עידן ורד

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

היום היה נראה שהוא רוצה יותר מכל מי ששיחק על המגרש.
לצערו ולצערנו הוא יכול להמשיך לרצות כי לתת הוא כבר לא מסוגל כלום.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 01 ינואר 2022, 19:09, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

היום היה גרוע במיוחד
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

לך
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

בוואן רשום שבסוף המשחק הוא פונה לבית חולים אחרי ששיחק כל המשחק עם חור ברגל אחרי התיקול שהוא עבר בדקה הראשונה.
Wtf hell
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

נראה כמו אחלה בנאדם, אבל היה צריך להיות חסר מושג בכדורגל (אהמ ניסינוב) כדי להביא אותו, ועוד בחוזה של 150 אלף דולר.

אני צופה בוררות בעתיד הלא רחוק.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אחלה בחור ונראה שהוא באמת מתאמץ ורוצה, אבל הוא חייב להרים את עצמו ולהבין איפה הוא מפספס. חצי שני הוא פשוט חירב כמה התקפות בפעולות מסובכות ומיותרות. מוסר המון על עיוור וסתם מאבד כדורים
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

כתבו כאן שכבר בדקה הראשונה נפצע ומאז שיחק פצוע- ככה שלבקר את היכולת שלו במשחק הזה זה כמו לבקר צלף בפלוגת חי"ר שחטף דלקת בעין
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

תא מרבוטא כתב: 01 ינואר 2022, 22:23 כתבו כאן שכבר בדקה הראשונה נפצע ומאז שיחק פצוע- ככה שלבקר את היכולת שלו במשחק הזה זה כמו לבקר צלף בפלוגת חי"ר שחטף דלקת בעין
אבל את הפציעה הזאת חטף בדקה הראשונה של המשחק, לא בדקה הראשונה של העונה.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

רדפוקס כתב: 01 ינואר 2022, 22:26
תא מרבוטא כתב: 01 ינואר 2022, 22:23 כתבו כאן שכבר בדקה הראשונה נפצע ומאז שיחק פצוע- ככה שלבקר את היכולת שלו במשחק הזה זה כמו לבקר צלף בפלוגת חי"ר שחטף דלקת בעין
אבל את הפציעה הזאת חטף בדקה הראשונה של המשחק, לא בדקה הראשונה של העונה.
במשחק מול אשדוד לפני 2 מחזורים הוא היה בסדר גמור (ביחס להיצע בקבוצה..לא ביחס להפועל של 2010). אני לא אומר שהוא ההחתמה הכי מוצלחת אבר, אבל לפתוח עליו אשכול ביקורת על משחק שהוא לא כשיר בו?
אדום בלב
קיבל.ה  5 לייקים

עידן ורד, עם כל הרצון הטוב הוא לא שחקן משתלם.
כמעט כל פעולה שלו (בעיקר בשליש ההתקפי) מסתיימת באיבוד כדור/החמצה.
באופן תמידי קבלת ההחלטות שלו שגויה והוא רק מפריע לנו. לשחרר בהקדם האפשרי
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

שחקן שצריך לעלות לשחק בדקה 65.
לא לעלות בהרכב.
במצב הפצועים כרגע אין משהו אחר

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

הלוואי שיפטרו ממנו. פעולות טובות פה ושם באמצע זה נחמד אבל אי אפשר להתפשר על עוד 6-7 גולים שהוא היה אמור להבקיע כבר עד כה
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

בגדול הוא חלש מאד.
אבל קיימת התחושה שאולי רפואה יצליח ליישר אותו.
היה לו מצב היום ממרכז הרחבה שמתבקש לבעוט בנגיעה ראשונה במקום זה הוא עוצר מתעכב ומעכב.
מאד מסורבל
HasolidiHTA
קיבל.ה  53 לייקים

יש רצון, אין יכולת.
מאוד בריא לחדר הלבשה, אבל לא בריא לעיניים שלי.
בכל זאת, אפילו שכל המשחק התעצבנתי עליו בטירוף, כשהוא הגיע לכיוון שער 5 אחרי המשחק וזרק חולצה לאוהד, צרחתי עליו שירים את הראש ושזה יבוא לו בסוף.
תאכלס, לא יודע אם אני מאמין לעצמי, אבל לשחקן מהסוג הזה כן חשוב לתת תמיכה פלוס אולי רפואה יצליח להוציא ממנו.
הפוסט קיבל 3 לייקים7evengershonEl dudernio
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

עוד יראה דברים יפים
יהיה טוב הפועל!
יוחאי
קיבל.ה  6 לייקים

בנוסף להכל ,שחקן דיי מלוכלך
בוכה לשופט בלי סוף
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

