כדורגל שפל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

לאחרונה זה נראה כי אתרי הספורט הפכו למדורים חצי סאטיריים עם ידיעות שלא ברור לקורא אם נכתבו ברצינות או בהומור.

נפתח בידיעה מהיום על ג'אבר ממכבי חיפה(ספורט5):
ג'אבר נולד בטייבה למשפחה שחיה ונושמת כדורגל. סבו עבדאללה ג'אבר היה השחקן הגדול ביותר בהיסטוריה של טייבה ובדומה לנכדו, שיחק בכל תפקיד על המגרש, כולל כבלם. אביו נביל שיחק גם הוא בטייבה ותופקד בעיקר כמגן ימני או קשר. משם המסורת המשיכה, כאשר האבא דוחף לדשא. עבדאללה, הגדול מבין האחים, משחק כיום בבני סכנין ובעבר שימש כקפטן נבחרת פלסטין. מוחמד נחשב לכשרון, אך פרש והפך להיות ספר מצליח בטייבה. מחמוד, לעומתו בדרך הנכונה, להמשיך את השושלת.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaTenacious D
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

אני אישית לא נכנס כבר שנים לאתרי ספורט בישראל, וגם לא צופה בתוכניות ספורט ישראליות, פשוט כי תחומי העניין שלי בספורט מעבר להפועל הם NBA ופוטבול. אז אין לי ממש מה לחפש באתרים האלה וכתבות כאלה.
בחדשות על הפועל אני ניזון מפורום שדים, ומעמודי הפייסבוק/אינסטגראם של הקבוצה.

חוסך לי הרבה זמן שמנוצל לדברים איכותיים במקום לשטויות כמו כתבות כאלה.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

כמות הפעמים שבתקשורת הספורט משתמשים בשורש ז.ע.מ על הטיותיו מוציאה אותי מהדעת.
"בקרואטיה זועמים: באר שבע גנבה לנו את המדים"
כמה זעם יש בספורט אמאלהה..
ודרך אגב, האתר של ספורט1 הביאו את הסאטירה והרדידות לכדי אומנות.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
יוחאי
קיבל.ה  6 לייקים

7even כתב: 26 אוקטובר 2021, 07:21 אני אישית לא נכנס כבר שנים לאתרי ספורט בישראל, וגם לא צופה בתוכניות ספורט ישראליות, פשוט כי תחומי העניין שלי בספורט מעבר להפועל הם NBA ופוטבול. אז אין לי ממש מה לחפש באתרים האלה וכתבות כאלה.

היה לי מאוד נחמד להכנס לאתרים /חדשות הספורט אחרי הנצחון על בית'ר לרבות טוקבקים של ביתרים מבואסים
וכך יהיה גם אחרי הדרבי .
זה נחמד לפעמים :)
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

יוחאי כתב: 26 אוקטובר 2021, 12:15
7even כתב: 26 אוקטובר 2021, 07:21 אני אישית לא נכנס כבר שנים לאתרי ספורט בישראל, וגם לא צופה בתוכניות ספורט ישראליות, פשוט כי תחומי העניין שלי בספורט מעבר להפועל הם NBA ופוטבול. אז אין לי ממש מה לחפש באתרים האלה וכתבות כאלה.

היה לי מאוד נחמד להכנס לאתרים /חדשות הספורט אחרי הנצחון על בית'ר לרבות טוקבקים של ביתרים מבואסים
וכך יהיה גם אחרי הדרבי .
זה נחמד לפעמים :)
להרחיק
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

מי קורא טוקבקים של ילדים בני 11 בOne?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מה הבעיה בידיעה על ג'אבר?
אינתי עומרי, הפועל.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

שלט ביציעי מרמורק במשחק הגביע שלהם המתקיים בדקות אלו: "מרמורק ברחובות, שעריים בירדן", על משקל "ירושלים לא באירופה, ירושלים בירדן".
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אונישנקו כתב: 26 אוקטובר 2021, 15:40 שלט ביציעי מרמורק במשחק הגביע שלהם המתקיים בדקות אלו: "מרמורק ברחובות, שעריים בירדן", על משקל "ירושלים לא באירופה, ירושלים בירדן".
המשחק נגדם שאירחנו בעכו בלאומית היה חוויה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

