קובי רפואה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

מה זה משנה מה הנורמה ואם מנהל מקצועי קובע את זהות עוזר המאמן או לא. אנחנו לא מועדון תקין.

ההנהלה כנראה לא רוצה את רפואה בקבוצה. אם לא זהות עוזר המאמן היו מוצאים מנוף לחץ אחר.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

זה משנה לצורך הדיון.
אני מעולם לא שמעתי על מנהל מקצועי שקובע מי יהיה עוזר המאמן.
וגם אם כן, אם למאמן שלך זה כל כך חשוב, רוב הסיכויים שאתה תתפשר על העמדה הזו שבסופו של דבר רמת ההשפעה שלה על המערכת שולית מאוד.
הניסנובים כרגיל מוצאים את הדרך הכי רעה לסיים חוזה עם האנשים שעובדים במועדון.
הפוסט קיבל 3 לייקיםרדפוקסDe Niroלירון האדום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 29 מאי 2022, 09:49 זה משנה לצורך הדיון.
אני מעולם לא שמעתי על מנהל מקצועי שקובע מי יהיה עוזר המאמן.
וגם אם כן, אם למאמן שלך זה כל כך חשוב, רוב הסיכויים שאתה תתפשר על העמדה הזו שבסופו של דבר רמת ההשפעה שלה על המערכת שולית מאוד.
הניסנובים כרגיל מוצאים את הדרך הכי רעה לסיים חוזה עם האנשים שעובדים במועדון.
ברור שאי אפשר להכריח מאמן לעבוד עם מישהו וזה חייב להיוץ בשיתוף פעולה. מקווה שבוקסה וקובי יגיעו להסכמה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לכן זה נראה לי כמו מנוף ראשון ללחוץ את קובי החוצה.
אח״כ בוקסה יגיד לו איזה מערך משחקים ואיזה שחקנים הוא מביא.
וקובי שהוא איש של אגו לא יעמוד בזה ויתפטר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםDe Niro
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

כמו בדיווחים הקודמים שקובי הכחיש את הקשר שלהם למציאות, גם הפעם הייתי שותה כוס מים קרים לפני שאני נכנס ללחץ מהכתוב באתרים
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

ברגע שרפואה הפסיד 2 דרבים, אחד מהם חמישיה ולא סיים במקום שמוביל לאירופה
זה היה דיי ברור שההנהלה תעשה הכל כדי לגרום לו לעזוב

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

לירון האדום כתב: 29 מאי 2022, 13:52 ברגע שרפואה הפסיד 2 דרבים, אחד מהם חמישיה ולא סיים במקום שמוביל לאירופה
זה היה דיי ברור שההנהלה תעשה הכל כדי לגרום לו לעזוב

אם הפרסומים נכונים (מאבק על זהות עוזר המאמן בין 3מועמדים) מדובר על קרקס מתאים להפועל תא ורחוק מלהיות מהלך מתוכנן כדי שרפואה יתפטר.
הבלאגן בהפועל תא שייך להתנהלות בעייתית לאורך כל הדרך. מינו את בוקסמבאום כמנהל קמצועי אבל תוקף המינוי נדחה למספר חודשים. פטרו את קלינגר והביא מאמן שבוקסה לא ממש רצה. רפואה לא מוכן לוותר על העוזר שמלווה אותו כל הזמן, הבעלים רוצים את טועמה כי אין להם תקציב לעוד מנהל והמנהל המקצועי רוצה מועמד אחר מטעמו. בקיצור : מונטי פייתון.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

שמעתי את הפודקסט עם זיו אריה.
הליצן התקשורתי הזה אשכרה יושב עם שחקנים על טקטיטות, איך יוצאים להתקפות, איך עומדים בהגנה.
עובד על פיתוח שחקנים שלו (צעירים ומנוסים).

אצלנו? עד שלא שאלו את רפואה אין משחק עם 15 קרנות נגמר בלי כלום הוא לא חשב שכדאי להתאמן על זה בכלל.

ואז אומרים אין אלטרנטיבות בחוץ. מעדיף מאה ליצנים (שמסתבר מאוד מבינים מקצועי וטקטי) מאשר זועם על קווים שלא מבין שהוא מאמן.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

Chegi כתב: 03 יוני 2022, 00:11 שמעתי את הפודקסט עם זיו אריה.
הליצן התקשורתי הזה אשכרה יושב עם שחקנים על טקטיטות, איך יוצאים להתקפות, איך עומדים בהגנה.

