמת עבודת אימון טובה יותר (אני מאמין ברפואה בלי קשר פשוט בשביל לשפר דברים בצורה משמעותית צריך זמן) מה שכן עם קלינגר בקווים אני משוכנע שהיינו מפסידים פה דיי בגדול
רק עניין מנטאלי אין פה שום דבר אחר. דעותיי ידועות אבל אין מאמן בעולם שביום אחד משנה דברים ככה. במיוחד איך שהיה המשחק בחצי הראשון עם הפציעות והפיגור
מנטאלי זה גם יכול להיות מאמן
וגם ההחלטות, אם לשחק גבוה, לשלוח שחקנים לכאן או לכאן
(וגם זה נכנס להשפעה מנטלית-האמונה)
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1689 לייקים

באו לשחק ולהבקיע. לפחות חצי שני.
רוצים לראות קבוצה שמשחקת כדורגל!

לראשונה מזה חודשיים לא עלינו למשחק במחשבה שממול זו באיירן מינכן
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 18 דצמבר 2021, 23:39 התאריך הזה זוועתי לנו, תעזבו את הרצף הגרוע, כל הזמן בתקופה הזאת של השנה אנחנו מפסידים
תהנה אידיוט, תודה על הנאחס ההפוך :heart:
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1689 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 22 דצמבר 2021, 06:51
ההוא שאמרו לו כתב: 18 דצמבר 2021, 23:39 התאריך הזה זוועתי לנו, תעזבו את הרצף הגרוע, כל הזמן בתקופה הזאת של השנה אנחנו מפסידים
תהנה אידיוט, תודה על הנאחס ההפוך :heart:
:lol:
יהיה טוב הפועל!
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

dino כתב: 22 דצמבר 2021, 02:02
רק עניין מנטאלי אין פה שום דבר אחר. דעותיי ידועות אבל אין מאמן בעולם שביום אחד משנה דברים ככה. במיוחד איך שהיה המשחק בחצי הראשון עם הפציעות והפיגור
מנטאלי זה גם יכול להיות מאמן
וגם ההחלטות, אם לשחק גבוה, לשלוח שחקנים לכאן או לכאן
(וגם זה נכנס להשפעה מנטלית-האמונה)
לגמרי
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

זה נכון באימון אחד אי אפשר להטמיע מערך ושיטה, אבל מה שכן אפשר זה לתת הוראות פשוטות ששחקנים מקצועניים יודעים לבצע בקלות,
כמו לחץ גבוה או כמו לא להתמסר 6 שעות בין הבלמים עד שמאבדים או שמעיפים את הכדור לקיבינימט. וזה בדיוק מה שרפואה עשה.
הניצחון הזה פותח את הקדנציה שלו ברגל ימין, עכשיו צריך להיכנס למומנטום.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

תודה לך הפועל על ערב מעולללללה
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

עם קלינגר, אחרי ה-2-1 של דוידה היינו יורדים לבונקר עד סוף המשחק ואולי במזל לא היינו חוטפים שיוויון.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

בני12 כתב: 22 דצמבר 2021, 10:36
עם קלינגר, אחרי ה-2-1 של דוידה היינו יורדים לבונקר עד סוף המשחק ואולי במזל לא היינו חוטפים שיוויון.
ספק אם בונקר לא היה אחרי ה1-1 אחרי שראה את הפציעות והיכולת
מה שבטוח, דוידה היה יוצא אחרי הגול
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

jonati כתב: 21 דצמבר 2021, 22:18 קצת מוקדם לדבר על כמה השינוי בעמדת המאמן משפיע או לא ונצטרך לראות את זה בלונג ראן.
אבללללל הפועל לא הלכה אחורה לא ב-1-1 ולא ב-2-1 ולא ב-3-1, לא נראתה כאילו היא היסטרית למרות שהיו סיבות.
אזולאי המיובש ודוידה שוב במקומות שבהן הוא יכול לנצל את היתרונות שלו עשו הבדל משמעותי וגם טיפת מזל שאייבינדר וביטון לא שיחקו את כל או רוב המשחק בגלל צהובים ופציעה
שיחקנו מול יריבה חלשה שנשברה מנטלית כמו שאנחנו בדר"כ נשברים, ועדיין כבר היה שינוי מרענן.
נראה מה יהיה בשבת.
מקווה מאד שהשחקנים לא יתפסו תחת (כפי שהם רגילים) ויבינו שרק בעבודה והשקעה הם יכולים להשיג דברים יפים!
בעצם זה חלק מתפקידי המאמן, להוריד אותם מהאופוריה ולוודא שגם במשחק הבא כולם משקיעים!
המשפט שהדגשתי הוא לדעתי תרומתה של אשדוד לנצחון שלנו.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

