קובי רפואה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

היום לא שיחקו טוב, אבל מרוצה מהגישה. היתה מוטיבציה, היתה לחימה.
אצל קלינגר זה משחק קלאסי שהיינו באים להתרפס ומפסידים
אחרי הגול הוא היה עושה בונקר שלא היינו עוברים את החצי
גם אחרי ה1-1
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

רדפוקס כתב: 01 ינואר 2022, 17:52 החילופים שלו היום היו לא טובים.
כולל חילוף הזוי שמציב את טראורה הנגר כמגן ימני.
זה חילופים של קלינגר הדבר הזה
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

dino כתב: 01 ינואר 2022, 18:13 היום לא שיחקו טוב, אבל מרוצה מהגישה. היתה מוטיבציה, היתה לחימה.
אצל קלינגר זה משחק קלאסי שהיינו באים להתרפס ומפסידים
אחרי הגול הוא היה עושה בונקר שלא היינו עוברים את החצי
גם אחרי ה1-1
חצי שני היה בסדר גמור. כלומר, רחוק ממושלם, אבל הגיעו למצבים, ניסו להניע כדור לעומק. חייבים יותר קילריות
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הוא הכניס את טראורה כי בנדה הרג את אזוגי באגף.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

רדפוקס כתב: 01 ינואר 2022, 18:00
האדס כתב: 01 ינואר 2022, 17:54 חילופים לא טובים?
הכניס את השחקן שבנה את המהלך של הגול הראשון (שאצל אף אחד פה לא נכנס חילוף חמישי), השחקן שסחט את הפאול לכדור החופשי, ואת כובש שער הניצחון.
התחלת להיות דמגוג?
הוא הכניס את טראורה במקום אזוגי, זה פשוט חילוף רע כי טראורה חסר קשר לכדורגל ולא מסוגל להיות בלם אז בטח שלא מגן, יכל להכניס במקומו את מזרחי/ישראלוב.
הוא הכניס את הופמייסטר על דוידה, איך זה בדיוק חילוף טוב שאנחנו חייבים גול?
אם דוידה גמור אז תכניס את יואב תומר יחד עם שלומי אזולאי ולא במקומו ותוציא את איינבינדר/אליאס (שניהם היו נוראיים בכל אופן).

ניצחנו במזל.
אתה מתייחס רק לחילופים שאתה רוצה, ואני דמגוג?
החילוף של דווידה היה כפוי, הוא ביקש לצאת ישר אחרי הגול.
החילוף של תומר הביא את הגול ניצחון (במזל או לא, הוא זה שנגח)
והחילוף של טראורה באמת הזוי - מסכים.
עדיין, שני חילופים בינגו - אז אני לא אומר שהוא ניצח את המשחק בחילופים, אבל להגיד חילופים לא טובים? לא קצת הגזמת?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מעולה, 3 ניצחונות מ3 משחקים בתצוגה שעם קלינגר היינו מסיימים במקרה הטוב עם 2 מ9.

מה שכן אנחנו עדיין לא נראים טוב, יותר טוב מהאנטי כדורגל, אבל בסוף המזל ייגמר..
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 3 לייקיםgershonלירון האדוםMario
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Chegi כתב:מעולה, 3 ניצחונות מ3 משחקים בתצוגה שעם קלינגר היינו מסיימים במקרה הטוב עם 2 מ9.

מה שכן אנחנו עדיין לא נראים טוב, יותר טוב מהאנטי כדורגל, אבל בסוף המזל ייגמר..
בסוף הקבוצה תהיה מאומנת

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

אין מה להתייחס יותר מדי לחילופים מכיוון שאנחנו בסגל חסר מאד כרגע והאילוצים גדולים מדי.
סה״כ זה נראה שיש משהו חדש בקבוצה אח אפשר להתכחש לזה,אפקט החילוף,מזל שפתאום מגיע אלינו
הכל בסדר.
מה שמרשים אותי בעיקר זה תשע נקודות בסגל מאד חסר ופציע.
הכדורגל פחות רלוונטי כרגע בגלל הסגל החסר.
עד כה שאפו גדול
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

איכות המשחק פחות מעניינת אםצכי יש רגעים של כדורגל טוב. היא לא מעניינת כי חצי הרכב בחוץ. ואנחנו עדין מנסים לשחק כדורגל.