אצלנו? עד שלא שאלו את רפואה אין משחק עם 15 קרנות נגמר בלי כלום הוא לא חשב שכדאי להתאמן על זה בכלל.

ואז אומרים אין אלטרנטיבות בחוץ. מעדיף מאה ליצנים (שמסתבר מאוד מבינים מקצועי וטקטי) מאשר זועם על קווים שלא מבין שהוא מאמן.
אז עכשיו כל מאמן שיישב בפודקסט ויגיד שהוא יושב עם שחקנים ומראה להם איך יוצאים להתקפה ואיך עומדים בהגנה אתה תאמין לו? או שעקבת השנה אחרי הפועל ירושלים וראית באמת קבוצה מאומנת?
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםNivik
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אודיכהן כתב:

אז עכשיו כל מאמן שיישב בפודקסט ויגיד שהוא יושב עם שחקנים ומראה להם איך יוצאים להתקפה ואיך עומדים בהגנה אתה תאמין לו? או שעקבת השנה אחרי הפועל ירושלים וראית באמת קבוצה מאומנת?
ראיתי קבוצה עם סגל חלש בטירוף שעמדה מול 3 הראשונות מצוין ושאם השופטים לא היו רוצחים אותה והשוער שלה לא היה לוקח ספידים היו נשארים בליגה מזמן.

בפודקאסט הוא לא אמר אני עובד איתם הוא ממש נכנס לפרטים ונתונים.
מעל שעה דיון מקצועי אינטיליגנטי שלא תשמע מרפואה ("לפעמים לא להתאמן הרבה לפני משחק יכול להביא תוצאות טובות") שלא מבין שתפקיד של מאמן זה לאמן.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

Chegi כתב: 03 יוני 2022, 00:23
אודיכהן כתב:

ראיתי קבוצה עם סגל חלש בטירוף שעמדה מול 3 הראשונות מצוין ושאם השופטים לא היו רוצחים אותה והשוער שלה לא היה לוקח ספידים היו נשארים בליגה מזמן.

מעל שעה דיון מקצועי אינטיליגנטי שלא תשמע מרפואה ("לפעמים לא להתאמן הרבה לפני משחק יכול להביא תוצאות טובות") שלא מבין שתפקיד של מאמן זה לאמן.
לא שופטים מאמן לפי מספר משחקים, אגב אני לא שופט אותו בכלל.
אני בטוח שלא ראית את הפועל ירושלים באותה כמות משחקים כמו אוהדי הפועל ירושלים, אז עכשיו כנס לקבוצות האוהדים שלהם במדיה ותקרא מה הם אומרים עליו.
זה שרפואה הוא לא אחד שמרבה להתראיין ולא רץ לפודקסט כדי לדבר על עצמו זה לא אומר שהוא לא עושה את הדברים שזיו דיבר עליהם, וזה שזיו אריה אמר את מה שאמר הוא לא בהכרח לא שיקר
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אודיכהן כתב:
Chegi כתב: 03 יוני 2022, 00:23
אודיכהן כתב: אז עכשיו כל מאמן שיישב בפודקסט ויגיד שהוא יושב עם שחקנים ומראה להם איך יוצאים להתקפה ואיך עומדים בהגנה אתה תאמין לו? או שעקבת השנה אחרי הפועל ירושלים וראית באמת קבוצה מאומנת?

אני בטוח שלא ראית את הפועל ירושלים באותה כמות משחקים כמו אוהדי הפועל ירושלים, אז עכשיו כנס לקבוצות האוהדים שלהם במדיה ותקרא מה הם אומרים עליו.
זה שרפואה הוא לא אחד שמרבה להתראיין ולא רץ לפודקסט כדי לדבר על עצמו זה לא אומר שהוא לא עושה את הדברים שזיו דיבר עליהם, וזה שזיו אריה אמר את מה שאמר הוא לא בהכרח לא שיקר
אני מכיר כמה אוהדי קטמון והם מתים עליו, מי שלא אוהב אותו זה אוהדי הפועל ירושלים (המקורית לפני האיחוד).

