קובי רפואה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אני יכול להבין את מי שחושש מחוזה שלהם, מה לעשות
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

אז זה יהיה ככה עכשיו עם הבקרה עם כל שחקן שנרצה להחתים?
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 22 דצמבר 2021, 07:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

redead כתב: 21 דצמבר 2021, 13:49
אדום בבית כתב: 21 דצמבר 2021, 06:46 רפואה גם אוהב לשחק לחץ גבוה,תראו את המשחקים שלנו בקדנציה הראשונה שלו ותראו.
יכול להיות שילוב מעולה של שנייהם.
כן, הוא גם אוהב להבקיע חמישיות כל שבוע.
יש מאמן שלא היה רוצה שהקבוצה שלו תלחץ את היריב, תחטוף ותבקיע כמה שיותר שערים ?
מי אמור ללחוץ בדיוק אצלנו ? שני השלומי אזולאי ביחד לא מסוגלים לרוץ יותר מ5 מטר.
כן יש מאמנים שלא מאמינים בשיטה של לחץ גבוהה...
אם אתה רוצה דוגמאות מהעולם אז מוריניו מעולם לא שיחק בלחץ גבוהה...
בארץ אבוקסיס מימר קורצקי לרוב משחקים על מתפרצות...

מי אמור לעשות לחץ? מי שיהיה על המגרש ויתאים לשיטה שלו.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

7even כתב: 22 דצמבר 2021, 05:09 רז זה יהיה ככה עכשיו עם הבקרה עם כל שחקן שנרצה להחתים?
כן
כי יש פסקי דין שנקבע לנו לשלם כדת וכדין(בוזגלו, עאבד, אולי עוד מישהו) ואנחנו מסרבים עד אשר נגיע לעוד ועוד ערעורים
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

7even כתב: 22 דצמבר 2021, 05:09 אז זה יהיה ככה עכשיו עם הבקרה עם כל שחקן שנרצה להחתים?
ראית מה זה??? באסה שיש סוף סוף ארגון שמתיימר להיות רציני (לא שאני חושב שזה מה שיהיה בסוף, יסבנו אותם וימשיכו הלאה)
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

red in blood כתב: 22 דצמבר 2021, 01:50
רק הפועל כתב: 22 דצמבר 2021, 00:00 ולא כל כך הבנתי את העניין המשפטי.. לניסנובס אין ערבות לשלם בשביל שרפואה יעמוד על הקווים במשחקים? במקרה כזה אני רואה את טועמה מאייש את עמדת המאמן לפחות עוד כמה משחקים הבקרה התקציבית הציבה אולטימטום של ערבות בסדר גודל של 2.5 מיליון שקלים
חייבים להגיד שזו דרישה הזוייה, 2 וחצי מיליון שקל עבור חוזה של 20 אלף לחודש למשך שנה וחצי מקסימום, ואני מבין למה מערערים על זה.
וזה לא סותר את זה שההנהלה חייבת לספק לו את התנאים כדי להתחיל לאמן כבר עכשיו כמו שצריך, שזה אומר לשלם את הערבות כדי שיוכל להתחיל לעבוד, ואז לערער כדי שישחררו את הכספים הללו.
הערבויות של 2.5 מיליון הן לא על הפסיקות מול עאבד ובוזגלו?
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

redrony כתב: 22 דצמבר 2021, 10:18
7even כתב: 22 דצמבר 2021, 05:09 אז זה יהיה ככה עכשיו עם הבקרה עם כל שחקן שנרצה להחתים?
ראית מה זה??? באסה שיש סוף סוף ארגון שמתיימר להיות רציני (לא שאני חושב שזה מה שיהיה בסוף, יסבנו אותם וימשיכו הלאה)
דווקא לא שאלתי את זה בקטע רע.
אם יש חובות לשלם והחובות האלו יערימו קשיים, אז וואלה מגיע לנו.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