D&3 כתב:
אונישנקו כתב: 26 אוקטובר 2021, 15:40 שלט ביציעי מרמורק במשחק הגביע שלהם המתקיים בדקות אלו: "מרמורק ברחובות, שעריים בירדן", על משקל "ירושלים לא באירופה, ירושלים בירדן".
המשחק נגדם שאירחנו בעכו בלאומית היה חוויה
דגני כבש מחצית ראשונה , לא?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אחד מראשי ארגון לה פמיליה, ליאור פטורי, שלח באמצעות עורך הדין איתי ליבנה מכתב התראה לפני תביעה לארבעה אוהדי בית״ר ירושלים. בכתב ההתראה לפני הגשת בקשה להליכים משפטיים טוען פטורי כי הוא מואשם ע״י אוהדים מסוימים כי היה מעורב בדרך זו או אחרת במעשים המכוערים במשחק של בית״ר נגד הפועל תל אביב. עורך דינו של פטורי טוען כי אין שחר לדברים, וכי הכפשות אלו עולות כדי הגדרות הביטוי לשון הרע, בחוק איסור לשון הרע (one) :
ליאור פטורי כתב: מאז המקרה בבלומפילד צולבים את הארגון. וכאוהד שמסתכל מהצד זה בצדק מוחלט. מה שכן אנשים שלא מחבבים את הארגון וחיכו לו בצד החליטו ללכת במסע אישי ובהאשמות כלפי אנשים פרטיים וכלפי הארגון בלי בסיס, נטו הסתה שמונעת משנאה. הכפשות בלי בסיס ועל זה הם יתנו את הדין בבתי המשפט. היום נשלחו 4 התרעות לפני תביעה לאנשים שלא הפסיקו לדבר ולהכפיש. עוד 2 אוהדים שחצו את הגבול יקבלו תביעה ללא התרעה. יש לנו בקהל אנשים מסיתים שתמיד דאגו לקרוא "איחוד". ברגע שפונים אליהם הם מאיימים במשטרה. לא שיש על מה אבל השתמשו בכלי הזה
חלקם פתחו עשרות פרופילים פיקטיביים במחשבה שלא ידעו מי הם. הרשו לעצמם לשפוך דם של אנשים מסוימים ובשביל זה לקחנו גם חברה שמתמחה להגיע אליהם. כל מה שרושם זה בצער. הארגון טעה בבלומפילד! לא במכות, הארגון טעה כשהפסיק לעודד! המכות לא קשורות לארגון אבל מביישות את הארגון! גם אם אותם אנשים שרבו היו או נמצאים בארגון, זה משהו שכולנו התביישנו בו כל אוהדי בית"ר! כל אחד שמכיר את הנפשות הפועלות מקרוב יודע שלרוב הארגון אין קשר לזה והוא מתבייש בזה! באו כמה שונאים שישר צעקו וקפצו "זה לה פמיליה עשו". מי אלה לה פמיליה בדיוק? כל אחד ששם קפוצ'ון או אומר שלום? אחרי שחלק מהקהל של בית"ר הפעיל לחצים על חוגג להלחם בארגון, מה שתרם לפילוג עכשיו אותם אנשים מציפים את הנהלת נוף הגליל שתמנע ממי שקשור ללה פמיליה או בא עם חולצות של הארגון להיכנס
כאילו הארגון בא לריב עם יושבי היציע… נהיינו קהל מפקיר, מפוצל, מלשין ומגעיל. מי שמכיר אותנו יודע שאנחנו אנשים פשוטים. אוהדי בית"ר מבטן ולידה, עוזרים לאחים שלנו ליציע, חיים ונושמים בית"ר. אין לנו מיליונים בכיס אבל יש לנו אהבה לבית"ר ירושלים. יש לנו כבוד ולא ניתן לאנשים לרמוס אותו תחת פרופילים פיקטיביים או רגילים רק בגלל שיש להם רוח גבית. ההודעה הזאת היא מייצגת אותי באופן עצמאי. וכל החכמים למיניהם דברו לעניין. תפיצו שקרים או תסיתו – תקבלו תביעה כי בצער אומר רק זאת הדרך
:lol:
שער 5 זה הלב
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