גם התוצאות הן לא מה שחשוב אלא איך השגנו אותם ומה קרה לפני זה.

1. ניצחון נגד אשדוד כשעולים עם סגל חסר, 3 שחקנים נפצעים ב25 הדקות הראושנות, ועדין עושים מהפך מטורף ל 4:1.

2. עולים למשחק בית נגד קש שבכושר מטורף של 4 מ 4 מאז שדראפיץ הגיע. בסגל יש 8 שחקנים חסרים... מסיימים משחק עם 9 שחקנים ועדין מצליחים לסחוט פנדל בדקה 90 ולגמור את המשחק 2:0.

3. עולים היום שוב עם סגל חסר מאוד, השחקן הכי טוב שלנו נפצע ויוצא. מקבלים שיוויון מהיר. ועדין שמים שער ניצחון בדקה ה 96.

אז כן יכולת טובה לא יכולת טובה... זה פשוט לא חשוב. כי האמירה היא אחת....

4. שבוע הבא נגד חיפה, שכנראה מקבלים חזרה את תורג'מן.. הפעם האחרונה שניצחנו אותם היתה ב2018, מאז ובכלל מאז 2016 שיחקנו נגדם 18 פעמים השגנו 2 ניצחונות והפסדנו 8 ועוד 8 תיקו. חתיכת מבחן לאופי של הקבוצה ...
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםSickleCell
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

האדס כתב: 01 ינואר 2022, 18:41
רדפוקס כתב: 01 ינואר 2022, 18:00
האדס כתב: 01 ינואר 2022, 17:54 חילופים לא טובים?
הכניס את השחקן שבנה את המהלך של הגול הראשון (שאצל אף אחד פה לא נכנס חילוף חמישי), השחקן שסחט את הפאול לכדור החופשי, ואת כובש שער הניצחון.
התחלת להיות דמגוג?
הוא הכניס את טראורה במקום אזוגי, זה פשוט חילוף רע כי טראורה חסר קשר לכדורגל ולא מסוגל להיות בלם אז בטח שלא מגן, יכל להכניס במקומו את מזרחי/ישראלוב.
הוא הכניס את הופמייסטר על דוידה, איך זה בדיוק חילוף טוב שאנחנו חייבים גול?
אם דוידה גמור אז תכניס את יואב תומר יחד עם שלומי אזולאי ולא במקומו ותוציא את איינבינדר/אליאס (שניהם היו נוראיים בכל אופן).

ניצחנו במזל.
אתה מתייחס רק לחילופים שאתה רוצה, ואני דמגוג?
החילוף של דווידה היה כפוי, הוא ביקש לצאת ישר אחרי הגול.
החילוף של תומר הביא את הגול ניצחון (במזל או לא, הוא זה שנגח)
והחילוף של טראורה באמת הזוי - מסכים.
עדיין, שני חילופים בינגו - אז אני לא אומר שהוא ניצח את המשחק בחילופים, אבל להגיד חילופים לא טובים? לא קצת הגזמת?
דבר ראשון, החילוף של גניס על טוויזר סבבה לגמרי ולא התכוונתי אליו.
הטענות שלי מראש ל-3 החילופים שהוא עשה באותו הזמן של תומר, הופמייסטר וטראורה על אזולאי, דוידה ואזוגי.
בסופו של דבר הוא הכניס חלוץ על חלוץ, קשר אחורי על קשר התקפי ונגר על מגן ימני. אז כן, מדובר בחילופים גרועים אם אתה מנסה לנצח.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

אזוגי היה המצטיין של פתח תקווה, היה חייב לצאת.
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

