דוידה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

עם ובלי קשר למשחק היום לא מצליח להבין איך אפשר לחשוב בכלל על לא לפתוח עם דוידה בהרכב.
שחקן עם יכולות מאד גבוהות שאין לאף שחקן אחר בסגל ברמת המהירות ופיזיות,יש מגינים בודדים בליגה שהוא לא מהווה יתרון עליהם באגף אם בכלל.
ועוד אומרים שהניסנובס מתערבים? אז בושה שהם לא מעמידים את זה כתנאי לקלינגר.
כל מאמן שלא יהיה צריך ללכת הביתה ברגע שהוא לא בונה עליו באנקר.
מאמן חייב להבין את היתרונות של דוידה,את הנכס שהוא יכול להוות עבור המועדון הזה(שדליל באפשרויות),וגם בראייה עבור שחקני מחלקת הנוער שיבואו אחריו.

וכן הוא עוד יטעה ויהיו לו משחקים פחות טובים,אבל זו הדרך אין משהו אחר,ונשים בצד שהוא שחקן בית צעיר, תכלס מקצועית נטו אין לנו שחקן אגף טוב ממנו,כולל רוסה לדעתי.

אז תן לילד לשחק ושחרר אותנו מכל הצבים למיניהם
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Nirogershonהוקיץ'
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

לא מסכים
ביינתים על כל משחק טוב יש לו 5 משחקים גרועים אפילו לא סבירים.
לא קרה כלום שעלה מהספסל, הפוך אולי בגלל שהבין שהוא לא באנקר בהרכב והוא צריך להוכיח את עצמו נרוויח ממנו יותר
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed GhostRed Wolf
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

shaharot כתב: 02 אוקטובר 2021, 22:02 לא מסכים
לא קרה כלום שעלה מהספסל, הפוך אולי בגלל שהבין שהוא לא באנקר בהרכב והוא צריך להוכיח את עצמו נרוויח ממנו יותר
אתה יכול לא להסכים אבל בוא תגיד לי מי עדיף עליו באגף?
מי האחרים שכל משחק נותנים הצגה בדיוק?
אם אתה רוצה להרוויח את דוידה לאורך זמן זה רק דקות משחק וכמה שיותר.
מאזולאי ורד ושות אנחנו כבר יודעים מה נקבל ומה תקרת הזכוכית שם גם משנים עברו בקבוצות השונות.
מדוידה לא,בנתוני הפתיחה הוא עולה על כולם.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אין בכלל שאלה, חייב לפתוח.
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדBRUNO CONTI
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

הוא ורוסה חייבים לפתוח. איך אפשר לשים את אזולאי באגף במקומו?
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

gershon כתב: 02 אוקטובר 2021, 22:18 הוא ורוסה חייבים לפתוח. איך אפשר לשים את אזולאי באגף במקומו?
לא ברור
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

חייב לפתוח.
מעבר לאינטרס של פיתוח שחקן בית צעיר, לפחות עם דוידה יש סיכוי שמשהו יקרה על המגרש. עם שאר החיוורים בחלק ההתקפי שלנו (למעט רוסה) אין שום סכנה כזו.
הוא די הציל אותנו היום.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroBRUNO CONTI
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

לוידע...הוא ורוסה בד"כ קלפים מנצחים בתור מחליפים.
הם כאילו נתקפים שאננות בתור פותחים.

המהירות של שניהם כשהם נכנסים בדקה שבה לרוב לקבוצה השניה כבר אין אויר עוזרת מאד להבליט את היכולות שלהם.
דוידה בתור פותח לא מבריק בד"כ. גם לא רוסה...אולי הבלחה פה ושם וזהו.
בתור מחליפים לעומת זאת הם נהדרים עם המהירות שלהם כשלמגן מצד שני כבר אין אויר לרדוף אחריהם.

זה כמובן לא אומר ששלומי פאקינג אזולאי צריך להיות בימין או משהו אבל עובדתית דוידה ורוסה די כושלים כפותחים ודי מככבים כמחליפים. וזו לא דעה אגב, זו עובדה.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 03 אוקטובר 2021, 00:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

7even כתב: 02 אוקטובר 2021, 23:16 לוידע...הוא ורוסה בד"כ קלפים מנצחים בתור מחליפים.

המהירות של שניהם כשהם נכנסים בדקה שבה לרוב לקבוצה השניה כבר אין אויר עוזרת מאד להבליט את היכולות שלהם.
בתור מחליפים לעומת זאת הם נהדרים עם המהירות שלהם כשמגן מצד שני כבר אין אויר לרדוף אחריהם.

