איך מציבים את הקשרים על המגרש?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

הפועל מלאה בקשרים.
אליאס, אייבינדר, אזולאי, ורד, רוסה, דוידה, הופמייסטר, אייזן, אופק ביטון.
אין ספק שהנוסחא הכי טובה עוד לא נמצאה (למעט העובדה שרוסה, דוידה ו-ורד טובים יותר כמחליפים אבל זה דיון אחר)

מה שמפריע לי אישית במשחקים זה שגם כשאנחנו פותחים עם שני קשרים הגנתיים בדמות אליאס ואייבינדר, עדיין כל כדור עומק חותך לנו את כל הקישור ואתה נמצא במצב של הזדמנות טובה ליריבה.
כמות המצבים שהקבוצות היריבות מגיעות מולנו היא חסרת היגיון לדעתי גם עם 2 קשרים הגנתיים על המגרש.
כן, גם אנחנו מגיעים להרבה יותר מצבים יחסית לשנים קודמות ועדיין - משהו לא כ"כ מסתדר.
השבוע לדוגמא - מיד אחרי ה 1-2, קלינגר עשה קשטן( הקריאה ההיא ליעקב הילל בגמר הגביע), העלה קשר הגנתי כדי לשמור על הכדור, ובאופן אבסורדי זה רק הגביר את כמות ההתקפות של היריבה.

אולי 2 קשרים התקפיים זה הפיתרון? יכול להיות שהלחץ צריך להגיע עוד מלמעלה. צריך כמובן ללמוד לעשות לחץ, אבל עניין 2 הקשרים ההגנתיים לא כזה עובד.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 04 אוקטובר 2021, 15:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

דבר ראשון יש הבדל בין קשר לשחקן כנף
דבר שני לאייבינדר אין מספיק סוללה לתפקד הגנתית לאורך כל המשחק
דבר שלישי אליאס לא באמת מתופקד כקשר אחורי

תפקיד הקשרים צריך להיגזר מיתר החלקים של הקבוצה, כלומר, אם משחקים עם חלוץ בודד או 2, אם משחקים עם שחקני כנף או לא ואותו כנ״ל לגבי ההגנה

במצב שלנו כרגע הייתי רוצה לראות אמצע חזק שסוגר המון שטחים ויכול להצטרף להתקפה התקועה שלנו
אם זה תלוי בי הייתי עולה עם הופמייסטר אילאס ושייזן
הקילומטרז ששייזן נותן במשחק זה פעמיים אייבינדר, אליאס נהדר התקפית ואם נוכל לשחרר אותו קצת קדימה זה יהיה מעולה, הופמייסטר ברגעים המועטים ששיחק הראה שיש לו יכולת
בכנפיים את מי שכשיר מבין אזולאי ורד רוסה ודוידה

רוב קבוצות הליגה שהן לא חיפה מכבי או בש מוותרות על מרכז השדה, מחכות לטעויות של היריבה ומסתכמות על פסים ארוכים והתקפות מעבר, כדי למנוע את הכדורגל הזה צריך אמצע ברזל שיכול לשרוף קילומטרים
בנוסף קו ההגנה של קבוצות הליגה בדרכ מצופף ברחבה ונותן חופש מחוצה לה, רוב הקבוצות מצליחות להתמודד טוב עם הגבהות או הכנסות כדור ולכן צריך לנסות בדרכים נוספות, אחת החלושות העיקריות היא הצטרפות מקו שני של קשרים, כל קבוצה שיש לה את הלוקסוס הזה מצליחה להבקיע במספרים יפים פשוט כי לרוב ההגנות מפקירות את אותם קשרים

בקיצור, קישור שיכול לרוץ את ה10-12 קילומטר לשחקן במשחק יתן לנו יתרון עצום על כל האנטי כדורגל במדינה
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 04 אוקטובר 2021, 10:55 דבר ראשון יש הבדל בין קשר לשחקן כנף
דבר שני לאייבינדר אין מספיק סוללה לתפקד הגנתית לאורך כל המשחק
דבר שלישי אליאס לא באמת מתופקד כקשר אחורי

