קובי רפואה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

העניין הוא שדברים כאלה זה תהליך שלוקח זמן ולא מהרגע להרגע
וברגע שייכנסו עניינים של אגו וחוסר הסכמה, כל העניין יתפוצץ
תסלחו לי שאני חסר אמונה אחרי ברקוביץ׳ מנדיונדו ושאר הליצנים
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

Xavi כתב: 20 דצמבר 2021, 15:16 העניין הוא שדברים כאלה זה תהליך שלוקח זמן ולא מהרגע להרגע
וברגע שייכנסו עניינים של אגו וחוסר הסכמה, כל העניין יתפוצץ
תסלחו לי שאני חסר אמונה אחרי ברקוביץ׳ מנדיונדו ושאר הליצנים
בדיוק.
הרי לתהליכים כאלה בבוגרים יש הרבה עליות ומורדות עד שמגיעים ליעד. זה דורש:
סבלנות - מה שאין לניסנוב.
התמודדות עם לחץ - יהיו משברים זה בטוח, הקהל ייכעס, צריך אורח רוח - מה שאין לניסנוב.
יכולת להאציל סמכויות ולקבל החלטות שונות משלך - מה שאין לניסנוב.

תמיד חוזרים לזה שהבעיה בהפועל היא לא מאמן/מנהל מקצועי כזה או אחר. בתכלס, הבעיה היא בבעלים.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

מה שאני אהבתי זה רבע משפט שהוא אמר ששאלו אותו איך הפועל תיראה בעונה הבאה. הוא אמר משהו בסגנון: ״זה עוד מוקדם מדי להגיד. אני לא יכול להגיד שהקבוצה תשחק לחץ גבוה שזה ב DNA שלי כי אני לא יודע עדיין מי יהיו השחקנים וכו, וכו״ וזה משמח אותי מאוד כי זה רק ממחיש לי שהוא גם ייקבע את סגנון המשחק של הקבוצה כמו שצריך להיות שיש לך ניהול מקצועי נכון.
סה״כ, אני מקווה שהוא לא איזה מגלומן ואיש של קונטרול פריק שלא מסתכל ימינה ושמאלה כי חוץ מזה הוא נשמע איש מקצוע יסודי ועמוק שמבין את המקום של המועדון היום ולאיפה הוא צריך להגיע
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

redrony כתב: 20 דצמבר 2021, 17:44 מה שאני אהבתי זה רבע משפט שהוא אמר ששאלו אותו איך הפועל תיראה בעונה הבאה. הוא אמר משהו בסגנון: ״זה עוד מוקדם מדי להגיד. אני לא יכול להגיד שהקבוצה תשחק לחץ גבוה שזה ב DNA שלי כי אני לא יודע עדיין מי יהיו השחקנים וכו, וכו״ וזה משמח אותי מאוד כי זה רק ממחיש לי שהוא גם ייקבע את סגנון המשחק של הקבוצה כמו שצריך להיות שיש לך ניהול מקצועי נכון.
סה״כ, אני מקווה שהוא לא איזה מגלומן ואיש של קונטרול פריק שלא מסתכל ימינה ושמאלה כי חוץ מזה הוא נשמע איש מקצוע יסודי ועמוק שמבין את המקום של המועדון היום ולאיפה הוא צריך להגיע
אין שום מצב שרפואה נשאר פה מעבר לעונה הנוכחית אם ככה. אין מצב שמישהו יגיד לרפואה איך לשחק ואיזה שחקנים להרכיב.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