זכור לי שאחרי הניצחון של מכבי חיפה על הפועל ירושליים אז הכותרת בone הייתה : חיית מחמוד לכבוד הצמד שגאבר כבש... זה באמת היה הזוי חחחחחח ( כמובן ששינו אותה)
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

במפגש בין מכבי רחובות לבית"ר יבנה, אליאל אמסלם (יבנה) הורחק עד ה-28 באפריל 2023 (!) בעקבות פגיעה בשחקן יריב, העלבת שופט משחק, איום, פגיעה גופנית בשופט המשחק והפרת סדר. "פגע בעוצמה ובחוזקה עם שתי רגליו בשחקן יריב. על מה אתה מוציא לי כרטיס אדום? איזה שופט שרוט אתה, אתה בושה ובן *ונה גדול. הוא נכנס לי בכתף ואמר לי שצריך להרוג שופטים כמוני". גם מוסטאפא ג'ברין, חבר ההנהלה של בני אום אל פאחם (ליגה ג' יזרעאל) הורחק עד ה-28 באפריל 2022, זאת לאחר שבדו"ח השופט נכתב "יא בן *ונה, יא בן *רמוטה, אני א%יין אותך יא הומו יא מ*דיין *רמוטה״. בנוסף גם איים עליי אישית כשאמר לי 'יש לי תמונות שלך ואני אגיע אליך אתה תשלם על זה'. לבסוף והכי חמור צעק לי 'יא יהודי בן של *ונה, כל היהודים *רמוטות' ואף ירק לכיווני וכמעט פגע בי". (one)
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

:rofl: :rofl: :rofl:
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

נשמע כמו מערכון של רז זהבי בבובה של לילה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

"בגלל לה פמיליה אף אחד לא רוצה לבוא": מה חושב "הרוב הדומם" בבית"ר?

שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

חדשות הספורט בערב זה:
אוהדי נתניה יורקים על בוגדאן פלאניץ' ומוחמד אבו פאני בעודם יושבים ביציע
אוהדי ביט"ר מפגינים מול בית הוריו של משה חוגג ומשמיעים איומים ונאצות
קובי רפואה ומנחם קורצקי - שני מאמנים ותיקים בליגת העל, מתעמתים לעיני המצלמות בקריאות גנאי (רפואה) ואיומים (קורצקי)

בסה"כ עוד ערב טיפוסי בכדורגל הישראלי
שער 5 זה הלב
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

D red imperia כתב: 31 ינואר 2022, 01:43 חדשות הספורט בערב זה:
קובי רפואה ומנחם קורצקי - שני מאמנים ותיקים בליגת העל, מתעמתים לעיני המצלמות בקריאות גנאי (רפואה) ואיומים (קורצקי)

ומעניין ההתעלמות המוחלטת של כל אתרי הספורט לעדויות נגד אברם גרנט
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 31 ינואר 2022, 02:34
D red imperia כתב: 31 ינואר 2022, 01:43 חדשות הספורט בערב זה:

ומעניין ההתעלמות המוחלטת של כל אתרי הספורט לעדויות נגד אברם גרנט
ככה זה כשאתה מאותרג בתקשורת.
ע"ע ערך מירב מיכאלי(התעללות בעובדת), גדעון סער(תלונות אונס), יאיר לפיד(פוסטים עם טעויות של ילד בגן חובה), בני גנץ (המימד החמישי והמיליונים), אהוד ברק(פדופיליה קשה), אביגדור ליברמן(שחיתויות ברמה שעוד לא נראו בישראל) ועוד ועוד...
כל עוד אתה משרת את האג'נדה, יתעלמו מכל ההאשמות (לכאורה)
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

איזה משרת את האג'נדה בראש שלך, ברור שגרנט הוא איש לטאה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
שליחת תגובה