תפקיד הקשרים צריך להיגזר מיתר החלקים של הקבוצה, כלומר, אם משחקים עם חלוץ בודד או 2, אם משחקים עם שחקני כנף או לא ואותו כנ״ל לגבי ההגנה

במצב שלנו כרגע הייתי רוצה לראות אמצע חזק שסוגר המון שטחים ויכול להצטרף להתקפה התקועה שלנו
אם זה תלוי בי הייתי עולה עם הופמייסטר אילאס ושייזן
הקילומטרז ששייזן נותן במשחק זה פעמיים אייבינדר, אליאס נהדר התקפית ואם נוכל לשחרר אותו קצת קדימה זה יהיה מעולה, הופמייסטר ברגעים המועטים ששיחק הראה שיש לו יכולת
בכנפיים את מי שכשיר מבין אזולאי ורד רוסה ודוידה

רוב קבוצות הליגה שהן לא חיפה מכבי או בש מוותרות על מרכז השדה, מחכות לטעויות של היריבה ומסתכמות על פסים ארוכים והתקפות מעבר, כדי למנוע את הכדורגל הזה צריך אמצע ברזל שיכול לשרוף קילומטרים
בנוסף קו ההגנה של קבוצות הליגה בדרכ מצופף ברחבה ונותן חופש מחוצה לה, רוב הקבוצות מצליחות להתמודד טוב עם הגבהות או הכנסות כדור ולכן צריך לנסות בדרכים נוספות, אחת החלושות העיקריות היא הצטרפות מקו שני של קשרים, כל קבוצה שיש לה את הלוקסוס הזה מצליחה להבקיע במספרים יפים פשוט כי לרוב ההגנות מפקירות את אותם קשרים

בקיצור, קישור שיכול לרוץ את ה10-12 קילומטר לשחקן במשחק יתן לנו יתרון עצום על כל האנטי כדורגל במדינה
אני לא חושב שיש לנו את הפריווילגיה לוותר על אייבינדר. אפילו לא בצחוק.
נכון, הוא לא שורף שטחים אבל מחפה על זה בהמון דברים אחרים.
מסירות מדוייקות מאד לשחקני האגף, עמידה נכונה על המגרש, ועצירת התקפות יריב.
אולי בטלוויזיה זה קצת נעלם אבל במגרש כל מסירה שלו פשוט נהדרת. והוא המבוגר האחראי בקבוצה שאפילו המאמן האחראי שלה כרגע בכלל ביציע.
כן, הוא טועה ואולי קצת חמים עליו אחרי מוצ"ש(אם כי גם אחרי הטעות שלו זה לא שער שצריכים לספוג), אבל לטעמי הוא מרחק שנות אור בהבנת המשחק ושליטה בכדור משאר קשרי האמצע שלנו.

לגבי שחקני הכנף - הייתי בכלל שם את רוסה קרוב יותר לחלוץ על חשבון אחד החלוצים הלא מועילים שלנו(אזולאי/לוסיו).
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 04 אוקטובר 2021, 15:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

אייזן/הופמייסטר אחוריים, איינבינדר/אליאס 50:50, אזולאי/ורד קשר התקפי. רוסה ודוידה בכנפיים.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 04 אוקטובר 2021, 12:52 אייזן/הופמייסטר אחוריים, איינבינדר/אליאס 50:50, אזולאי/ורד קשר התקפי. רוסה ודוידה בכנפיים.
אכן, נראה שאין מנוס. אליאס ואייבינדר לא מסוגלים לשחק יחד, בטח בכושר הנוכחי שלהם, גם אם זה נראה שכן לפרקים בעונה שעברה.
חייב לצוות אחד מהם עם אחד מאייזן/הופמייסטר ובמשחקים נגד קבוצות כמו ב״ש, חיפה ומכבי אז 3 מתוך ה-4 האלה ולוותר על הקשר ההתקפי (ורד או אזולאי).
גם אופק ביטון מבחינתי יכול להיכנס לרשימה הזאת כי הוא בטח לא קשר התקפי/שחקן אגף כמו שקלינגר עושה ממנו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מסכים.
הייתי אומר שכרגע אייבינדר הוא אחד הבעיות הגדולות שלנו.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

המיקום של איבינדר הוא הבעיה והתפקוד שלו / ציוות שלו עם חוליית ההגנה.