רדפוקס כתב: 20 דצמבר 2021, 18:59
redrony כתב: 20 דצמבר 2021, 17:44 מה שאני אהבתי זה רבע משפט שהוא אמר ששאלו אותו איך הפועל תיראה בעונה הבאה. הוא אמר משהו בסגנון: ״זה עוד מוקדם מדי להגיד. אני לא יכול להגיד שהקבוצה תשחק לחץ גבוה שזה ב DNA שלי כי אני לא יודע עדיין מי יהיו השחקנים וכו, וכו״ וזה משמח אותי מאוד כי זה רק ממחיש לי שהוא גם ייקבע את סגנון המשחק של הקבוצה כמו שצריך להיות שיש לך ניהול מקצועי נכון.
אין שום מצב שרפואה נשאר פה מעבר לעונה הנוכחית אם ככה. אין מצב שמישהו יגיד לרפואה איך לשחק ואיזה שחקנים להרכיב.
מסכים, נראה שבוקסה מאוד דומיננטי ופחות רפואה מטריאל. מהמר שנראה את זנדברג/אוזן על הקווים שנה הבאה
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 20 דצמבר 2021, 19:34
מסכים, נראה שבוקסה מאוד דומיננטי ופחות רפואה מטריאל. מהמר שנראה את זנדברג/אוזן על הקווים שנה הבאה
לא ראיתי אף פעם שהפורמט הצליח לאורך זמן, שאיזה מנהל מקצועי קובע הכל ועומד מאמן ״בובה״ על הקווים.
אפשר לעבוד בשיתוף פעולה (סגנון משחק, התייעצות בחלון העברות וקשר שוטף) אבל שעדיין המאמן בעל עמוד שדרה, אוטוריטה והוא מנהל את האימונים והמשחקים באופן מוחלט. מקווה שבוקסנבוים מבין את זה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אם המנהל החדש באמת מבין כדורגל וחושב שאנחנו אימפריה הוא לא צפוי למנות מאמן צעיר , כי זה כשלון ודאי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

Red Ghost כתב: 20 דצמבר 2021, 19:45
לא ראיתי אף פעם שהפורמט הצליח לאורך זמן, שאיזה מנהל מקצועי קובע הכל ועומד מאמן ״בובה״ על הקווים.
אפשר לעבוד בשיתוף פעולה (סגנון משחק, התייעצות בחלון העברות וקשר שוטף) אבל שעדיין המאמן בעל עמוד שדרה, אוטוריטה והוא מנהל את האימונים והמשחקים באופן מוחלט. מקווה שבוקסנבוים מבין את זה.
מסכים לגמרי, לא אהבתי את ההתבטאויות של בוקסה, אולי בנוער זה תופס.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

לא דיברתי על איזה שחקנים להרכיב ואפילו לא על איך לשחק. יש עניין של סגנון משחק שמוכתב ע״י המנהלים הקצועיים, זה בכל אירופה ככה :)
וכן, אני יודע שאנחנו לא אירופה וזה מביא אותי לשאלה מאיפה אתה בטוח שהוא לא ממשיך מעבר לעונה הזו? אני הייתי מחכה קצת עם אמירות גורפות
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

Red Ghost כתב: 20 דצמבר 2021, 19:45
אין לי ספק שהוא מבין את זה. זה ברור שהוא לא אמור לקבוע הרכבים או אפילו להחליט על מערכים. סגנון משחק כן ואסטרטגיה לגבי רכש.
הפוסט קיבל לייק אחדamos
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

תענוג לשמוע אותו בניגוד לקלינגר הגונב דעת.
כל היום התקשורת מנסה לעשות אש בינו לבין בוקסה אני מאמין שהם יסתדרו יפה ביחד.
בהצלחה קובי.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הלכתם רחוק עם יחסי בוקסה - רפואה
לא רואה שום סיבה לבעיות, רפואה ילך הביתה רק אם לא יספק את הסחורה
סגנון משחק זה נחמד אבל מפה ועד באמת ליישם אחד בהפועל יש שנות אור, בטח עם הרכבי הטלאים שיש לנו ממחסני עודפים ב״ש ויתר הבינוניים
בואו נתחיל מלייצב את הספינה
long live the zapta
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

רפואה גם אוהב לשחק לחץ גבוה,תראו את המשחקים שלנו בקדנציה הראשונה שלו ותראו.
יכול להיות שילוב מעולה של שנייהם.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
redead
קיבל.ה  410 לייקים