זה כמובן לא אומר ששלומי פאקינג אזולאי צריך להיות בימין או משהו אבל עובדתית דוידה ורוסה די כושלים כפותחים ודי מככבים כמחליפים. וזו לא דעה אגב, זו עובדה.
מתי רוסה לא פתח?
וכשאני מדבר על דוידה אני לא מדבר רק על העונה,
זה שחקן שעונה שעברה עשה התקדמות יפה ולא עוצרים התפתחות של שחקן כזה בטח כשאין לך משהו טוב יותר,ואין לך.
מעדיף לשבור את הראש כל משחק עם דוידה עד שילמד מאשר עם הזקנים שלא יביאו לי כלום בטווח הארוך.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 02 אוקטובר 2021, 23:29
7even כתב: 02 אוקטובר 2021, 23:16 לוידע...הוא ורוסה בד"כ קלפים מנצחים בתור מחליפים.

בתור מחליפים לעומת זאת הם נהדרים עם המהירות שלהם כשמגן מצד שני כבר אין אויר לרדוף אחריהם.

מתי רוסה לא פתח?
זה שחקן שעונה שעברה עשה התקדמות יפה ולא עוצרים התפתחות של שחקן כזה בטח כשאין לך משהו טוב יותר,ואין לך.
מעדיף לשבור את הראש כל משחק עם דוידה עד שילמד מאשר עם הזקנים שלא יביאו לי כלום בטווח הארוך.
רוסה לא פתח נגד אשדוד, נכנס כמחליף והיה טוב מאוד. אבל אין לנו שום פריווילגיה לפתוח עם השחקן הכי טוב שלנו על הספסל.
מה שכן אם כבר מדברים על מחליפים, עידן ורד הערב נכנס כמחליף והצליח להשפיע באופן חיובי על המשחק בניגוד למה שהוא עושה שהוא פותח בהרכב.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כן דוידה לא דוידה
קבוצה לא מאומנת
אפשר לבנות על מהלכים מקריים כמו היום
ואפשר להבין שצריך מאמן
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסkruvi
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

האדס כתב: 02 אוקטובר 2021, 23:38 כן דוידה לא דוידה
קבוצה לא מאומנת
ואפשר להבין שצריך מאמן
המהלכים מאז שדוידה נכנס ממש לא היו מקריים.
מסכים שהקבוצה לא מאומנת בגדול ויש ירידה ברמה מאז פת.
נערך לאחרונה על ידי BRUNO CONTI ב 02 אוקטובר 2021, 23:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

רדפוקס כתב: 02 אוקטובר 2021, 23:36

מתי רוסה לא פתח?
רוסה לא פתח נגד אשדוד, נכנס כמחליף והיה טוב מאוד. אבל אין לנו שום פריווילגיה לפתוח עם השחקן הכי טוב שלנו על הספסל.
מה שכן אם כבר מדברים על מחליפים, עידן ורד הערב נכנס כמחליף והצליח להשפיע באופן חיובי על המשחק בניגוד למה שהוא עושה שהוא פותח בהרכב.
ורד נכון לעכשיו לא צריך לפתוח הכל בסדר.
רוסה ודוידה בכנפיים זה סבבה לגמרי,הם גם יכולים להתחלף ביניהם באגפים תוך כדי משחק וזה גם יתרון עבורנו לגיוון במשחק ההתקפה.
שניהם יכולים לשחק בשני האגפים כעקרון.

הבעיה זה הקשר הקדמי בין השלושה וזה אזולאי שפצוע,
אם ימשיך להיות פציע תהיה לנו עונה לא פשוטה,אם ישחק לאורך זמן יש מצב שנראה דברים טובים בהמשך.
ברגע שהמשולש של אזולאי הקשר דוידה ורוסה יהיה מתואם וישחק לאורך זמן איוש עמדת החלוץ יהיה פחות קריטי תומר/לוסיו/אזולאי.
אבל עוד מרחק רב עד שנגיע לשם
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

מתי רוסה לא פתח?
אשדוד וק"ש.
ובשניהם, מיד כשנכנס היה הכי טוב על המגרש.
כנל דוידה.
ושניהם לרוב ישנים בעמידה כשהם פותחים.
יהיה טוב הפועל!
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

7even כתב: 03 אוקטובר 2021, 00:05

מתי רוסה לא פתח?
אשדוד וק"ש.
ובשניהם, מיד כשנכנס היה הכי טוב על המגרש.
כנל דוידה.
ושניהם לרוב ישנים בעמידה כשהם פותחים.
בקש הוא לא פתח? נראה לי שאתה טועה.
ובלי קשר זה לא שבלעדיהם שיחקנו טוב יותר ככה שלא מבין מה הנקודה שלך בדיוק?
אין הגיון לא לפתוח עם שני השחקנים הכי טובים שלך.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אני בעד לעלות בכלל בלי שחקנים למחצית הראשונה, ככה כל הקבוצה תהיה רעננה ותוכל לנצל את העייפות של היריבה במחצית השנייה.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

עושה רושם שהוא טוב רק כשנכנס מחליף ויכול לנצל את היתרונות הפיזיים שלו מול ההגנה שעייפה.