בגדול מסכים, צריכים לפתוח ככה
________הופמיסטר______
___איבינדר______אזולאי___
דוידה/ורד____לוסיו_____רוסה

ואז בהתקפה אנחנו עובדים ל:
___קולו___הופמיסטר___גוטליב___
לינדנר___איבינדד___אזולאי___ביטון
__דוידה_____לוסיו______רוסה__
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

הוקיץ' כתב: 04 אוקטובר 2021, 14:06 מסכים.
לגמרי.
וגם זה היה תסריט ידוע מראש.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

7even כתב:הפועל מלאה בקשרים.
אליאס, אייבינדר, אזולאי, ורד, רוסה, דוידה, הופמייסטר, אייזן, אופק ביטון.
אין ספק שהנוסחא הכי טובה עוד לא נמצאה (למעט העובדה שרוסה, דוידה ו-ורד טובים יותר כמחליפים אבל זה דיון אחר)

מה שמפריע לי אישית במשחקים זה שגם כשאנחנו פותחים עם שני קשרים הגנתיים בדמות אליאס ואייבינדר, עדיין כל כדור עומק חותך לנו את כל הקישור ואתה נמצא במצב של הזדמנות טובה ליריבה.
כמות המצבים שהקבוצות היריבות מגיעות מולנו היא חסרת היגיון לדעתי גם עם 2 קשרים הגנתיים על המגרש.
כן, גם אנחנו מגיעים להרבה יותר ממצבים יחסית לשנים קודמות ועדיין - משהו לא כ"כ מסתדר.
השבוע לדוגמא - מיד אחרי ה 1-2, קלינגר עשה קשטן( הקריאה ההיא ליעקב הילל בגמר הגביע), העלה קשר הגנתי כדי לשמור על הכדור, ובאופן אבסורדי זה רק הגביר את כמות ההתקפות של היריבה.

אולי 2 קשרים התקפיים זה הפיתרון? יכול להיות שהלחץ צריך להגיע עוד מלמעלה. צריך כמובן ללמוד לעשות לחץ, אבל עניין 2 הקשרים ההגנתיים לא כזה עובד.
כמעט כל מאמן בעולם היה במצב הזה מחזק את ההגנה אחרי שכבשנו את השני.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