אדום בבית כתב: 21 דצמבר 2021, 06:46 רפואה גם אוהב לשחק לחץ גבוה,תראו את המשחקים שלנו בקדנציה הראשונה שלו ותראו.
יכול להיות שילוב מעולה של שנייהם.
כן, הוא גם אוהב להבקיע חמישיות כל שבוע.
יש מאמן שלא היה רוצה שהקבוצה שלו תלחץ את היריב, תחטוף ותבקיע כמה שיותר שערים ?
מי אמור ללחוץ בדיוק אצלנו ? שני השלומי אזולאי ביחד לא מסוגלים לרוץ יותר מ5 מטר.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אגב, זה מה שאמר בוקסנבוים
לשאלה איזה סגנון הוא רוצה לשחק
אמר שהוא היה רוצה לשחק לחץ גבוה, אבל הוא צריך קודם לראות איזה שחקנים יהיו לו בעונה הבאה ולפי זה להתאים סגנון
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

De Niro כתב: 20 דצמבר 2021, 19:45 אם המנהל החדש באמת מבין כדורגל וחושב שאנחנו אימפריה הוא לא צפוי למנות מאמן צעיר , כי זה כשלון ודאי.

ודאי????
מוכן לחלוק את התזה עם כולם? אבל מנומק, לא בהסתמך על ההיסטוריה כפי שאתה רואה דרך הפריזמה שלך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

redrony כתב:
De Niro כתב: 20 דצמבר 2021, 19:45 אם המנהל החדש באמת מבין כדורגל וחושב שאנחנו אימפריה הוא לא צפוי למנות מאמן צעיר , כי זה כשלון ודאי.

ודאי????
מוכן לחלוק את התזה עם כולם? אבל מנומק, לא בהסתמך על ההיסטוריה כפי שאתה רואה דרך הפריזמה שלך
ההיסטוריה המוכחת של מועדון הכדורגל של הפועל תל אביב.לא חסרות דוגמאות.

redrony
קיבל.ה  622 לייקים

De Niro כתב: 21 דצמבר 2021, 15:00
redrony כתב:

ודאי????

ביקשתי מנומק, לא וודו, לתת לך דוגמאות של ותיקים מעוטרים שנכשלו?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

redrony כתב:
redrony כתב: ודאי????

אני לא אכנס לנימוקים , כי יש דעות לכאן ולכאן.
אבל העובדה היא שאף מאמן צעיר וחסר ניסיון לא הצליח בהפועל.לי זה מספיק.

redrony
קיבל.ה  622 לייקים

De Niro כתב: 21 דצמבר 2021, 15:05
redrony כתב:

אתה רוצה לתת את רשימת המאמנים האלה? היה מאמן צעיר שלא הצליח בהפועל והצליח במקום אחר? נו בחייאת, כמה עוד אפשר לשמוע את הדברים האלה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

redrony כתב:
De Niro כתב: 21 דצמבר 2021, 15:05
redrony כתב: ביקשתי מנומק, לא וודו, לתת לך דוגמאות של ותיקים מעוטרים שנכשלו?

אתה רוצה לתת את רשימת המאמנים האלה? היה מאמן צעיר שלא הצליח בהפועל והצליח במקום אחר? נו בחייאת, כמה עוד אפשר לשמוע את הדברים האלה
המאמן הצעיר יחסית האחרון , שמינו לפני כשלוש עונות לפני קלינגר פוטר במחזור ה-9.הוא הצליח מאד במקום אחר.
מאמן חסר ניסיון היה בתקופת רמון הוא פוטר גם אחרי תקופה קצרה.
מאמן חסר ניסיון היה בשנות התשעים ולא הצליח.
למה לא ללמוד מטעויות העבר? קשה לי להבין את זה.

redrony
קיבל.ה  622 לייקים

De Niro כתב: 21 דצמבר 2021, 15:47
redrony כתב:
De Niro כתב: 21 דצמבר 2021, 15:05 אני לא אכנס לנימוקים , כי יש דעות לכאן ולכאן.