מעניין איך היינו נראים אם קלינגר היה מתעקש על אלטמן ולא על ורד
It's 1991 and I refuse to come wack
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא יודע מה נתפסו על הבנאדם. בסך הכל הוא נותן עונה סבירה בינתיים. קצת חסר מזל, כמובן שמבחינת הפיזיות הוא כבר מעבר לשיא אבל עדין יש לו כדורגל. מרגיש כאילו מחפשים בכח את מי לשנוא, דבר שלצערי לא חדש אצלנו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךEl dudernioקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

בצל הדברים, התקופה הכי טובה שלו בהפועל העונה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 15 ינואר 2022, 17:15 בצל הדברים, התקופה הכי טובה שלו בהפועל העונה
מצויין, נקודת אור היחידה היום.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לדעתי היה שווה חילוף, תורם יותר משולמי אזולאי שנראה דיי חלש היום.
סמל אישי של משתמש
על הכיפאק
קיבל.ה  12 לייקים

מוכן שיפרוש בהפועל. אם אפשר עוד השבוע
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

ואללה נלחם היום, עשה לחץ גבוהה, צעק, תיקל את קריאף החלאה, סחט קנס על זריקת מצתים לביתר, הבעיה היא שיש אלטרנטיבות טובות ממנו, והאמת היא שגם אני במקום רפואה פותח איתו, בגלל הרצון שלו להוכיח לביתר, כמו כן סיבוב קודם, הוא ואייבנדר היו הטובים על המגרש, אני באמת רוצה שיתן מספרים טובים ויצדיק את ההרכב והשכר, לצערי הוא לא שם...עדיין אני הייתי רוצה אותו עולה מהספסל עם אותן אנרגיות ולא פותח.

ואולי די לכלכך על כל שחקן שפחות טוב בחייאת, התגובות פה מזעזעות
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אני חושב שזה פעם ראשונה שאני אומר את זה על שחקן של הפועל, הוא פשוט שחקן מגעיל. כל ההתפתלויות על הרצפה, הבכי, הכניסה בקריאף. זה דברים לגיטימיים בגמר גביע, בדרבי או במשחק נגד בית"ר בתקופה שהם שווים משהו, אבל הוא עושה את זה כל הזמן. חלאס, שישחק כדורגל. אתמול היה מאוד קרוב להשאיר אותנו ב10 שחקנים בשלב מאוד מוקדם
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

מהצד המקצועי הוא לא תורם הרבה עד כה, לא חד מספיק, לא עושה דברים מהר, המסירות לא מדוייקות וההחמצות המזעזעות שלו בתחילת העונה הורידו לו לגמרי את הבטחון.
מהצד החברתי, נראה לי שהוא נכס, שחקן מבוגר שראה לא מעט ויכול לכוון, לתת מהנסיון שלו, ולהוסיף שמחת חיים וגיבוש. מי שקשור איכשהו לאינסטגרמים של הפועל וכו׳ זה מאוד בולט. בתקווה שהיכולת תגיע מתישהו אם הוא ייתן גול ויחזיר קצת בטחון, אני חושב שרפואה מבין את החשיבות שלו.
אתמול היה נוראי, גול בדרבי והכל ייסלח לו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםMoneyלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

Frenzy כתב: 25 ינואר 2022, 07:22 אני חושב שזה פעם ראשונה שאני אומר את זה על שחקן של הפועל, הוא פשוט שחקן מגעיל. כל ההתפתלויות על הרצפה, הבכי, הכניסה בקריאף. זה דברים לגיטימיים בגמר גביע, בדרבי או במשחק נגד בית"ר בתקופה שהם שווים משהו, אבל הוא עושה את זה כל הזמן. חלאס, שישחק כדורגל. אתמול היה מאוד קרוב להשאיר אותנו ב10 שחקנים בשלב מאוד מוקדם
כל מילה !
אין לי איך לתאר כמה אני שונא אותו ולצערי אני פעם ראשון בחיים מקלל שחקן של הפועל שאני ביציע. לא רוצה יצורים כאלה בהפועל גם אם הוא יביא לי אליפות (דרבי כן).
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyHaunter
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

הוא גם חירב את המשחק אתמול וגם היה נראה שהוא מת לצאת באדום, בלתי נסבל
Money
קיבל.ה  564 לייקים

דעה אחרת,
אולי לא בשכר הזה או בכמות דקות הזו, אבל אני רוצה בן אדם כזה במערכת של הפועל. הוא נראה בן אדם חיובי, תומך בצעירים ומכווין אותם. מלבד זאת נראה שגם מנסה לחבר את כולם לקהל למרות שהקהל לא כל כך אוהב אותו.
מבחינה מקצועית, אין סיכוי שמבקיעים בלי שהוא נכנס בנתניה, אין מצב שמשווים באשדוד אם הוא לא נלחם על הכדור וגם הגול הראשון בחדרה זה הוא.
יש לו הרבה מינוסים זה נכון, אבל לא צריך לצייר אותו כמחרב הפועל.
אחלה עידן
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