כתבתי את זה גם אחרי המשחק שאייבינדר הוא לא 6 קלאסי ולא צריך לשחק את הגרזן מאחור.
מצד שני אני יכול להבין למה ניר מציב אותו שם כאחד שיש לו יכולת לרדת לקבל כדור מהבלמים ולהניע משחק קדימה.
אייזן למשל הפוך ממנו הוא גרזן טוב יותר אך פחות מניע.
לדעתי שניהם בכלל צריכים לשחק יחד,העניין שזה מוריד מסדר היום את אליאס ושובר לקלינגר את קו המחשבה שלו.
לגבי ההצבה של השחקנים ומיקומם על הדשא בכל מצב נתון(מה שגוטמן נהג לקרוא-עמדות מוצא)זו כבר טקטיקה מעבר לאינדבידואלים פרופר אלא תוצר של עבודה של מאמן ותנועה של כל החוליות במערך יחד באופן מתואם.
כשזה קורה בצורה טובה לא נראה מרחקים ככ גדולים בין השחקנים שלנו כפי שזה נראה במחצית הראשונה.
וכן זה קשור גם ללחץ גבוה ובהתאם לזה גם קו הגנה גבוה,למרחקים בין השחקן האחרון לשחקן הכי קדמי.
אין ממש טקטיקה קבוצתית בהפועל ברוב דקות המשחק וזו הבעיה הכי גדולה כי זה שמכניס שחקנים כבודדים לבעיות ספציפיות בתוך המערך הקבוצתי.
בסוף זו קבוצה,אנחנו נוהגים תמיד לדבר על יכולות של שחקן כזה או אחר,אבל תמיד תראה שכאשר הקבוצה מאומנת והעליתי כאן חלק ממנ שהופך אותה לכזו כל שחקן נראה טוב בהרבה ולהיפך.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 04 אוקטובר 2021, 17:00 כתבתי את זה גם אחרי המשחק שאייבינדר הוא לא 6 קלאסי ולא צריך לשחק את הגרזן מאחור.
מצד שני אני יכול להבין למה ניר מציב אותו שם כאחד שיש לו יכולת לרדת לקבל כדור מהבלמים ולהניע משחק קדימה.
לדעתי שניהם בכלל צריכים לשחק יחד,העניין שזה מוריד מסדר היום את אליאס ושובר לקלינגר את קו המחשבה שלו.
לגבי ההצבה של השחקנים ומיקומם על הדשא בכל מצב נתון(מה שגוטמן נהג לקרוא-עמדות מוצא)זו כבר טקטיקה מעבר לאינדבידואלים פרופר אלא תוצר של עבודה של מאמן ותנועה של כל החוליות במערך יחד באופן מתואם.
כשזה קורה בצורה טובה לא נראה מרחקים ככ גדולים בין השחקנים שלנו כפי שזה נראה במחצית הראשונה.
וכן זה קשור גם ללחץ גבוה ובהתאם לזה גם קו הגנה גבוה,למרחקים בין השחקן האחרון לשחקן הכי קדמי.
אין ממש טקטיקה קבוצתית בהפועל ברוב דקות המשחק וזו הבעיה הכי גדולה כי זה שמכניס שחקנים כבודדים לבעיות ספציפיות בתוך המערך הקבוצתי.
בסוף זו קבוצה,אנחנו נוהגים תמיד לדבר על יכולות של שחקן כזה או אחר,אבל תמיד תראה שכאשר הקבוצה מאומנת והעליתי כאן חלק ממנ שהופך אותה לכזו כל שחקן נראה טוב בהרבה ולהיפך.
בדיוק. הקבוצה צריכה להיראות יותר מאומנת. זה בולט שאין סדר משחק.
קבוצות עם שחקנים שאני לא בטוח ש-100 איש במדינה שמעו עליהם נראות אשכרה מאומנות נגדנו.

יש בכל משחק איזה 10-15 דקות של כדורגל מהנה בערך. לדעתי הכל מתחיל ונגמר בכותרת הפוסט - העמדת הקשרים על המגרש.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 05 אוקטובר 2021, 00:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

El dudernio כתב: 04 אוקטובר 2021, 14:33 המיקום של איבינדר הוא הבעיה והתפקוד שלו / ציוות שלו עם חוליית ההגנה.

________הופמיסטר______

אהבתי אייבינדד - אימצתי (אני יודע שיצא לך בטעות, אבל טעות פרוידיאנית).
הפוסט קיבל 3 לייקיםGiovanni GiorgioBRUNO CONTIאדום
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

רדפוקס כתב: 04 אוקטובר 2021, 20:55
El dudernio כתב: 04 אוקטובר 2021, 14:33 המיקום של איבינדר הוא הבעיה והתפקוד שלו / ציוות שלו עם חוליית ההגנה.

________הופמיסטר______

כן, זה כמו בהגיה. רובנו שוכחים מה-נ'.

בכל מקרה - לוסיו? באמת?
יהיה טוב הפועל!
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

7even כתב: 04 אוקטובר 2021, 17:13
BRUNO CONTI כתב: 04 אוקטובר 2021, 17:00 כתבתי את זה גם אחרי המשחק שאייבינדר הוא לא 6 קלאסי ולא צריך לשחק את הגרזן מאחור.
בדיוק. הקבוצה צריכה להיראות יותר מאומנת. זה בולט שאין סדר משחק.
קבוצות עם שחקנים שאני לא בטוח ש-100 איש במדינה שמעו עליהם נראות אשכרה מאומנות נגדנו.