אני לא אומר שהוא מאמן טוב, אבל הוא בטוח יותר מאמן מרפואה.
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

Chegi כתב: 03 יוני 2022, 01:20
אודיכהן כתב:
Chegi כתב: 03 יוני 2022, 00:23 ראיתי קבוצה עם סגל חלש בטירוף שעמדה מול 3 הראשונות מצוין ושאם השופטים לא היו רוצחים אותה והשוער שלה לא היה לוקח ספידים היו נשארים בליגה מזמן.

אני מכיר כמה אוהדי קטמון והם מתים עליו, מי שלא אוהב אותו זה אוהדי הפועל ירושלים (המקורית לפני האיחוד).

אז קבעת שזיו אריה יותר טוב מקובי רפואה על סמך ראיון ועל סמך כמה אוהדים (אני מבין שעברת אוהד אוהד ובדקת מי קטמון ומי הפועל) ושלושה משחקים נגד שלושת העשירות, כל זאת בזמו שזיו אריה אימן מועדון קטן וקובי רפואה אימן והתמודד במועדון גדול עם קהל גדול על הראש ולחצים שזיו אריה לא חווה ולא התמודד איתם עד היום בקריירה שלו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםkruvi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אודיכהן כתב:
Chegi כתב: 03 יוני 2022, 01:20
אודיכהן כתב: לא שופטים מאמן לפי מספר משחקים, אגב אני לא שופט אותו בכלל.

אז קבעת שזיו אריה יותר טוב מקובי רפואה על סמך ראיון ועל סמך כמה אוהדים (אני מבין שעברת אוהד אוהד ובדקת מי קטמון ומי הפועל) ושלושה משחקים נגד שלושת העשירות, כל זאת בזמו שזיו אריה אימן מועדון קטן וקובי רפואה אימן והתמודד במועדון גדול עם קהל גדול על הראש ולחצים שזיו אריה לא חווה ולא התמודד איתם עד היום בקריירה שלו.
אני אומר שוב אריה לא מאמן טוב.
אבל הוא פי 200 יותר מאמן מקובי.
ההיסטריה וההתפרקות של קובי ב5-0 הייתה נטו עליו. הוא עשה כל טעות אפשרית.
במשחקים מול חיפה? אותו דבר.
בדרבי האחרון? גם.

מאמן שלא מסוגל להופיע למשחקים גדולים הוא לא מאמן.
אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

Chegi כתב: 03 יוני 2022, 14:52
אודיכהן כתב:
Chegi כתב: 03 יוני 2022, 01:20 אני מכיר כמה אוהדי קטמון והם מתים עליו, מי שלא אוהב אותו זה אוהדי הפועל ירושלים (המקורית לפני האיחוד).

בדרבי האחרון? גם.

כל מאמן בארץ ובעולם יש לו משחקים שבהם התפרק עם הקבוצה שלו, לכן לא שופטים מאמנים לפי מספר משחקים אלא לאורך זמן ולפי עמידה ביעדים.
גם קובי רפואה וגם זיו אריה עמדו ביעדים שהוצבו להם.
אי אפשר לדעת מי מאמן יותר טוב כל עוד זיו אריה לא אימן מועדון בסדר גודל שקובי רפואה אימן.
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

ראיתי את הפועל ירושלים נגדינו. קבוצת ליגה לאומית, שומדבר מרשים או מעבר למה שאתה מצפה מקבוצה כזו. קצת משיכות זמן, קצת לזרוק כדור לחלוצים ולקוות שיהיה טוב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

לפי עמוד הפייסבוק hta:

טירוף בסאגת עוזר המאמן!

נמרוד קוסטיקה שנמצא בחופשה בתאילנד, עודכן כי לא ימשיך בתפקיד

כזכור, עומר בוקסנבוים החליט כי עומר דמארי יהיה עוזר המאמן.