גם אם רפואה יכניס את טוויזר בתור שוער אני בעדו.
המאמן הכי טוב שהיה לנו מאז רב״ש. סומך עליו במאתיים אחוז.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
הפוסט קיבל 10 לייקיםכפיר אדוםRon.TdinoDe NiroSickleCellcovid bryantאדום בביתMarioיפתח16Red Wolf
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הלחץ שהקבוצה עשתה על כל המגרש, החילופים בהגנה, התנועות האלכסוניות, העקיפות על האגפים
עם כמה שכל זה נשמע טריוואילי זה לא היה לנו לפני זה
זה מטורף כמה כדורים הצלחנו להרוויח מלחץ שכביכול נראה רק אופטי על שחקני ההגנה של פ״ת

הייתי שמח שיעבדו יותר על מצבים נייחים, בעיקר הוצאות חוץ כי זה הולך הרבה פעמים לפח במקום לנצל אותם
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדchimpfive
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

El dudernio כתב: 01 ינואר 2022, 19:00 איכות המשחק פחות מעניינת אםצכי יש רגעים של כדורגל טוב. היא לא מעניינת כי חצי הרכב בחוץ. ואנחנו עדין מנסים לשחק כדורגל.

גם התוצאות הן לא מה שחשוב אלא איך השגנו אותם ומה קרה לפני זה.

1. ניצחון נגד אשדוד כשעולים עם סגל חסר, 3 שחקנים נפצעים ב25 הדקות הראושנות, ועדין עושים מהפך מטורף ל 4:1.

2. עולים למשחק בית נגד קש שבכושר מטורף של 4 מ 4 מאז שדראפיץ הגיע. בסגל יש 8 שחקנים חסרים... מסיימים משחק עם 9 שחקנים ועדין מצליחים לסחוט פנדל בדקה 90 ולגמור את המשחק 2:0.

3. עולים היום שוב עם סגל חסר מאוד, השחקן הכי טוב שלנו נפצע ויוצא. מקבלים שיוויון מהיר. ועדין שמים שער ניצחון בדקה ה 96.

אז כן יכולת טובה לא יכולת טובה... זה פשוט לא חשוב. כי האמירה היא אחת....

4. שבוע הבא נגד חיפה, שכנראה מקבלים חזרה את תורג'מן.. הפעם האחרונה שניצחנו אותם היתה ב2018, מאז ובכלל מאז 2016 שיחקנו נגדם 18 פעמים השגנו 2 ניצחונות והפסדנו 8 ועוד 8 תיקו. חתיכת מבחן לאופי של הקבוצה ...
בדיוק.
ובמשחקים מולם אנחנו לא רק מפסידים, חוטפים בדכ 2-3 גולים!
מקווה מאד שנביא תוצאה טובה בשבת!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

כל פעם שרפואה מגיע אלינו, המאמן שהוא מחליף הופך להיות הדמות השנואה עליי בעולם הכדורגל
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 5 לייקיםchimpfiveיפתח16כרוביתkruviכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

:bow: :bow:
היופי הוא שכולם אהבו אותו גם כשהוא סיים את הקדנציה הקודמת אצלנו
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonshaharot
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מדהים מה שהוא עשה פה.
מהיום הראשון שהגיע הוא מתמודד עם סגל כל כך בעייתי, וזה רק הולך ונהיה גרוע ממשחק למשחק. בניגוד לקלינגר הבכיין, הוא לא מנמיך ציפיות, הוא לא מתבנקר ומקווה לטוב, אלא בא לנצח כל משחק.
אז לא רק שאנחנו 4 מ-4, גם היכולת במגמת שיפור מתמדת. תענוג.
הפוסט קיבל 7 לייקיםchimpfiveלירון האדוםיפתח16gershonPraškevičiosכרוביתshaharot
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

איפה כל המפקפקים, מאמן מעולה
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

מקבל את הפועל במצב לא אידיאלי עם פציעות והרכבים סופר חסרים ... עדיין לא איבד נקודה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אשכרה מאמן שמבין כדורגל, ועושה שינויים תוך כדי משחק בהתאם למשחק למרות שיש לו כלים מוגבלים מאוד.