יש בכל מחשק איזה 10-15 דקות של כדורגל מהנה בערך. לדעתי הכל מתחיל ונגמר בכותרת הפוסט - העמדת הקשרים על המגרש.
אם אתה בקיא בכדורגל עולמי ועוקב בספרד נניח אז תראה הבדלים עצומים בין ריאל מדריד של זידאן בשנתיים הקודמות לבין ריאל מדריד של אנצ׳לוטי ברמה הטקטית וחוזק של קבוצה.
למרות שקרלו רק התחיל אבל הקבוצה שלו לא מאומנת בשיט עד כה.
ועדיין מסייג כי יחסית תחילת עונה,ככה שגם לקלינגר אפשר לתת עוד קצת זמן בעניין זה.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

אנחנו משחקים עם קשר אחד אחורי באמצע, כשאליאס וקשר נוסף (רוסה/ אזולאי/ ורד) משחקים קדימה יותר, לכן אנחנו חשופים יותר.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אני חושב שהבעיה היא הרבה יותר נוגעת לאימון ופריסת השחקנים במגרש מאשר לציוות כזה או אחר, אבל אני הייתי הולך על ציוות כזה:

שטקוס, ביטון, קולו/טראורה, גוטליב, ליידנר, הופמייסטר/אייזן, אליאס, אזולאי, דוידה, רוסה, תומר.

בגדול המטרה צריכה להיות שהקישור יעבוד בשביל אזולאי.
הפוסט קיבל 3 לייקיםSickleCellCharmanderBRUNO CONTI
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

7even כתב: 04 אוקטובר 2021, 22:45
רדפוקס כתב: 04 אוקטובר 2021, 20:55

________הופמיסטר______

כן, זה כמו בהגיה. רובנו שוכחים מה-נ'.

בכל מקרה - לוסיו? באמת?
עד עכשיו הנוכחות שלו הורגשה יותר משל תומר.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

הוקיץ' כתב: 04 אוקטובר 2021, 23:59 אני חושב שהבעיה היא הרבה יותר נוגעת לאימון ופריסת השחקנים במגרש מאשר לציוות כזה או אחר, אבל אני הייתי הולך על ציוות כזה:

שטקוס, ביטון, קולו/טראורה, גוטליב, ליידנר, הופמייסטר/אייזן, אליאס, אזולאי, דוידה, רוסה, תומר.

בגדול המטרה צריכה להיות שהקישור יעבוד בשביל אזולאי.
בגדול מסכים איתך רק חושב שמדובר בכלים שלובים במקרה שלנו.
זה נכון שניכר שלא רואים מערך שעובד זה נשים בצד.
אבל זה גם בגלל ציוות לא נכון,אני לא רואה מצב שאייזן ואליאס ישחקו יחד בהרכב וגם לא חושב שזה נכון.
אייזן כ6,אייבינדר קצת לפניו שמאלה ואזולאי קצת לפניו מרכז ימינה/שחקן חופשי במרחב הקישור הקדמי.
שלישיה התקפית כנפיים הכרחי דוידה/רוסה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

זה לא כל כך משנה איך מציבים אותם, יש שחקנים טובים, הבעיה היא שאין מאמן.
אין שיטת משחק, אין סגירות, אין משהו חדש, אין כמעט דאבל פס, הכל מאד שבלוני.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