לדעתי, חייב לפתוח עם רוסה בצדדים, ועם ורד מתחת לחלוץ (לא כי אני חושב שורד הוא איזשהו עילוי, אני מעדיף אותו על 3 באמצע או על מערך 2 חלוצים כי אין לנו 1 טוב כזה אפילו) וורד עוד איכשהו משחק לעומק ויוצר מצבים.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

shaharot כתב:לא מסכים
בדיוק.
אפשר להבין את ההתלהבות שהוא עולה לקראת סוף המשחק שכולם עייפים והמהירות שלו במצב הזה נותנת יתרון אבל הוא לא גאון כדורגל שמשום מה לא מקבל דקות.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

היה רע מאוד מתחילת העונה עד המשחק אתמול. הלוואי וזאת הייתה נקודת המפנה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 02 אוקטובר 2021, 23:42
קבוצה לא מאומנת
ואפשר להבין שצריך מאמן
בעיני אין שום ירידה ברמה, הסטטיסטיקה פשוט מתאזנת.
אשדוד במחצית הראשונה הייתה צריכה לתת לנו 2 גולים קלים.
קרית שמונה נשארה ב-10 שחקנים, וגם שם גירדנו.
בשאר המשחקים המשכו לתת ליריבות שלנו להגיע למצבים נוחים ומעטנו לייצר מצבים טובים להבקעה.
הפועל ת״א פותחת עונה מספר מי יודע כמה עם החלק ההתקפי הגרוע בליגה. לצערנו המזל לא ישחק לנו לנצח.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

gershon כתב: 02 אוקטובר 2021, 22:18 הוא ורוסה חייבים לפתוח. איך אפשר לשים את אזולאי באגף במקומו?
איך אפשר להחתים שחקן כמו אזולאי בקבוצת כדורגל?מילא לחצי עונה, אבל לעוד עונה? לא סובל את האדיש עם ההבלחות כדורגל הזה. פשע של אנטי מאמן לייבש את השחקן כנף היחיד בסגל האומלל שלנו.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

כן טוב , לא טוב. באיזה עולם בדיוק עולה בהרכב שחקן כמו שלומי אזולאי האפס כשחקן כנף, כשדוידה על הספסל?

השחקן היחיד כמעט בקבוצה הזו שיש לו קצת כדורגל ומהירות, עם סגל כל כך חלש חייב לשחק 90 דקות כל משחק.
לא מצליח להבין איך קלינגר הרג אותו, הוא היה שחקן השדה הכי טוב שלנו בעונה שעברה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בסיום העונה שעברה הוא היה בינוני וגם כשעלה בהרכב העונה
אלו העובדות
ועדיין חייב לפתוח בהרכב
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 03 אוקטובר 2021, 10:01, נערך פעם 1 בסך הכל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הוא בינוני גם העונה, למרות הגול אתמול.
עדיין ב-2 דקות על המגרש ניסה להבקיע מחוץ לרחבה וגם נתן גול (סחתיין שידע להיות באיזור).

אפשר אולי לפתוח איתו, עם ורד ועם רוסה, כאשר ורד/רוסה באמצע.

בכל מקרה לא הייתי אומר שהוא "חייב לפתוח". הוא לא הראה עד כה העונה שהוא טוב מורד או רוסה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

גם כשהוא בינוני הוא טוב בהרבה מכל שחקן אחר בסגל הזה. שלא לדבר על מהירות.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךDe NiroBRUNO CONTI
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

עם קבוצה אפורה כמו שלנו זה פשע לא לעלות איתו
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroBRUNO CONTI
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לפחות הוא רץ, אני לא יכול לסבול שחקנים שלא רצים
באמת שבליגה שלנו לרוץ מעל ל75 ד׳ במשחק זה שווה יותר מהכל
long live the zapta
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