אחלה קובי.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

בניגוד לההוא שהיה לפני, הוא מאמן.
רואים קבוצה מאומנת, שמשחקת כדורגל ושכל שחקן יודע מה לעשות ובעיקר לשחק מהר.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

teknoboy כתב:כל פעם שרפואה מגיע אלינו, המאמן שהוא מחליף הופך להיות הדמות השנואה עליי בעולם הכדורגל
יותר שנואים זה אלה שפיטרו את רפואה פעם אחר פעם בגלל סיבות לא מקצועיות..
אבל אני מניח שזה שהם הורידו מהאגו והחזירו אותו זה גם משהו.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום בביתNivik
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 08 ינואר 2022, 16:54 איפה כל המפקפקים, מאמן מעולה
רוב המפקפקים לא נמצאים כאן, רובם היו ילדי פייסבוק ואינסטגרם גנארים שקראו לו "מאמן הגנתי" "החלפנו קלינגר בקלינגר" "אני מבין שויתרתם על העונה הזאת"
את הסם הכי גדול
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

מאמן שצריך להישאר פה כמה שנים טובות לתת לו את החיזוק שהוא רוצה את השקט וביחד עם הקהל שלנו יכול לעשות קבוצה חזקה מאוד
הפוסט קיבל 5 לייקיםMarioSickleCellshaharotאדום בביתיפתח16
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

דוגיס כתב: 08 ינואר 2022, 17:09 מאמן שצריך להישאר פה כמה שנים טובות לתת לו את החיזוק שהוא רוצה את השקט וביחד עם הקהל שלנו יכול לעשות קבוצה חזקה מאוד
מדויק מאוד.
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  93 לייקים

מבחינתי יש 3 מאמנים אמיתיים בישראל
ברק בכר, רב״ש וקובי רפואה
שמח שאחד מהם אצלנו.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

ההנהלה שלנו ראויה לכול דבר רע שאומרים עליה.
אבל מגיע להם מילה טובה שמחלו על הכבוד והחזירו אותו.
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אצל קלינגר היה נראה שאפילו משחקים שמתפתחים להיות שלנו לא נצליח לקחת
עם רפואה עד עכשיו הבאנו 4 נצחונות במשחקים שלא היו אמורים להיות שלנו בשום צורה(בסדר אולי למעט מכבי פת)

יחי ההבדל הקטן
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הבדלי גישה מהותיים מקלינגר, שנראים בכל משחק שהיה לנו עם רפואה והתפתח בכל מיני כיוונים שאמורים לסבך לנו ת׳חיים ויצאנו עם ניצחונות
זה משחק עם סגל שקלינגר היה עולה אליו עם כל השחקנים ברחבה של שטקוס ובתקווה לצאת עם הפסד מכובד
עם רפואה הם משחקים כדורגל פתוח ורצים למעלה הרבה שחקנים, לא משנה אם אנחנו ירדנו לגיל ממוצע של 17, או אם אנחנו ב10 או 9 שחקני שדה, או אם זה תחת מתקפת רקטות ואזעקות. משחקים כדורגל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

מה ביקשנו? הפועל מאומנת והתקפית.
זה באמת לא כזה קשה. הרי כבר אמרתי שאנחנו לא משחקים בליגה הזו נגד באיירן מינכן.
תתקוף, תעיז, יבואו גם התוצאות וגם היכולת.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אשכרה הגענו למצב שהתחלנו לפנטז על אלטמן בינואר כדי שיהיה מוציא לפועל כל גול אצל קלינגר לידת עכוז אני חושב על הקבוצה עם סגל מלא ועם חיזוקים קטנים בינואר וזאת אשכרה קבוצה שיכולה לשחק כדורגל,מדהים איך הפרספקטיבה משתנית עד לפני חודש עוד חששתי מקרבות תחתית.רק נקווה להמשכיות ושהמפשעה הסוררת לא תעשה בעיות כי זה עקב אכילס של הקבוצה
הפוסט קיבל לייק אחדאדום בבית
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