לירון האדום כתב: 05 אוקטובר 2021, 10:19 זה לא כל כך משנה איך מציבים אותם, יש שחקנים טובים, הבעיה היא שאין מאמן.
זה נכון אבל צריך גם לזכור שזו רק תחילת עונה ושכמעט כל החלק ההתקפי חדש לגמרי למעט אזולאי ודוידה.
רוסה ורד לוסיו תומר אזולאי הקשר,התקפה לוקח זמן לתאם הבעיה שהוא עושה יותר מדי נסיונות וככה תיאום לא יהיה גם עוד שנה.
מצד שני חוליית ההגנה חייבת להיראות טוב בהרבה,
והדבר היחיד שעובד לטובת קלינגר בעניין הזה שליידנר חור הגנתי ואין תחליף כרגע.
זו בהחלט בעיה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 05 אוקטובר 2021, 14:50
לירון האדום כתב: 05 אוקטובר 2021, 10:19 זה לא כל כך משנה איך מציבים אותם, יש שחקנים טובים, הבעיה היא שאין מאמן.
זה נכון אבל צריך גם לזכור שזו רק תחילת עונה ושכמעט כל החלק ההתקפי חדש לגמרי למעט אזולאי ודוידה.
רוסה ורד לוסיו תומר אזולאי הקשר,התקפה לוקח זמן לתאם הבעיה שהוא עושה יותר מדי נסיונות וככה תיאום לא יהיה גם עוד שנה.
מצד שני חוליית ההגנה חייבת להיראות טוב בהרבה,
והדבר היחיד שעובד לטובת קלינגר בעניין הזה שליידנר חור הגנתי ואין תחליף כרגע.
זו בהחלט בעיה
ליידנר אכן לוקה בחסר בהגנה אבל החלק ההתקפי שלו טוב, צריך פשוט לעבוד איתו יותר על סגירות נכונות וירידה חזרה לעמדה.
אני חושב שעשו טעות עם טרוארה, הוא לא בלם שלישי טוב ואני לא רואה הרבה הבדל בינו לבין רז שלמה לדוגמה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

אני אישית חושב שכבר אין מה להפסיד וחייבים לעבור ל-2 חלוצים(שהם לא דוידה ורוסה) ו 4-4-2
זה מחרפן לראות התקפה אחרי התקפה ששחקן מגיע לקצה הרחבה ואין אף אחד ברחבה למסור או להרים כדור נורמלי.
סיימנו את שלושת המשחקים נגד הגדולות, אפשר להפסיק לחשוב שבאיירן עומדת ממול בכל משחק ולהתחיל פאקינג לשחק כדורגל!

לדעתי הצנועה:
1. קשה לוותר על אליאס בהרכב כי הוא 100% מלחמה, אבל ניסינו בתחילת העונה אותו עם איינבינדר ואזולאי באמצע וכל הקישור באמצע פשוט תקוע ועמוס.
גם מיצינו לדעתי את הקטע עם 7 שחקנים עם אוריינטציה הגנתית, שמנסים למצוא למעלה איזה 2 שיצילו את המולדת לבד באיזה מבצע אישי שעובד 1 ל-50 נסיונות.
אם אדי לא כשיר אז לשים את אליאס שם.

2. אזולאי(הקשר) צריך להיות על המגרש ובהרכב + לקחת כל כדור חופשי/קרן כי הוא ברמה אחרת ממה שהורגלנו. הוא גם מגלה מגמת שיפור יפה על המגרש. אקטיבי, נמרץ ורוצה.

3. תומר חייב לשחק לדעתי, בעיקר כי הוא יחסית מהיר. מהירות חסרה לנו מאד מאד. כן, הוא לא חלוץ אידיאלי אבל לשחק עם 2 חלוצים זה גם לשדר שאתה בא לתקוף ולא להתפלל לנס.
אתה גם לא יכול לשחק עם דוידה ורוסה חלוצים, מיצינו את זה. אתה גם מפסיד אותם בקו ואז הכל נופל על ביטון וגרופר, וגם אין ממש למי להגביה.

4. חייבים להגביר את קצב המשחק. זה מדהים שבכל פעם ששיחקנו קצת מהיר העונה קרו דברים טובים. חבל שזה קורה בעיקר בפיגור וזה הדבר העיקרי לעבוד עליו(או להחדיר למוח של קלינגר).