יהלום14אדום כתב: 22 דצמבר 2021, 10:53
red in blood כתב: 22 דצמבר 2021, 01:50
רק הפועל כתב: 22 דצמבר 2021, 00:00 ולא כל כך הבנתי את העניין המשפטי.. לניסנובס אין ערבות לשלם בשביל שרפואה יעמוד על הקווים במשחקים? במקרה כזה אני רואה את טועמה מאייש את עמדת המאמן לפחות עוד כמה משחקים הבקרה התקציבית הציבה אולטימטום של ערבות בסדר גודל של 2.5 מיליון שקלים
חייבים להגיד שזו דרישה הזוייה, 2 וחצי מיליון שקל עבור חוזה של 20 אלף לחודש למשך שנה וחצי מקסימום, ואני מבין למה מערערים על זה.
וזה לא סותר את זה שההנהלה חייבת לספק לו את התנאים כדי להתחיל לאמן כבר עכשיו כמו שצריך, שזה אומר לשלם את הערבות כדי שיוכל להתחיל לעבוד, ואז לערער כדי שישחררו את הכספים הללו.
הערבויות של 2.5 מיליון הן לא על הפסיקות מול עאבד ובוזגלו?
הבקרה טוענת שזה באמת כדי שיוכלו לשלם גם להם במקרה הצורך, אבל זה לא אמור להיות קשור אחד לשני. אם יש חוב עומד שאנחנו לא משלמים, שיממשו את הערבויות הקיימות של הקבוצה. לא סביר שאם רוצים להחתים מאמן, צריך להעמיד ערבויות בכמה מיליונים, פי כמה מהחוזה מקסימום שלו.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אל תתנו לניסנובים דלק או רוח גבית מהשטויות שהם עושים
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לא סתם לאף אחד זה לא קורה חוץ מהפועל
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

לא יעמוד על הקווים בשבת, שבוע אחרי שחתם בקבוצה. איזה חלמאות אלוהים שישמור.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

כבר מעבר לחלמאות, יורקים לנו בפנים.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

שישלמו ואחר כך יקיימו את המשא ומתן לשחרור הסכום.. אי אפשר להמשיך ככה ובסוף גם לרפואה ימאס מהשטויות האלה
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

אם היינו לוקחים אנשים רנדומליים משער 13 ואומרים להם שהם יכולים לנהל את הפועל( בידיעה שיעשו הכל כדי להחריב אותה) אני ממש לא בטוח שהיו עושים עבודה יותר גרועה מצמד האפסים.טפי עליהם
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

בז'רנו כתב: 23 דצמבר 2021, 14:32 אם היינו לוקחים אנשים רנדומליים משער 13 ואומרים להם שהם יכולים לנהל את הפועל( בידיעה שיעשו הכל כדי להחריב אותה) אני ממש לא בטוח שהיו עושים עבודה יותר גרועה מצמד האפסים.טפי עליהם
הבעיה עם כל מי שניהל את הפועל בתקופה שאני אוהד אותה היא שזה לא רק יכולות. הדבר הכי חשוב שאנחנו לא בטוחים לגביו הוא האינטרס. וזה כולל את כולם!
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

redrony כתב: 23 דצמבר 2021, 14:58
בז'רנו כתב: 23 דצמבר 2021, 14:32 אם היינו לוקחים אנשים רנדומליים משער 13 ואומרים להם שהם יכולים לנהל את הפועל( בידיעה שיעשו הכל כדי להחריב אותה) אני ממש לא בטוח שהיו עושים עבודה יותר גרועה מצמד האפסים.טפי עליהם
הבעיה עם כל מי שניהל את הפועל בתקופה שאני אוהד אותה היא שזה לא רק יכולות. הדבר הכי חשוב שאנחנו לא בטוחים לגביו הוא האינטרס. וזה כולל את כולם!
דווקא האינטרס של הניסנובים ברור- לא להוציא כסף מהכיס.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

בז'רנו כתב: 23 דצמבר 2021, 15:01
אז למה לא להעמיד את הקבוצה למכירה?
איך יוציאו הכי פחות כסף? שימכרו, לא?
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

redrony כתב: 23 דצמבר 2021, 16:05

אל תשכח שכרגע הם במצב מצויין מבחינתם:
הם בעלים של קבוצה מאוד מסוקרת ועם הרבה אוהדים,יש מעט מאוד הוצאות מכיסם הפרטי.
זה כנראה שווה להם כי כמעט כל יום מדברים עליהם,תמונות בכל האתרים,ראיונות וכו וכו.
ברגע שימכרו,מי ישמע או ידבר עליהם?
בנוסף זו לא תהיה ממש מכירה מבחינתם- כי עם כל החובות,במידה ויבוא מישהו,מקסימום יקח את הקבוצה+ החובות ללא תשלום נוסף
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

בז'רנו כתב:
בז'רנו כתב: 23 דצמבר 2021, 15:01 דווקא האינטרס של הניסנובים ברור- לא להוציא כסף מהכיס.
זה כנראה שווה להם כי כמעט כל יום מדברים עליהם,תמונות בכל האתרים,ראיונות וכו וכו.
בנוסף זו לא תהיה ממש מכירה מבחינתם- כי עם כל החובות,במידה ויבוא מישהו,מקסימום יקח את הקבוצה+ החובות ללא תשלום נוסף
אבל הם מבקשים כסף תמורת הקבוצה
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