חודשים קראתי בפורום את האשכולות שהיו בעד ונגד רפואה וכו.
הייתי די אדיש לנושא כי לא זכרתי ששיחקנו כזה כדורגל מבריק בתקופתו. לא ראיתי שינוי גדול בין המשחק תחתיו ובין ממשיכי דרכו (אביטן, קלינגר וכו). גם מהמעט שראיתי בק"ש לא הרשים מידי.
אבל, ואני מכה על חטא, הוא שינה את גישת השחקנים ומשפיע חזק על כל הקבוצה והמשחק נראה אחרת לגמרי וגם התוצאות! (מי שאמר שהתוצאה לא חשובה שיקום)
אני צופה בהרבה כדורגל מחול, ורואה מאמנים לא מוכרים שמאמצים גישה של משחק התקפי ולוחץ (לא רק פפ או קלופ וכו).
שימשיך ככה זה רק יכול לעשות לנו טוב.
נכון שכדי להתמודד על תואר צריך איכות שחקנים טובה יותר, אבל בליגה שלנו אפשר לעשות דברים יפים מאד עם הסגל הזה.
בנוסף, אני מקווה מאד שהניסנוסים עובדים על מתווה שיאפשר להפועל להשתתף במישחקים בארופה במידה ונהייה זכאים לכך גם ללא תשלום הפסיקות הקיימות. (ברור לי שהם לא ישלמו את פסקי הדין באירופה לפני שימצו את כל ההליכים המשפטיים, כולל בית משפט בארץ).
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אדום ותיק כתב: 09 ינואר 2022, 10:48 חודשים קראתי בפורום את האשכולות שהיו בעד ונגד רפואה וכו.
הייתי די אדיש לנושא כי לא זכרתי ששיחקנו כזה כדורגל מבריק בתקופתו. לא ראיתי שינוי גדול בין המשחק תחתיו ובין ממשיכי דרכו (אביטן, קלינגר וכו). גם מהמעט שראיתי בק"ש לא הרשים מידי.
אבל, ואני מכה על חטא, הוא שינה את גישת השחקנים ומשפיע חזק על כל הקבוצה והמשחק נראה אחרת לגמרי וגם התוצאות! (מי שאמר שהתוצאה לא חשובה שיקום)
אני צופה בהרבה כדורגל מחול, ורואה מאמנים לא מוכרים שמאמצים גישה של משחק התקפי ולוחץ (לא רק פפ או קלופ וכו).
שימשיך ככה זה רק יכול לעשות לנו טוב.
נכון שכדי להתמודד על תואר צריך איכות שחקנים טובה יותר, אבל בליגה שלנו אפשר לעשות דברים יפים מאד עם הסגל הזה.
בנוסף, אני מקווה מאד שהניסנוסים עובדים על מתווה שיאפשר להפועל להשתתף במישחקים בארופה במידה ונהייה זכאים לכך גם ללא תשלום הפסיקות הקיימות. (ברור לי שהם לא ישלמו את פסקי הדין באירופה לפני שימצו את כל ההליכים המשפטיים, כולל בית משפט בארץ).
אני חושב שאפשר היה לראות את ההבדל גם בעונה הראשונה בליגת העל. גם ברמת הכדורגל (נכון שלא בתוצאות בחלק הראשון של העונה) וגם בגישה. שלא לדבר שבחלק השני של העונה אחרי שהוא חזר גם התוצאות היו סבבה.
גם בלאומית, הוא לקח קבוצה מאיווניר ששיחקה רע (אמנם ניצחה 5 מחזורים ראשונים) ותפר איתה את הליגה.