5. כן, לשחק עם 2 חלוצים אומר שאחד מהם זה אזולאי/לוסיו. לא דוידה ולא רוסה. שישימו שם את סניור מצידי. אנחנו קבוצה שלוחצים אותה הרבה בשטח שלה, מה שאומר שאנחנו הרבה פעמים פשוט מעיפים למעלה.
אסור להמעיט בחשיבות של חלוץ שיודע לקחת כדורי גובה/לסחוט עבירות בכדורי גובה באמצע המגרש אחרי עוד הרחקה סתמית. לפעמים זה ההבדל בין מסירה שטותית שתוביל לגול לבין העברת כובד המשקל לחצי היריבה.

----תומר----לוסיו/אזולאי----
.
----דוידה----אייבי----אזולאי----רוסה-----

ביטון-----קולו-----אדי----גרופר----

כאמור...נמאס לשחק כל משחק כאילו ממול עומדת באיירן מינכן. שחק כדורגל!
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 02 דצמבר 2021, 15:00, נערך 2 פעמים בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

הפועל צריכה לשחק ככה כל משחק

שטקוס
ליידנר טראורה/קולו גוטליב ביטון
אייבינדר אליאס
רוסה אזולאי דוידה
אזולאי
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

אליאס ואייבינדר בקישור בלי גרזן מאחוריהם זה שילוב נורא
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 02 דצמבר 2021, 13:45 הפועל צריכה לשחק ככה כל משחק

שטקוס
אייבינדר אליאס
רוסה אזולאי דוידה
אזולאי
ככה התחלנו את העונה רק עם ורד במקום רוסה.
כל הקישור באמצע היה תקוע. דרכו שם אחד עם השני
יהיה טוב הפועל!
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

7even כתב: 02 דצמבר 2021, 14:06

שטקוס
אייבינדר אליאס
רוסה אזולאי דוידה
אזולאי
זה כי קלינגר לא יודע לאמן, לא בגלל השחקנים.
זה ההרכב שצריך להיות, אזולאי צריך לנהל את המשחק יחד עם אינבינדר.
ורד לא צריך לראות דשא.
אפשר במקום אזולאי החלוץ את לוסיו
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

שטקוס
אייבינדר אליאס
רוסה אזולאי דוידה
אזולאי
לא נכון.

מול אשדוד זה היה ההרכב (ורד במקום דוידה) - ניצחת
מול ק"ש - אופק ביטון במקום אזולאי - ניצחון
מול פ"ת אזולאי לא שיחק ודוידה במקומו - תיקו
מול הפועל חיפה - אזולאי לא שיחק - הפסדת
מול נוף הגליל אזולאי גם לא שיחק - תיקו
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אליאס ואיינבינדר מאחור
אזולאי/ורד קדמי
רוסה ודוידה צדדים
אזולאי/לוסיו חלוץ 9

לא מבין מה קלינגר פתאום עובר לשלושה בלמים, כשבתחילת הקיץ, הוא הביא טונה של קשרי אמצע ורק לקראת סוף החלון, הבאנו בלם רביעי לסגל.
חוץ מגוטליב, שסובל מבעיות כרוניות במפשעה, קולו בכושר רע, טראורה חלש וכנראה גם דיבה.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

לירון האדום כתב: 02 דצמבר 2021, 14:28

שטקוס
אייבינדר אליאס
רוסה אזולאי דוידה
אזולאי
זה כי קלינגר לא יודע לאמן, לא בגלל השחקנים.
זה ההרכב שצריך להיות, אזולאי צריך לנהל את המשחק יחד עם אינבינדר.
ורד לא צריך לראות דשא.
אפשר במקום אזולאי החלוץ את לוסיו
בדיוק.
הבעיה בהרכב הזה שקלינגר לא מחלק תפקידים ברורים בקישור.
מי יותר אחראי, ומי על האמצע ומי יותר קדימה.
על המערך והשיטה הזאת צריך לתרגל באימונים, כי זה מערך שנועד לתת לשלומי אזולאי את החופש שהוא צריך כי הוא השחקן הכי מסוכן שלנו.
אם באימונים בתפקיד הדפנסיבי הומפייסטר עושה עבודה טובה יותר מאייבינדר/אליאס - שהוא יהיה בהרכב.