המאמן הצעיר יחסית האחרון , שמינו לפני כשלוש עונות לפני קלינגר פוטר במחזור ה-9.הוא הצליח מאד במקום אחר.

ושוב אשאל הם לא הצליחו כי הם היו צעירים או לא טובים?
משה סיני היה מאמן טוב מתישהו? ניסן מאמן כדורגל טוב בעיניך? אסי דומב?
טעויות העבר הם למנות אנשי מקצוע חלשים, לא אנשי מקצןע צעירים
לתת לך את רשימת המאמנים הוותיקים שכשלו בהפועל?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

redrony כתב:
De Niro כתב: 21 דצמבר 2021, 15:47
redrony כתב: אתה רוצה לתת את רשימת המאמנים האלה? היה מאמן צעיר שלא הצליח בהפועל והצליח במקום אחר? נו בחייאת, כמה עוד אפשר לשמוע את הדברים האלה

ושוב אשאל הם לא הצליחו כי הם היו צעירים או לא טובים?
משה סיני היה מאמן טוב מתישהו? ניסן מאמן כדורגל טוב בעיניך? אסי דומב?
טעויות העבר הם למנות אנשי מקצוע חלשים, לא אנשי מקצןע צעירים
לתת לך את רשימת המאמנים הוותיקים שכשלו בהפועל?
לדעתי האישית (וזו רק דעה) , הם לא הצליחו , כי הם לא הגיעו בשלים לתפקיד , וחלקם גם לא היו מספיק טובים , לפחות בנקודת הזמן שהם לקחו את התפקיד.
אני יודע על מאמנים צעירים במועדון גדולים מהעבר שמודים שהם טעו , כשהם לקחו על עצמם את התפקיד בשלב כל כך מוקדם אחרי הפרישה או ללא מספיק ניסיון במועדון קודם.
יתרה מכך , גם אם יש ניסיון במועדון קודם זה לא אומר שאותו מאמן בהכרח מתאים לאמן במועדון גדול.
גם מאמנים ותיקים נכשלים , אבל הסיכוי שלהם
להצליח בהפועל אחרי שהם מגיעים עם ניסיון רב מהעבר כולל במועדונים גדולים הוא יותר גדול , לדעתי.
המאמן הנוכחי? יש מעטים מאד כמוהו.
הוא באמת מאמן מוכשר בכל האספקטים כולל משמעת ואסרטיביות מול שחקנים.

redrony
קיבל.ה  622 לייקים

מאמן צעיר טוב יכול להצליח, אם הוא טוב. ברור שנסיון עוזר ותורם ומאמן יש לו מקומות לגדול וטוב שכך. שתיתן לי את המאמן הראשון הטוב!! שנכשל בהפועל כי הוא היה צעיר ולא בשל לתפקיד אז נדבר
רב המאמנים הישראלים חלשים. אם יש מאמן שהוא יוצא דופן, מבין את המשחק ואיך לאמן קבוצה שיבוא. זה מעולם לא נוסה ולכן גם מעולם לא נכשל
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

איזה כיף לשחק כדורגל פתוח.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אף קבוצה של קלינגר לא עולה למחצית שנייה כזאת ככה.
הפוסט קיבל לייק אחדMario
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

Money כתב: 21 דצמבר 2021, 21:42 אף קבוצה של קלינגר לא עולה למחצית שנייה כזאת ככה.
אף קבוצה של קלינגר לא ממשיכה לתקוף אחרי יתרון
הפוסט קיבל 2 לייקיםMariodino
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

סוף סוף מאמן שרוצה לנצח. לך כוסאומו קלינגר.
הפוסט קיבל 4 לייקיםרדפוקסshaharotאדוםכרובית
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