כעת נצטרך לראות כיצד יגיב קובי רפואה...

oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

אני בכלל לא אתפלא אם הסיבה שדרפיץ דחה את סכנין היום היא כי מראים לרפואה את הדרך החוצה (שוב).
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

oleg neduda כתב: 06 יוני 2022, 18:48 אני בכלל לא אתפלא אם הסיבה שדרפיץ דחה את סכנין היום היא כי מראים לרפואה את הדרך החוצה (שוב).
מה זה משנה, עם מי יהיה לו לשחק גם אם הוא יחתום...נסיים מקום 7 או 8 במקרה הטוב. אבל הי העיקר שיש בעלים שלקחו אותנו אחרי הפירוק
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

Chegi כתב: 03 יוני 2022, 14:52
אודיכהן כתב:
Chegi כתב: 03 יוני 2022, 01:20 אני מכיר כמה אוהדי קטמון והם מתים עליו, מי שלא אוהב אותו זה אוהדי הפועל ירושלים (המקורית לפני האיחוד).

בדרבי האחרון? גם.

מאמן שמשפיל שחקן שלו שטעה וגרם לשוויון ואחראי להפסד טכני בדרבי. על שני אלו גם את קשטן ושוויצר היו צולבים פה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

oleg neduda כתב:אני בכלל לא אתפלא אם הסיבה שדרפיץ דחה את סכנין היום היא כי מראים לרפואה את הדרך החוצה (שוב).
מחליף אותם בכיף.
דראפיץ להפועל ורפואה לסכנין

סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

דראפיץ׳ שמאפיץ׳, עד שלא יבנו פה סגל נורמלי גם פפ לא יעזור לנו.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

בינתיים סכנין הודיעה שסילבס ימשיך לעונה נוספת

אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

כנראה שמצאו דרך לגרום לו ללכת בלי לשלם לו
רוצו לעשות מנויים
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

כן כן נפגשו עם אבוחצירה לגבי שחקנים ישראלים או זרים, רק שהוא לא מייצג כאלה.
תראו מופתעים שדראפיץ' ימונה למאמן בקרוב וקובי יפנה למוסד לבוררות כדי לקבל את הכסף שמגיע לו.

ולא שיש לי בעיה מקצועית עם העניין.
אבל מועדון שכל הזמן בוכה שאין לו יכולת להחתים שחקנים ובוכה על חרם מנויים שאוהדים מארגנים עושה מהלך כל כך רע כלכלית?
כנראה שהאגו והקפריזות של האחים ניסנוב או שלוחיהם (בוקסנבוים) חושבים יותר מהכל וזאת עוד סיבה למה חרם מנויים עכשיו והכי חזק שאפשר.
הפוסט קיבל לייק אחדNivik
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

לא צריך לקשור בין שני הדברים
החרם הוא על כך שמנהלים אותנו תפרנים שלא ראויים להחזיק במועדון גדול ולא רוצים לשחרר
להעיף את רפואה זה המהלך המתבקש, ודראפיץ' הוא מועמד מצויין (מימר ייאלץ להמתין בסבלנות ;) )
גם אם הם בדרך החוצה, עליהם לנהל את המועדון על הצד הטוב ביותר בזמן שנותר להם
מה גם שאני מעדיף לסבול קצת פחות מרמת הכדורגל במשחקי החוץ שאני כמובן מתכוון להתייצב לכל אחד ואחד מהם, לדחוף את הקבוצה ולמחות נגד ההנהלה
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

D red imperia כתב: 06 יוני 2022, 20:34 לא צריך לקשור בין שני הדברים
החרם הוא על כך שמנהלים אותנו תפרנים שלא ראויים להחזיק במועדון גדול
להעיף את רפואה זה המהלך המתבקש, ודראפיץ' הוא מועמד מצויין (מימר ייאלץ להמתין בסבלנות ;) )
מה גם שאני מעדיף לסבול קצת פחות מרמת הכדורגל במשחקי החוץ שאני כמובן מתכוון להתייצב לכל אחד ואחד מהם, לדחוף את הקבוצה ולמחות נגד ההנהלה
קראת בכלל מה שכתבתי או שישר שלפת באוטומט?
הפוסט קיבל לייק אחדNivik
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

נראה לי שאתה זה שאתה מבקר אותם על אוטומט. גם שעון מקולקל צודק פעמיים ביממה.
שער 5 זה הלב
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

החרם הוא על כך שמנהלים אותנו תפרנים שלא ראויים להחזיק במועדון גדול ולא רוצים לשחרר
מה עם אמאדור, יוחתם לדעתך?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