אי אפשר עם ה3 בלמים הזה עם 3 דפנסיביים ורק רוסה ודוידה למעלה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לדעתי צריך לשחק עם קו של 4 ואז....

-------------אחורי-----------
---אמצע שמאל----אמצע ימין---
דוידה--------------------רוסה
----‐---------לוסיו-----------

אחורי = הופמייסטר / אייזן
אמצע = אליאס / איבינדר / אזולאי

האחורי נשאר מאחורה בהתקפה ונותן גיבוי למגנים שיעלו.
המעבר ל 3 קשרי אמצע יאשר יוצר אפשרויות מסירה ולא יציב את הופמייסטר עם הגב להתקפה וצורך לאלתר דבר שהוא לא יודע וידחוף את אזולאי ואיבינדר יותר קדימה שם הם יכולים ליצור יותר.

בתחילת השנה איבינדר היה האחורי תפקיד שהוא לא יודע לעשות, והיא חסר אותו מגמה קדימה כדי לנהל את המשחק לא בחצי שלנו אלא בחצי של היריב....
נערך לאחרונה על ידי El dudernio ב 03 דצמבר 2021, 10:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

כבלמים כמובן

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

טוב אז נוסף ינקוביץ וירד הופמייסטר. א.ביטון בינתיים נשאר.

אז... המועמדים ל-11 הם מן הסתם רוסה, דוידה, אליאס, אייבינדר, ש.אזולאי, ינקוביץ, שייזן

עם מי פותחים?
יסלח לי ורד שלא רשמתי את שמו. אני חושב שבתור מחליף דקה 60-70 הוא נהדר
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 02 פברואר 2022, 07:19, נערך 2 פעמים בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הכי קל בעולם

אליאס איינבינדר אחורה
ינקוביץ׳ מקדימה
דוידה ורוסה בצדדים.

ינקוביץ׳ יכול לשחק גם בצד ימין
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

ינקוביץ׳, אליאס, אזולאי/איינבינדר
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

dino כתב: 02 פברואר 2022, 06:35 הכי קל בעולם

אליאס איינבינדר אחורה
ינקוביץ׳ מקדימה
דוידה ורוסה בצדדים.

ינקוביץ׳ יכול לשחק גם בצד ימין
מסכים ומוסיף שינקוביץ' ורוסה צריכים להתחלף ביניהם במהלך המשחק כמה פעמים
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

רוסה בשמאל, דווידה בימין ולא לגעת בזה 90+תוספת זמן.
לעבוד עם ליינדר וביטון/אזוגי על עבודה משותפת ולפצח את המשחקים דרך האגפים (כמו שעשינו עם טלקיסקי-קנדה בזמנו).
כרגע אין לנו שום יתרון אחר במגרש עם שני חלוצים כבדים ואמצע מוגבל.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

הוקיץ' כתב: 04 אוקטובר 2021, 14:06 מסכים.
הבעיה היא שאייזן לא יודע להוביל כדור או לחלק מסירות שהן לא בחזרה למגנים ולבלמים ואליאס שכח איך לעשות את זה.
האידיאל בעיניי זה שלומי אזולאי בכושר ואליאס/אייזן.
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

האדס כתב: 02 פברואר 2022, 09:51 רוסה בשמאל, דווידה בימין ולא לגעת בזה 90+תוספת זמן.
לעבוד עם ליינדר וביטון/אזוגי על עבודה משותפת ולפצח את המשחקים דרך האגפים (כמו שעשינו עם טלקיסקי-קנדה בזמנו).
כרגע אין לנו שום יתרון אחר במגרש עם שני חלוצים כבדים ואמצע מוגבל.
דוידה צריך לשחק חלוץ במערך 442
אני אגיד את זה 200 פעם ומצדי תקראו לי דביל שלא מבין כדורגל
שליחת תגובה