:heart: :heart: :heart:
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אם קלינגר היום על הקווים אנחנו מפסידים פה 4-1 ושומעים בסוף המשחק "אהמ פצועים.. חסרים שחקנים, אבל אני יודע מה צריך לעשות... להחזיר את השחקנים הפצועים.. ואני לויאלי למועדון"
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 5 לייקיםshaharotMarioההוא שאמרו לוכפיר אדוםdino
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

רק הוא הגיע ועברנו מ-7 משחקים ללא נצחון ל-3 משחקים ללא הפסד.
קוסם
הפוסט קיבל 2 לייקיםכפיר אדוםShacham
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

Chegi כתב: 21 דצמבר 2021, 21:47 אם קלינגר היום על הקווים אנחנו מפסידים פה 4-1 ושומעים בסוף המשחק "אהמ פצועים.. חסרים שחקנים, אבל אני יודע מה צריך לעשות... להחזיר את השחקנים הפצועים.. ואני לויאלי למועדון"
ממש !!!!
סוף סוף היה אפשר לראות שגם שהקבוצה לא שיחקה טוב והיה 1-1 הוא המשיך לדחוף את הקבוצה קדימה ולא ירד לבונקר,
אחלה קובי וגם כל הכבוד לסלים על העבודה. :hapoel: :rose:
הפוסט קיבל 2 לייקיםכפיר אדום7even
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

תודה לאל שנפטרנו מהגונב דעת הזה!
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

אחלה קובי שבעולם.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לא יודע אם זה הוא אבל הקבוצה עשתה היום לחץ שלא ראיתי בכל התקופה של קלינגר
בכל רגע במשחק זה היה נראה שאנחנו רוצים הרבה יותר מהם, זה היה ככ חסר לנו
long live the zapta
הפוסט קיבל 4 לייקיםכפיר אדוםNivik7evenאדום ותיק
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ברור שכדורגל כמו שראינו תחת קלינגר זה קו אדום מבחינתו אפילו אחרי הניצחון אמר שהוא רוצה לראות כדורגל הרבה יותר אטרקטיבי קלינגר בחיים לא היה אומר משהו כזה
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ולא כל כך הבנתי את העניין המשפטי.. לניסנובס אין ערבות לשלם בשביל שרפואה יעמוד על הקווים במשחקים? במקרה כזה אני רואה את טועמה מאייש את עמדת המאמן לפחות עוד כמה משחקים הבקרה התקציבית הציבה אולטימטום של ערבות בסדר גודל של 2.5 מיליון שקלים
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אני מודה שאני ממש נהנה לראות את קובי צועק על השחקנים, בעיקר אחרי שמובילים
עושה לי טוב

וכמו שכבר נאמר כאן- בלי תירוצים, בלי בלבולי ראש, היו פצועים, יצאו שחקנים תוך כדי המחצית הראשונה מפגיעות, השחקנים לא פגעו, אבל עניין לו תתחת, לא התבכיין, לא התקרבן, לא ירד לבונקר ופחד, אלא דרש לעלות עם מה שיש ולהתקיף. התקפה- מילה גסה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

רק הפועל כתב: 22 דצמבר 2021, 00:00 ולא כל כך הבנתי את העניין המשפטי.. לניסנובס אין ערבות לשלם בשביל שרפואה יעמוד על הקווים במשחקים? במקרה כזה אני רואה את טועמה מאייש את עמדת המאמן לפחות עוד כמה משחקים הבקרה התקציבית הציבה אולטימטום של ערבות בסדר גודל של 2.5 מיליון שקלים
חייבים להגיד שזו דרישה הזוייה, 2 וחצי מיליון שקל עבור חוזה של 20 אלף לחודש למשך שנה וחצי מקסימום, ואני מבין למה מערערים על זה.
וזה לא סותר את זה שההנהלה חייבת לספק לו את התנאים כדי להתחיל לאמן כבר עכשיו כמו שצריך, שזה אומר לשלם את הערבות כדי שיוכל להתחיל לעבוד, ואז לערער כדי שישחררו את הכספים הללו.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
שליחת תגובה