האדס כתב: 03 אוקטובר 2021, 08:58
BRUNO CONTI כתב: 02 אוקטובר 2021, 23:42
קבוצה לא מאומנת
ואפשר להבין שצריך מאמן
בעיני אין שום ירידה ברמה, הסטטיסטיקה פשוט מתאזנת.
אשדוד במחצית הראשונה הייתה צריכה לתת לנו 2 גולים קלים.
קרית שמונה נשארה ב-10 שחקנים, וגם שם גירדנו.
בשאר המשחקים המשכו לתת ליריבות שלנו להגיע למצבים נוחים ומעטנו לייצר מצבים טובים להבקעה.
הפועל ת״א פותחת עונה מספר מי יודע כמה עם החלק ההתקפי הגרוע בליגה. לצערנו המזל לא ישחק לנו לנצח.
אפשר גם להסתכל ככה על הדברים.
אבל אפשר גם מנגד לומר שנגד הפועל חיפה היו לנו מצבים שלא השכלנו לנצל…
אין לזה סוף.
ברור שהסטטיסטיקה מתיישרת וזו לא קבוצה של 12/15 ואפילו לא 10/15 סה״כ קצב צבירה סביר.
אני אישית כן רואה ירידה למרות הזמן הקצר,המחצית הראשונה אתמול היתה הגרועה ביותר העונה והיא המשך ישיר למשחק נגד הפועל חיפה שגם בו היינו חלשים יחסית למשחקים הקודמים מעבר לתוצאה עצמה.
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

לפי דעתי חייב לפתוח. גם ביום רע שלו הוא שווה 3-4 מהלכים טובים.
i stand with israel :brokenheart:
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

De Niro כתב: 03 אוקטובר 2021, 10:01 בסיום העונה שעברה הוא היה בינוני וגם כשעלה בהרכב העונה
אלו העובדות
ועדיין חייב לפתוח בהרכב
העובדות הן שהוא גם שחקן צעיר מאד…
ושחקן צעיר בלי לשחק לא יתפתח,דוידה בהרכב צריכה להיות החלטה אסטרטגית של המועדון בטח במצב שלנו היום.
בוודאות אני אומר לך שאצל לוזון הוא כבר היה חצי כוכב.

ואחרי כל זה אין לך מישהו יותר טוב ממנו ככה שכל ההסברים/תירוצים למה הוא צריך לשחק פשוט לא מעניינים.
הוא צריך לשחק כי הכי טוב שיש לנו.

זהו
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אין שחקן שחייב לפתוח. דוידה עד עכשיו לא הצדיק את הפעמים שקיבל מקום בהרכב. אבל מכאן ועד לעלות עם אופק ביטון, אזולאי ויואב תומר ביחד, המרחק גדול.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

נועם שחם כתב: 03 אוקטובר 2021, 16:05 אין שחקן שחייב לפתוח. דוידה עד עכשיו לא הצדיק את הפעמים שקיבל מקום בהרכב. אבל מכאן ועד לעלות עם אופק ביטון, אזולאי ויואב תומר ביחד, המרחק גדול.
מה אתה רוצה שיבקיע בכל משחק?
מה זה להצדיק?
כל החלק ההתקפי של הקבוצה הזאת חדש חוץ ממנו,
לוקח זמן גם לתאם את כולם ביחד.
הבעיה שהמאמן הזה עושה יותר מדי נסיונות ומבזבז זמן יקר.
וכן על פי נתוני פתיחה דוידה חייב לפתוח.
היתרונות שהוא מביא למשחק אל מול היריב גדולים מכל אינדבידואל אחר בסגל.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

שווה לנסות אותו חלוץ
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

נועם שחם כתב: 03 אוקטובר 2021, 16:05 אין שחקן שחייב לפתוח. דוידה עד עכשיו לא הצדיק את הפעמים שקיבל מקום בהרכב. אבל מכאן ועד לעלות עם אופק ביטון, אזולאי ויואב תומר ביחד, המרחק גדול.
תראה, זה לא שיש לך ספסל עמוק ויותר מדי אופציות. בנקודת הזמן שאנו נמצאים בה כרגע, לדעתי צריך לפתוח.
i stand with israel :brokenheart:
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

הייבוש שלו הוציא את מה שראינו ממנו שלשום.
הוא בהחלט צריך לראות קצת ספסל.
לא שכחנו כמה קטלו (ועדיין קוטלים אותו כאן) על אדישות כביכול. ויש משהו בביקורת.
צריך לפתוח בספסל עד שיתאפס. נראה שהוא בדרך הנכונה לאיפוס.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