הבנתי. אז החלפת רפואה זה הפיתרון.
OMG
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 יוני 2022, 20:53
מה עם אמאדור, יוחתם לדעתך?
תשאל בפורום של מכב* שאתה כותב בו כבר שנים
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

עכשיו לוציפר דורש בטוויטר שרפואה יתפטר כי לא מאפשרים לו להביא את קוסטיקה ללא שכר. נראה שהניסנובים מתחילים מתקפה על רפואה כדי שיתפטר.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

Nivik כתב: 06 יוני 2022, 22:04 עכשיו לוציפר דורש בטוויטר שרפואה יתפטר כי לא מאפשרים לו להביא את קוסטיקה ללא שכר. נראה שהניסנובים מתחילים מתקפה על רפואה כדי שיתפטר.
שופר ארור של הניסנובים. עושה שם רע למושג עיתונאי.
הפוסט קיבל לייק אחדNivik
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

אני סבור שדראפיץ עדיף על רפואה . אבל במצב העניינים בהפועל תא לא באמת משנה. תקציב שחקנים כנראה כמו בעונה החולפת (או נמוך יותר) הנהלה שלא מפסיקה להגיד שאין לה יכולת כלכלית להחזיק את הקבוצה ושאין רוכשים בפתח, אוהדים שהתרגלו להתערב בניהול השוטף (הפעם חרם אם אין רוכש) , בוררויות שיכבידו עוד יותר על הכיס של המועדון. בקיצור : מעולם לא היינו יותר קרובים מפתח תקווה, מהפועל פתח תקווה.
עוסקים עכשיו במלחמת עולם על זהות עזור מאמן, מתעניינים בחלוץ של באר שבע (שחקן חופשי שכנראה לא התאושש מסדרת פציעות), שלחו בלון יחצ"נות על דוניו (האמת מתאים לשיטת רפאוה לעיף כדורים לרחבה בתקווה שמישהו יצליח לנגוח) ומחפשים קונים לשחקני בית שיממנו את התקציב.
מעניין מה חושב רפואה לגבי הסיכוי להשלים את העונה הבאה כמאמן שלנו.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

דווקא בסגל החלש שיהיה להפועל בשנה הבאה, שיורכב רובו ככולו מנוער וזרים (לכדורגל) - זהות המאמן חשובה כפליים. כדי להישאר בליגה אנחנו נצטרך מאמן טוב מאד, כלומר לא את "קובי".
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אם רפואה לא היה אוהב כל כך את המועדון הוא היה מתפטר מזמן.
מדובר בהנהלה שלא ראויה למאמן כזה.
ולמה שלסלובו יתייחסו אחרת? הם לא.

סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  93 לייקים

סיפתח מסריח לבוקסנבוים.
ממתי קובעים למאמן מי יהיה העוזר שלו?
שקוף שמנסים לגרום לו להתפטר כדי לא לשלם פיצויים.. מהלך ניסנוב קלאסי ובוקסנבוים ממשיך את דרכם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםNivikRed Wolf
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

Daniel כתב: 06 יוני 2022, 22:52 סיפתח מסריח לבוקסנבוים.
ממתי קובעים למאמן מי יהיה העוזר שלו?
שקוף שמנסים לגרום לו להתפטר כדי לא לשלם פיצויים.. מהלך ניסנוב קלאסי ובוקסנבוים ממשיך את דרכם.
כרגע עושה רושם שהוא בדיוק הבובה שהם אוהבים
יאללה הביתה!!!
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

בוקסה הוא עובד מערכת וכמו כל עובד מערכת שמקבל קידום הוא יעשה מה שיגידו לו ולא ילך נגד הנרטיב של הנוכלים.

מי שחשב שנקבל כאן משהו מקצועי הוא מדומיין.

מה שעושים כרגע לרפואה יעשו גם לשחקנים וכמובן שזה יסתובב גם לבוקסה לפרצוף יום אחד.

הם חייבים ללכת מפה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסNivik
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הכל התחיל משטקוס והרעיון המופרך לוותר עליו. שם הבנתי.
עדיין מקווה שהוא ישנה את דעתו.
זה נראה לא טוב בכלל.

שליחת תגובה