איסור הכנסת ציוד עידוד למגרשים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

לא יודע איך זה נעלם מהעין כאן בפורום אך הועברה החלטה שבה למשטרה יהיה את הכוח לאסור על הכנסת כל סוגי הציוד לעידוד למגרשי הכדורגל
לא הצלחתי להבין האם ההחלטה כבר סופית ובאה ליידי יישום אבל לפי מה שאני כן מבין זה לגמרי הולך לשם

באמת אני לא מבין מה רוצים מהקהל ומי שם לעצמו מטרה להרוג את הכדורגל, מבחינתי ענישה שכזאת לא משאירה ברירה אלא להחרים כל אירוע כדורגל בארץ
נערך לאחרונה על ידי Giovanni Giorgio ב 14 דצמבר 2021, 10:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

הלוואי ויהיה חרם אוהדים רחב שתקף לכל הקבוצות. הפחד שלי שגם אם דבר כזה יקרה ערוצי השידור רק יהנו מעלייה של הרייטינג מה שיוביל בדיוק לתוצאה ההפוכה של חרם כזה.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

היא מיושמת כבר כמה שבועות.

במשחקים של הפועל, מכבי וחיפה אין ציוד (תפאורה, שלטים, דגלים וכד'). בימים שמפקד האירוע קם על צד ימין הוא מאפשר להכניס תופים ותו לא.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

אונישנקו כתב: 14 דצמבר 2021, 10:50 היא מיושמת כבר כמה שבועות.

במשחקים של הפועל, מכבי וחיפה אין ציוד (תפאורה, שלטים, דגלים וכד'). בימים שמפקד האירוע קם על צד ימין הוא מאפשר להכניס תופים ותו לא.
במשחקים של הפועל היה חרם של האולטראס אז לא הייתי בטוח
אתמול מהקצת שראיתי במשחקים של הגרמנים ושל חיפה היה ציוד עידוד או לפחות נשמע ככה
long live the zapta
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 14 דצמבר 2021, 10:52
אונישנקו כתב: 14 דצמבר 2021, 10:50 היא מיושמת כבר כמה שבועות.

במשחקים של הפועל היה חרם של האולטראס אז לא הייתי בטוח
היו כבר 3 משחקים מאז החרם.
בטרנר ונתניה לא אפשרו להכניס ציוד מלבד תופים, וכך גם במשחק הבית מול י-ם.
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

באמת שציבור אוהדי הכדורגל בארץ זה הציבור המטומטם בישראל, דופקים אותו פעם אחר פעם מכל הכיוונים אבל חלילה זה בכבוד שלנו להגן על קהלים אחרים שדופקים אותם, שיזדיינו.
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

פשוט לא לבוא להשאיר אותם עם יציעים ריקים וכדורגל נוראי מחזור אחד
מאמין שברגע שארגון אחד יחרים השאר יעלו על הגל
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

קהל שבוי, וזאת הבעיה.
לכן היה כלכך קשה להחזיק חרם על הדרישה לתשלום חוזר על כניסה למשחק ששילמת עליה (לא תפס מספיק נגד חיפה, והתקפלות כמעט לגמרי במשחק אחרי נגד הפועל ירושלים).
אמרתי ואני אמשיך להגיד שרק כשהדברים יהפכו קיצוניים הקהל יבין שאין מה לעשות ותהיה התקוממות בצורה של חרם רחב. לצערי זה כנראה כבר יהיה מאוחר מדי ויהיה יותר קשה להזיז דברים.
הרי הקהל יתעורר בסוף, אחרי 6-7 פעמים שנשלם שוב, או כשנפסיד דרבי ונורחק ממנו על זריקת כוס, או כשיושבי שער 7 ושער 2 יורחקו גם הם ופתאום זה יפריע לחלק יותר גדול מהקהל ותהיה הבנה שמשהו פה דפוק ולא יכול לעבור חלק. איפה שהוא יש קו אדום.
אותו דבר לגבי הציוד. כשזה יהיה ממש מוגזם תהיה התעוררות.
אבל אנחנו קהל שבוי, כולנו, ולכן הגבול והקו האדום שלנו הוא מאוד רחב. אז אני לא מתפלא שזה עובר בשקט ומסתכם בכמה מילים בפורום או בפניה של מספר אוהדים למשטרה/בית משפט שלא קורה איתה כלום.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
Raizi
קיבל.ה  40 לייקים

מגיע לנו

ואנחנו נמשיך להתייצב שם
במחירים שלהם, בתנאים שלהם, עם יציע סגור כזה או אחר
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
שליחת תגובה