הבקעת גול מול שער ריק זה נחמד. הבעיטה שלו למשקוף הייתה מעולה ושוב הקפיצה למסקנות פה היא מהירה מידי.
דוידה זה שחקן שצריך דחוף שיעבדו איתו על קבלת החלטות ועל אפקטיביות בהתקפה.
במידה ואחרי השער והביצוע למשקוף במשחק האחרון הוא יקבל עכשיו חמישה משחקים בהרכב בלי העבודה הזאת מאחורי הקלעים, לא עשינו שום דבר.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

הלך המומנטום כתב: 04 אוקטובר 2021, 08:01 הבקעת גול מול שער ריק זה נחמד. הבעיטה שלו למשקוף הייתה מעולה ושוב הקפיצה למסקנות פה היא מהירה מידי.
דוידה זה שחקן שצריך דחוף שיעבדו איתו על קבלת החלטות ועל אפקטיביות בהתקפה.
במידה ואחרי השער והביצוע למשקוף במשחק האחרון הוא יקבל עכשיו חמישה משחקים בהרכב בלי העבודה הזאת מאחורי הקלעים, לא עשינו שום דבר.
בול. כל שחקן פה שנותן 15 דקות טובות ישר מקפיצים להרכב.
גם רוסה היה טוב בכל משחק בו עלה מהספסל ומשמעותית פחות טוב כשפתח.
דוידה ורוסה אלו שני שחקנים שכשהם עולים כמחליפים הזריזות שלהם היא מפתח רציני מול העייפות של המגנים ממול.
כשהם פותחים בהרכב וצריכים לתפקד במשחק שהוא יותר משחק עומד מאשר משחק מהיר, הם נחשפים במערומיהם.
כל אחד שרואה כדורגל יותר מטיומיים שם לב לזה. לודיע למה כאן מתלהבים מצכל 2 מסירות טובות של שחקן שנכנס דקה 80.

אגב- אם כבר שמים את רוסה בהרכב, הייתי שם אותו על תקן שחקן חופשי. ימין, שמאל, אמצע, חלוץ, מה שתופס באותו רגע. ממילא חלוצים אין לנו ממש.
יהיה טוב הפועל!
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

אני מצטער, אבל זה מגוחך.
מדברים פה על קבלת החלטות, יכולת כמחליף לעומת הרכב וכו', בזמן שהאלטרנטיבה היא שלומי אזולאי ועידן ורד שלא מסוגלים לנפק פעולה חיובית.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךBRUNO CONTI
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

הוקיץ' כתב: 04 אוקטובר 2021, 10:22 אני מצטער, אבל זה מגוחך.
מדברים פה על קבלת החלטות, יכולת כמחליף לעומת הרכב וכו', בזמן שהאלטרנטיבה היא שלומי אזולאי ועידן ורד שלא מסוגלים לנפק פעולה חיובית.
גםן עידן ורד טוב יותר כמחליף, מסתבר.
שמע - אני לא אומר מי צריך לעלות ומי לא, (ולדעתי אגב שלומי אזולאי החלוץ לא צריך לראות מגרש בכלל בכלל לצורך העניין).
אני רק מציב עובדה. העובדה היא שגם רוסה וגם דוידה לא מוצאים את עצמם במשחק העומד. זה שמשוחק רוב החצי הראשון ותחילת השני.
הם מאד טובים במשחק המעבר, כשהכדור עובר מצד לצד במהירות והמגן/בלם מהצד השני כבר מחזיק ת'צד ורק רוצה שהמשחק ייגמר.
הייתי אומר אפילו שבמצב כזה ספציפית הם השחקנים הכי מסוכנים של הפועל היום.

הבעייה שמגינים לא מחזיקים ת'צד לפני דקה 70., ומה לעשות שקבלת ההחלטות של רוסה ודוידה לוקה בחסר כשעומד מולם מישהו לא עייף.
יהיה טוב הפועל!
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

קודם כל, אין לי מושג על איזה עובדות מדובר. רוסה פתח נגד ק"ש, היה הכי טוב על המגרש וקינח בבישול יפה בפתיחת המחצית השנייה. נגד פ"ת הוא גם פתח וכבש שער יפה מאוד במחצית הראשונה. בשני המקרים זה היה במשחק עומד אגב.

דבר שני, כל הדיון פה הוא על מי צריך לפתוח. אז גם אם נניח ודוידה ורוסה יותר יעילים כשההגנות עייפות, זה לא ממש מעניין כששאר האופציות לא טובות בשום שלב של המשחק.
אם כבר ורד, שפיזית בכלל לא מסוגל להתמודד בצפיפות ובאינטנסיביות של תחילת משחק, הוא מועמד הרבה יותר הגיוני לעלות מהספסל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךBRUNO CONTI
שליחת תגובה