גם לבני טרידובסקי היה משחק טוב מאד.
הוא נותן למאמן אופציה לשחק עם גרופר בקישור (לדעתי שם מקומו כמו שחזן משחק איתו לפעמים בעתודה) ולא כמגן. כך ירויח גם שחקן קישור עם יכולות פריצה ואיום על השער וגם יביא לידי ביטוי את יכולותיו כחלק מההגנה.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

בשורה התחתונה, מוקדם מדי. אין ספק שבחצי השני ראינו משהו מהקבוצה שלא ראינו כבר תקופה. קצת קשה לייחס את זה למשהו בשלב הזה.
דעותיי על רפואה (וגם על קלינגר) ידועות. בואו ניתן זמן. צריך לזכור שלפחות 3 משחקים גם רוסה וגם אזולאי לא ישחקו, דוידה מקרטע ויש עליו המון עומס. הדברים לא ישתנו ביום (אפילו אם אתמוֿל זה היה נראה ככה). מה שכן, להתחיל עם נצחון יכול לתת רוח גבית אדירה ולגרור עוד תוצאות טובות איתה ואז הדברים יהיו קלים יותר.

אף אחד פה לא חושב שהפועל יכולים לקחת אליפות כל עוד אין תקציב שמתחרה עם ב״ש חיפה ומכבי אבל איזה כיף זה לראות כדורגל שאפילו אם הוא לא גדול הוא משדר חיוביות. תכלס כרגע זה המקסימום שניתן לצפות לו
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  78 לייקים

צריך לציין גם את קולו. משחק טוב שלו.
רינגו סטאר המלך
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

redrony כתב: 22 דצמבר 2021, 11:26 בשורה התחתונה, מוקדם מדי. אין ספק שבחצי השני ראינו משהו מהקבוצה שלא ראינו כבר תקופה. קצת קשה לייחס את זה למשהו בשלב הזה.
דעותיי על רפואה (וגם על קלינגר) ידועות. בואו ניתן זמן. צריך לזכור שלפחות 3 משחקים גם רוסה וגם אזולאי לא ישחקו, דוידה מקרטע ויש עליו המון עומס. הדברים לא ישתנו ביום (אפילו אם אתמוֿל זה היה נראה ככה). מה שכן, להתחיל עם נצחון יכול לתת רוח גבית אדירה ולגרור עוד תוצאות טובות איתה ואז הדברים יהיו קלים יותר.

אף אחד פה לא חושב שהפועל יכולים לקחת אליפות כל עוד אין תקציב שמתחרה עם ב״ש חיפה ומכבי אבל איזה כיף זה לראות כדורגל שאפילו אם הוא לא גדול הוא משדר חיוביות. תכלס כרגע זה המקסימום שניתן לצפות לו
לא מסכים איתך, בעיקר במשפט שהדגשתי.
קבוצות בעבר לקחו אליפות גם כשנפלו בתקציב יחסית למתחרות שלהם. דוגמאות : קרית שמונה בארץ, לסטר בליגה האנגלית.
הקבוצות הנ"ל היו עם תקציב נמוך בהרבה, וסגל נוצץ פחות, ממתחרותיהן בשנים שהן זכו באליפות.
הזכיה היתה מצרוף של תלכיד שחקנים מאומן ומסונכרן , נכונות של כל הסגל למלחמה ללא פשרה ומאמנים תחבולנים. ההצלחה היתה חד פעמית.
מה שנכון, שללא תקציב מתאים אי אפשר לבנות קבוצה מובילה לאורך זמן.
אני לא חושב שעונה הזאת, גם אם נשחק כמו אתמול בכל משחק , יש להפועל יכולת לעשות מעבר למקום 4 בפליאוף עליון (הלואי).
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אדום ותיק כתב: 22 דצמבר 2021, 12:15
redrony כתב: 22 דצמבר 2021, 11:26 בשורה התחתונה, מוקדם מדי. אין ספק שבחצי השני ראינו משהו מהקבוצה שלא ראינו כבר תקופה. קצת קשה לייחס את זה למשהו בשלב הזה.