כפיר אדום כתב: 23 דצמבר 2021, 16:23
בז'רנו כתב:
אבל הם מבקשים כסף תמורת הקבוצה
ברור.הם מבקשים כסף כרגע כי הם לא באמת רוצים למכור.ברגע האמת,שכבר אי אפשר יהיה לדחות תשלומים וחובות(ובמידה ויהיה במקרה מישהו שיהיה מוכן לקחת את החובות) הם ימסרו בחינם תוך 30 שניות
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

בז'רנו כתב: 23 דצמבר 2021, 16:17
נו, אז יש אינטרס או אין? :)
בשנייה שהאינטרס הראשי הוא לא טובת הקבוצה אנחנו בבעיה במיוחד אם מדובר ב״אוהדים״.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

בז'רנו כתב: 23 דצמבר 2021, 16:17
אני לא חושב שזה עניין של סיקור.
אין לי ספק שהם אוהדי הקבוצה, אוהדים אותה, ובשבילם להיות בעלי הפועל זה להגשים חלום.
ובשם להמשיך להגשים את החלום הזה, הם מוכנים לפגוע בקבוצה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

מובילים 0-1. מוציא קשר מכניס חלוץ.
לא בטוח שלא הייתי מוציא את אייזן אבל אהבתי. ממש.

משדר שהוא בא לנצח גם במשחק חלש שלנו.
יהיה טוב הפועל!
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

קובי אוהב משחקים נגד מכבי פתח תקווה... (ראו ערך 6 0 ועוד משחק שבו הורדנו אותם ליגה ) מסתפק רק ב1 קטן במשחק הבא
555
קיבל.ה  623 לייקים

7even כתב: 25 דצמבר 2021, 22:00 מובילים 0-1. מוציא קשר מכניס חלוץ.
לא בטוח שלא הייתי מוציא את אייזן אבל אהבתי. ממש.

משדר שהוא בא לנצח גם במשחק חלש שלנו.
איזה קשר הוציא והכניס חלוץ? יואב תומר על עידן ורד?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לא הצלחתי להבין את התפקוד של אינבינדר היום.

התחיל בצד ימין של המעוין.
בהמשך עבר להיות סוג של חלוץ כדי שדוידה ירוץ על הקו עם המגן.
אחרי זה עבר להיות האחורי.
ואז עבר להיות בצד שמאל של המעוין.

נראה שהיתה מטרה 1 מבחינת המאמנים וזה שאינבינדר ישחק... ממש התעקשו על זה ועשו שמניות באויר כדי להסתיר אותו.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

יש איזוו שיטה חדשה שהרבה קבוצות רצות איתה בשנתיים האחרונות, גם באירופה וניר קלינגר אימץ, שבבעיטת חמש במקום שהשוער יעיף את הכדור לחצי של היריב, נעמדים 2 הבלמים בשפיצים של רחבת החמש, השוער משחרר פס לאחד מהם וכך הקבוצה מתחילה הנעת כדור ממש מתוך הרחבה קדימה.
אני מודה שאני לא מבין את ההיגיון של השיטה הזו, אבל בדבר אחד אני בטוח, היא לא התאימה להפועל תל אביב, כששטקוס מוסר פס לקולו או טראורה, כל אחד מהם מתחיל להסתבך עם הרגליים ולחפש את הקשרים האחוריים שלא תמיד באים לקבל, או שהם נגרים בעצמם (עיין ערך הופמייסטר), היריבה לוחצת אותנו גבוה ואנחנו מאבדים כדור אחרי כדור, שלא לדבר על זה שגם אי אפשר בכלל לצאת לנבדל ככה כי השחקנים האחוריים נמצאים ממש ליד השוער. בטח כשיש שוער עם משחק רגל סביר פלוס כמו שטקוס.
אז אחד הדברים שרפואה עשה כשהגיע זה לבטל את השטות הזו ולבקש משטקוס לבעוט בעיטות שוער רחוק וקדימה לעבד החלוצים כמו פעם, זה עובד נהדר ורק על זה היה שווה להחליף מאמן :)
הפוסט קיבל 4 לייקיםרדפוקסNivikכפיר אדוםkruvi
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

השיטה הזאת טובה כאשר אתה מסוגל להניע כדור. כי היא מרווחת את המגרש ומאפשרת לך הרבה יותר אפשרויות. כאשר אין לך יכולת להניע כדור היא חסרת טעם.

אבל מה שעוד לא הבנתי למה בכדור שוער כולם מתכנסים לאותם 20 מטר. יש פעמים שהמגן עומד לבד בצד על חצי מגרש טבמקום למסור לו ושהחלוץ / קיצוני יעשה תנועה לקבל ממנו כדור הוא פשוט רץ לאמצע יחד עם כולם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

משחק קודם ב4-1 דקה 91, צורח על השחקנים לעלות להתקפה.
במשחק אתמול מובילים 1-0, שני מורחקים, עדיין משחק עם 2 חלוצים במקום לעשות בונקר, מה שהוביל לסחיטת הפנדל.