Money כתב: 25 ינואר 2022, 18:01 דעה אחרת,
אולי לא בשכר הזה או בכמות דקות הזו, אבל אני רוצה בן אדם כזה במערכת של הפועל. הוא נראה בן אדם חיובי, תומך בצעירים ומכווין אותם. מלבד זאת נראה שגם מנסה לחבר את כולם לקהל למרות שהקהל לא כל כך אוהב אותו.
מבחינה מקצועית, אין סיכוי שמבקיעים בלי שהוא נכנס בנתניה, אין מצב שמשווים באשדוד אם הוא לא נלחם על הכדור וגם הגול הראשון בחדרה זה הוא.
יש לו הרבה מינוסים זה נכון, אבל לא צריך לצייר אותו כמחרב הפועל.
אחלה עידן
:devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock:

אני בשוק.. לפעמים זה מדהים כמה שני אנשים יכולים לראות משהו מזווית כל כך שונה. בן אדם חיובי? אני לא רוצה לשבת איתו על חומוס אפילו.
כמובן שלא מזלזל בדעה שלך הוא פשוט השחקן האחרון שהייתי רוצה לראות במערכת של המודעון שלי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyHaunter
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Frenzy כתב: 25 ינואר 2022, 07:22 אני חושב שזה פעם ראשונה שאני אומר את זה על שחקן של הפועל, הוא פשוט שחקן מגעיל. כל ההתפתלויות על הרצפה, הבכי, הכניסה בקריאף. זה דברים לגיטימיים בגמר גביע, בדרבי או במשחק נגד בית"ר בתקופה שהם שווים משהו, אבל הוא עושה את זה כל הזמן. חלאס, שישחק כדורגל. אתמול היה מאוד קרוב להשאיר אותנו ב10 שחקנים בשלב מאוד מוקדם
אמת, חובה לתת לגניס או סניור את המקום שלו בהרכב. תורמים כל כך יותר והם רק ישתפרו
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

הייתי משאיל אותו לבית"ר שיעזור להם להישאר בליגה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לדעתי מגזימים באנטי כלפיו.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםMoneyXavi
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

מעבר לרמתו המקצועית הירודה ולצד השנאה העמוקה שלי לביתר ירושלים, ההתנהגות שלו אתמול הייתה סטירה בעין כלפי המועדון שהעלה אותו מהנוער לבוגרים. בינו לבין אייבינדר מפרידים שמיים וארץ. היה נראה כאילו הוא מנסה להכנס למשבצת של יוסי אבוקסיס שחזר באדום לטדי בזמנו.
שחקן קטן, פרובוקטור קטן ואפס תרומה למועדון. שילך לעבוד בבית תמחוי.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מספרים שבין ורד וקריאף יש דם רע לא מהיום.

הכעס של ורד כלפי בית"ר על זה שהם זרקו אוצו לדעתי היה הדלק ללחימה ומשחק הלחץ בחלק ההתקפי.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

אחלה עידן ורד
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

כשמתחילים להתעסק במסביב זה אומר שהרמה על הדשא לא טובה

מתחילת העונה הוא לא באמת מצליח להראות למה לתת לו דקות משחק, לפחות לא בעניי
לגבי ערכים מוספים כאלו ואחרים מחוץ למגרש אין לי מושג לכן אני לא מתחיל לשחק בהשערות

הוא כן היה מהראשונים לחשוף את עצמו ואת המשברי חרדה שלו, ויש לי כבוד לזה
הוא כן יזם ופעל לאורך כל הקריירה למען נזקקים ואנשים שצריכים עזרה וגם את זה אני מעריך ובאמת יש סיכוי שהוא אדם חיובי בחיו הפרטיים, אבל, האם זה באמת רלוונטי אם הרמה שלו ככ נמוכה?
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

הדבר היחיד שיש לטובתו זה שהוא ממש רוצה וממש מנסה,
אבל מבחינת יכולת זה פשוט לא זה. הוא מאוד מוכשר, אבל כל הזמן מקבל החלטות לא נכונות ומעצבנות.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

הוא סבבה כשחקן מחליף.. אבל לא כפותח
אין תאכלס
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

El dudernio כתב: 25 ינואר 2022, 23:29 מספרים שבין ורד וקריאף יש דם רע לא מהיום.

הכעס של ורד כלפי בית"ר על זה שהם זרקו אוצו לדעתי היה הדלק ללחימה ומשחק הלחץ בחלק ההתקפי.
מה מספרים?
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אגב, ורד הוא דוגמא לשחקן שנמצא שם. הוא עושה תנועה נכונה, הוא מעורב התקפית, פשוט הexecution שלו חלש וזו בעיה בתור שחקן התקפה. הוא עדיין מביא ערך כי בתנועה הנכונה ובהצטרפות להתקפה הוא מאפשר יצירת מצבים לשחקנים אחרים.
מה שאני לא מוכן לקבל ממנו בשום אופן זה מה שהיה עם קריאף, זו חוצפה בעיניי
שליחת תגובה