לא מסכים איתך, בעיקר במשפט שהדגשתי.
קבוצות בעבר לקחו אליפות גם כשנפלו בתקציב יחסית למתחרות שלהם. דוגמאות : קרית שמונה בארץ, לסטר בליגה האנגלית.
הקבוצות הנ"ל היו עם תקציב נמוך בהרבה, וסגל נוצץ פחות, ממתחרותיהן בשנים שהן זכו באליפות.
הזכיה היתה מצרוף של תלכיד שחקנים מאומן ומסונכרן , נכונות של כל הסגל למלחמה ללא פשרה ומאמנים תחבולנים. ההצלחה היתה חד פעמית.
מה שנכון, שללא תקציב מתאים אי אפשר לבנות קבוצה מובילה לאורך זמן.
אני לא חושב שעונה הזאת, גם אם נשחק כמו אתמול בכל משחק , יש להפועל יכולת לעשות מעבר למקום 4 בפליאוף עליון (הלואי).
2 הדוגמאות שנתת מתרחשות פעם בדור ובד״כ מנצלות איזה ואקום רגעי שנוצר למעלה. זה בודאי לא השאיפה של מועדון כמו הפועל שצריך לשאוף לאליפות כל עונהץ לא משהו לבנות עליו
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3731 לייקים

בעל(ת) האוב כתב: 22 דצמבר 2021, 11:52 צריך לציין גם את קולו. משחק טוב שלו.
הייתה לו טעות של גול במחצית הראשונה שהשחקן של אשדוד בעט לא לכיוון השער בכלל.
בלם לא טוב.
יהלום14אדום
קיבל.ה  557 לייקים

jonati כתב: 21 דצמבר 2021, 22:18 קצת מוקדם לדבר על כמה השינוי בעמדת המאמן משפיע או לא ונצטרך לראות את זה בלונג ראן.
אבללללל הפועל לא הלכה אחורה לא ב-1-1 ולא ב-2-1 ולא ב-3-1, לא נראתה כאילו היא היסטרית למרות שהיו סיבות.
אזולאי המיובש ודוידה שוב במקומות שבהן הוא יכול לנצל את היתרונות שלו עשו הבדל משמעותי וגם טיפת מזל שאייבינדר וביטון לא שיחקו את כל או רוב המשחק בגלל צהובים ופציעה
שיחקנו מול יריבה חלשה שנשברה מנטלית כמו שאנחנו בדר"כ נשברים, ועדיין כבר היה שינוי מרענן.
נראה מה יהיה בשבת.
נכון, מעבר לשמחה על הניצחון לא צריך לערוך פסטיבלים, יש עוד זמן לזה.
אבל זו עדיין קבוצה שלא הפסידה לאף אחת "מהגדולות" וניצחה את מכבי, אז לא יודע כמה היא חלשה, בטח שלא יותר חלשה מרוב הליגה (שבאופן כללי הרמה בה ירודה)
יאללה הביתה!!!
רק הפועל
קיבל.ה  1456 לייקים

אני לא חושב שאשדוד קבוצה חלשה כמו שעושים ממנה הם שיחקו טוב נגדנו לפרקים (בעיקר בחצי הראשון)
נערך לאחרונה על ידי רק הפועל ב 22 דצמבר 2021, 18:11, נערך פעם 1 בסך הכל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3915 לייקים

דבר אחד ברור, אחרי מחצית ראשונה בה אשדוד הייתה הרבה יותר טובה, איבדנו שלושה שחקנים (כשמלכתחילה הגענו בסגל מאוד חסר) ולא נשארו לנו חילופים, קלינגר היה מחנה את האוטובוס ברחבה בחצי השני.
רפואה לא עשה את זה ובגלל זה גם ניצחנו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךdinoרדפוקס
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  855 לייקים

גישה זה 50 אחוז לפחות. וגישה אפשר לשנות הרבה לפני שיטה
שליחת תגובה