אגב, מה שראית עד עכשיו מבחינת כדורגל זה עוד לא מה שצריך להיות הוא נכנס לסיטואציה מאוד בעייתית מבחינת זמינות שחקנים. אני בטוח שהפועל ישחקו גם כדורגל טוב הרבה יותר.
אבל כמו שאמרת, הגישה. מובילים - לא חייבים לעשות חילופים שמשדרים סיימנו את המשחק רק רוצים לא לחטוף.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אני גם רואה את רפואה תוך כדי המשחק מעיר לשחקנים בדיוק על הדברים הקטנים שמשפרים אותם. להסתובב נכון, לשחרר כדור בזמן.
שאתה משחק קדימה ועושה לחץ אתה גם מקבל המון בטחון, זה לפעמים כל ההבדל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אתם מתעלמים מהדבר הכי חשוב שהוא גם היה הטיקט של רפואה בקדנציה הקודמת אצלנו - משחק ההגנה.
ב-4 המשחקים של רפואה ספגנו רק 2 שערים. כמובן שהחזרה של גוטליב גם היא משמועתית ביותר לנתון, אבל רפואה יודע להעמיד את הקבוצה על המגרש ולסגור בצורה נכונה ובשילוב עם משחק לחץ של הקישור האחורי זה המפתח להגנה.

קלינגר הבונקריסט המגעיל גם בזה לא היה לו מושג.
הפוסט קיבל 3 לייקיםredronyאדוםkruvi
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

רדפוקס כתב: 09 ינואר 2022, 16:17 אתם מתעלמים מהדבר הכי חשוב שהוא גם היה הטיקט של רפואה בקדנציה הקודמת אצלנו - משחק ההגנה.
ב-4 המשחקים של רפואה ספגנו רק 2 שערים. כמובן שהחזרה של גוטליב גם היא משמועתית ביותר לנתון, אבל רפואה יודע להעמיד את הקבוצה על המגרש ולסגור בצורה נכונה ובשילוב עם משחק לחץ של הקישור האחורי זה המפתח להגנה.

קלינגר הבונקריסט המגעיל גם בזה לא היה לו מושג.
מסכים.
מבלי לגרוע מגוטליב שהוא נהדר, כשההתקפה מגיעה לבלם, טוב ככל שיהיה, זה הרבה פעמים מאוחר מדי. אז לא רק שהפועל סופגת מעט, היריבות גם בקושי מגיעות למצבים איכותיים.

בכלל, יש הרבה דיבור על הגישה של רפואה לעומת קלינגר, ובצדק, אבל במידה מסוימת זה עושה לרפואה עוול.
קובי רפואה הוא קודם כל, לפני ענייני גישה כאלה ואחרים, מאמן כדורגל טוב וזה ממש לא טריוויאלי בכדורגל הישראלי. הניצחון אתמול היה ניצחון של מאמן טוב כי במחצית הראשונה שיחקנו ממש יפה על אף סגל מאוד מאוד מוגבל.
רוצה לומר, אני לא בטוח שהבעיה של קלינגר כמאמן היא שהוא פחדן (קלינגר כדוגמה, אפשר לדבר גם על הרבה מאמנים אחרים). אולי יותר נכון יהיה לומר שהוא פחדן בגלל הבעיות והמוגבלויות שלו כמאמן.
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

עם קובי על הקווים אני ישן בשקט. רק נשאר לתהות מה היה קורה אם הוא היה כאן מתחילת העונה. אולי היינו מנצחים דרבי, אולי היינו ממשיכים בגביע. אבל אין טעם לבכות על מה שהיה. מה שחשוב זה שהוא כאן עכשיו ומקווה שימשיך כמה שיותר.
הפוסט קיבל לייק אחדMario
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

ראיון מדהים שלו, כל הכבוד לו שהוא אומר את האמת ולא זורק קלישאות
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

עמד מול המצלמות כמו גבר וחוץ מהנקודה לא לוקח כלום ובצדק.
משחק גרוע אבל גרוע מאוד שלנו, אבל טוב מאוד שבמשחק כזה אנחנו מוציאים נקודה.
שליחת תגובה