כמה התגעגעתי לקובי :heart:
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
הפוסט קיבל 2 לייקיםכפיר אדוםdino
Money
קיבל.ה  564 לייקים

ברוך הבא להפועל באופן רשמי
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

רפואה בסיום: "הקבוצה שבאה לנצח - גם מנצחת".
אומר הכל.
הפוסט קיבל 7 לייקיםbenaimלירון האדוםKingAlpacaNivikיפתח16adom4Frenzy
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

אחלה גבר
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כמה טוב שבאת הביתה .
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

איפה הוא ואיפה קלינגר

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

החילופים שלו היום היו לא טובים.
כולל חילוף הזוי שמציב את טראורה הנגר כמגן ימני.
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

חילופים לא טובים?
הכניס את השחקן שבנה את המהלך של הגול הראשון (שאצל אף אחד פה לא נכנס חילוף חמישי), השחקן שסחט את הפאול לכדור החופשי, ואת כובש שער הניצחון.
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

רדפוקס כתב: 01 ינואר 2022, 17:52 החילופים שלו היום היו לא טובים.
אני חושב שהוא פחד שאזוגי יחטוף אדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

האדס כתב: 01 ינואר 2022, 17:54 חילופים לא טובים?
הכניס את השחקן שבנה את המהלך של הגול הראשון (שאצל אף אחד פה לא נכנס חילוף חמישי), השחקן שסחט את הפאול לכדור החופשי, ואת כובש שער הניצחון.
התחלת להיות דמגוג?
הוא הכניס את טראורה במקום אזוגי, זה פשוט חילוף רע כי טראורה חסר קשר לכדורגל ולא מסוגל להיות בלם אז בטח שלא מגן, יכל להכניס במקומו את מזרחי/ישראלוב.
הוא הכניס את הופמייסטר על דוידה, איך זה בדיוק חילוף טוב שאנחנו חייבים גול?
אם דוידה גמור אז תכניס את יואב תומר יחד עם שלומי אזולאי ולא במקומו ותוציא את איינבינדר/אליאס (שניהם היו נוראיים בכל אופן).

ניצחנו במזל.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

שחר כתב: 25 דצמבר 2021, 23:51 יש איזוו שיטה חדשה שהרבה קבוצות רצות איתה בשנתיים האחרונות, גם באירופה וניר קלינגר אימץ, שבבעיטת חמש במקום שהשוער יעיף את הכדור לחצי של היריב, נעמדים 2 הבלמים בשפיצים של רחבת החמש, השוער משחרר פס לאחד מהם וכך הקבוצה מתחילה הנעת כדור ממש מתוך הרחבה קדימה.
אני מודה שאני לא מבין את ההיגיון של השיטה הזו, אבל בדבר אחד אני בטוח, היא לא התאימה להפועל תל אביב, כששטקוס מוסר פס לקולו או טראורה, כל אחד מהם מתחיל להסתבך עם הרגליים ולחפש את הקשרים האחוריים שלא תמיד באים לקבל, או שהם נגרים בעצמם (עיין ערך הופמייסטר), היריבה לוחצת אותנו גבוה ואנחנו מאבדים כדור אחרי כדור, שלא לדבר על זה שגם אי אפשר בכלל לצאת לנבדל ככה כי השחקנים האחוריים נמצאים ממש ליד השוער. בטח כשיש שוער עם משחק רגל סביר פלוס כמו שטקוס.
אז אחד הדברים שרפואה עשה כשהגיע זה לבטל את השטות הזו ולבקש משטקוס לבעוט בעיטות שוער רחוק וקדימה לעבד החלוצים כמו פעם, זה עובד נהדר ורק על זה היה שווה להחליף מאמן :)
זו שיטה בעיקר שהגיעה מהכדורגל הספרדי לדעתי. אני חושב שפפ היה זה שהביא אותה. פשוט לשמור על הכדור אצלך, החזקת כדור כמטרה (כמובן שזה אמצעי בשביל לשלוט במשחק) וזה אכן מתאים לקבוצות שיודעות להניע כדור. זה דורש שכל הזמן יהיו לפחות 2 אופציות מסירה ותנועה בלי כדור כמו גם שחקנים טכניים שבסוף יודעים לשחק לעומק. קלינגר עשה את ב -16 של הפועל אבל שכח שגם צריך להמשיך קדימה.

זה כמובן בניגוד גמור לכדורגל מהאסכולה של יורגן קלופ שאמר פעם ״מי צריך 70% החזקת כדור״
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

רדפוקס כתב: 01 ינואר 2022, 17:52 החילופים שלו היום היו לא טובים.
לא יודע איזו ברירה היתה לו
הפוסט קיבל לייק אחדNivik
שליחת תגובה